Canon rozširuje portfólio dokumentových skenerov o model imageFORMULA DR-C230

BRATISLAVA, 3. júla 2017 – Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila najnovší prírastok produktového radu imageFORMULA - dokumentový skener DR-C230. Vysoko výkonný desktopový skener pre pracovné skupiny ponúka špičkový výkon malým aj stredne veľkým organizáciám. Nový imageFORMULA DR-C230 sa môže pochváliť najnovšími technológiami a vlastnosťami, ktoré umožňujú jednoduchú digitalizáciu a podporujú pokročilé workflow.

Skener Canon imageFORMULA DR-C230 vychádza z úspešného modelu imageFORMULA DR-C240. Predstavuje kompaktné, odolné a spoľahlivé zariadenie s rýchlosťou skenovania až 30 strán alebo 60 obrázkov za minútu. Súčasťou dodávky je aj obslužný softvér.

Vďaka podávaču dokumentov na 60 listov a robustnému podávaciemu mechanizmu si nový skener poradí s mnohými typmi médií vrátane pasov s hrúbkou až 6 mm.

Kompaktný skener imageFORMULA DR-C230 obsahuje aj širokú škálu pokročilých funkcií pre spracovanie obrazu vrátane automatickej korekcie sklonu alebo vylepšenie textu a rozpoznávanie jeho orientácie. Všetky tieto vlastnosti pomáhajú zaistiť súčasne vysokú kvalitu výstupov a úsporu času.

Vďaka softvéru Canon CaptureOnTouch Pro môžu užívatelia nové zariadenie využívať na jednorázové skenovanie, aj na spracovanie pravidelných úloh. Súčasťou CaptureOnTouch Pro je aj nástroj na optické rozpoznávanie znakov a na rozdeľovanie výstupov skenovacích úloh. Novinka navyše dovoľuje skenovať do rozličných umiestnení, ako sú zdieľané zložky, elektronická pošta, FTP servery, tlačiarne alebo cloudové aplikácie. Nechýbajú ani ovládače ISIS / TWAIN pre operačné systémy Windows a Mac TWAIN pre Mac OS.

Skener imageFORMULA DR-C230 je v predaji na všetkých obchodných miestach spoločnosti Canon a u vybraných európskych distribútorov od 3. júla 2017.

Kľúčové vlastnosti imageFORMULA DR-C230:

  • Skenovanie rýchlosťou až 30 strán za minútu / 60 obrázkov za minútu (jednopriechodové skenovanie)
  • Univerzálny podávač si poradí s rôznymi materiálmi vrátane pasov a silnejších identifikačných preukazov
  • Odolný a spoľahlivý dizajn
  • Automatický podávač dokumentov na 60 listov
  • Ultra kompaktné prevedenie
  • Sada výkonného softvéru vrátane CaptureOnTouch Pro
  • Efektívne dávkové skenovanie s podporou optického rozpoznávania znakov
  • Zásuvné modely pre cloudové služby Google Docs, Evernote a SharePoint