mirrorless range
alt text goes here

Bezzrkadlové fotoaparáty EOS M

Príbehy na vás číhajú všade naokolo, tak sa na ne pripravte pomocou našich nových bezzrkadlových fotoaparátov, ktoré si môžete vziať so sebou naozaj kamkoľvek.

Pôsobivá kvalita,
kompaktné rozmery

Skvelé príbehy sa každý moment odohrávajú všade okolo nás.
Potrebujete iba fotoaparát, ktorý je pripravený na život odohrávajúci sa pred vami a výnimočné príbehy, ktoré so sebou prináša.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegantný klasický dizajn, ktorý vás inšpiruje pri vytváraní nezabudnuteľných príbehov vďaka snímaču s rozmerom ako v digitálnych zrkadlovkách, videu v rozlíšení 4K a jednoduchému pripojeniu.

Objavujte teraz

London river panorama at night.
Nasnímané s EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Čo je to fotoaparát bez zrkadiel?

Na rozdiel od digitálnych zrkadloviek, ktoré na odraz svetla do hľadáčika využívajú zrkadlo, fotoaparáty bez zrkadiel (známe aj ako kompaktné systémové fotoaparáty) neobsahujú zrkadlo ani optický hľadáčik. Vďaka tomu sú vo všeobecnosti menšie ako digitálne zrkadlovky.

Namiesto pozerania cez objektív prostredníctvom hľadáčika pri kompozícii obrázka bezzrkadlové fotoaparáty zobrazujú ukážku záberu pomocou elektronického hľadáčika alebo displeja LCD. Navzdory inému dizajnu umožňujú zrkadlovky bez zrkadla (podobne ako digitálne zrkadlovky) dosahovať kreativitu s rôznymi objektívmi.

eos m10 lifestyle alina

Vynikajúca kvalita

Naše zrkadlovky bez zrkadla stelesňujú to najlepšie z kompaktov a digitálnych zrkadloviek Canon. Snímajú fotografie a videá špičkovej kvality s bohatými detailami, farbami a atmosférou – a to aj pri slabom svetle.

stunning quality

Objektívy EF-M

Prenosné, ľahké objektívy vytvorené špeciálne pre fotoaparáty EOS M. V ponuke nájdete mimoriadne širokouhlé objektívy, teleobjektívy so zoomom, ale aj drobné ploché objektívy, s ktorým môžete objavovať nové tvorivé schopnosti.

Zistite viac

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
Nasnímané s EOS M50
  • f/3.5
  • 1/400
  • 100
eos m5 cinc lifestyle system

Môžem využívať iné objektívy?

S našimi zrkadlovkami bez zrkadla môžete ľahko meniť objektívy a skúšať nové perspektívy. Okrem exkluzívneho radu univerzálnych, kompaktných objektívov EF-M môžete siahnuť po upevňovacom adaptéri Canon EF-EOS M a získať tak možnosť pripojenia rozsiahleho radu objektívov 80 EF-S a EF pre digitálne zrkadlovky, ale aj špeciálnych objektívov, akými sú makroobjektívy či objektívy s efektom rybieho oka.

Prečítajte si viac

Ktorý model systému EOS je pre mňa ten pravý?

Nájdite ten pravý fotoaparát, ktorý vyhovuje vášmu štýlu fotografovania a nakrúcania filmov. Od špecialistov na fotografovanie pri slabom svetle po hrdinov rýchlej akcie, spoločnosť Canon má to pravé riešenie.

Zistite viac

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Potrebujete pomoc pri hľadaní fotoaparátu?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten pravý model.

Nájsť môj fotoaparát

EOS 7d Mark II

Tiež by vás mohlo zaujímať...

  • Canon
  • Fotoaparáty
  • ...
  • Bezzrkadlové fotoaparáty – kompaktné systémové fotoaparáty