Mirrorless Cameras

Bezzrkadlové fotoaparáty

Pôsobivá kvalita, kompaktné rozmery

Pripravené na všetko

Naše bezzrkadlové fotoaparáty s vymeniteľným objektívom sú kompaktné, ľahké a malé a spájajú v sebe to najlepšie z kompaktných modelov aj digitálnych zrkadloviek Canon. Výsledkom sú fotografie a videá prvotriednej kvality. Nájdete tu všetko od modelov APS-C s menším objektívom až po najvýkonnejšie plnoformátové modely, ktorých podstatou je kreativita.

Naše najnovšie produkty

Bezzrkadlové fotoaparáty EOS R

Zobraziť sortiment pre systém EOS R

Produktový rad bezzrkadlových fotoaparátov a filter

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

canon-camera

Vytvárajte obsah s vynikajúcou kvalitou pre svoje publikum a pridajte vlastný nádych kreativity bez ohľadu na to, či ide o fotografie, videá alebo streamovanie naživo

Zistite viac

canon-camera

Plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát, ktorý fotografom aj filmárom otvára úplne nové kreatívne možnosti.

Zistite viac

Canon EOS RP

Malý a ľahký plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s intuitívnym ovládaním vhodný na cesty a každodenné fotografovanie.

Zistite viac

Canon EOS R10

Spravte ďalšie kroky vo fotografovaní a natáčaní videa s bezzrkadlovým fotoaparátom systému EOS R, ktorý je založený na snímači veľkosti APS-C.

Zistite viac

eos r100

Vytvárajte si spomienky v špičkovej kvalite, ktoré padnú do oka, vďaka tomuto intuitívnemu fotoaparátu EOS R, ktorý je vždy pripravený.

Zistite viac

EOS R3

Vďaka rýchlosti, ktorá je jeho základom, čakali na tento bezzrkadlový fotoaparát profesionálni fotografi z oblasti športu, spravodajstva a divokej prírody.

Zistite viac

EOS R5_Front_RF24-105mmF4LISUSM_SQUARE.png

Zabudnite na to, čo viete o bezzrkadlových fotoaparátoch. Nekompromisný výkon modelu EOS R5 prináša revolúciu v oblasti fotografovania a tvorby filmov.

Zistite viac

EOS R50

Vytvorte pomocou bezzrkadlového fotoaparátu EOS R ten najlepší obsah, od ostrých statických záberov až po videozáznamy a živé vysielanie v rozlíšení 4K. Všetko v jednom univerzálne zameranom zariadení.

Zistite viac

canon-camera

Bez ohľadu na to, čo a ako snímate, s fotoaparátom EOS R6 môžete svoju tvorivosť prejaviť tak, ako ste si to doteraz ani nevedeli predstaviť.

Zistite viac

Canon EOS R6 Mark II

Fotografie alebo videozáznamy, akcie alebo portréty – spojenie výkonu a kvality obrazu modelu EOS R6 Mark II umožní rozlet vašej tvorivosti

Zistite viac

Canon EOS R7

Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.

Zistite viac

EOS R8

Prejdite k plnoformátovému fotografovaniu a videu a realizujte svoje tvorivé ambície.

Zistite viac

canon-camera

Výkonný plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát pre profesionálnych nadšencov, ktorí hľadajú kompaktného a ľahkého pomocníka na snímanie astronomických záberov.

Zistite viac

Softvér EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon

Nainštalujte si náš softvér EOS Webcam Utility a používajte svoj fotoaparát Canon ako vysokokvalitnú webovú kameru.

ZISTITE VIAC

Nechajte sa inšpirovať

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Zobraziť všetky články

Piotr Malecki a jeho tajomstvá fotografovania v uliciach s fotoaparátom Canon EOS M6 Mark II

Nechajte sa inšpirovať mestskými fotografiami Piotra Maleckiho a objavte vzrušujúcu atmosféru, ktorú môžete zachytiť v uliciach svojho rodného mesta.

Prečítajte si viac

Canon EOS M6 Mark II

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz