Bezzrkadlové fotoaparáty

Naše bezzrkadlové fotoaparáty s vymeniteľným objektívom sú kompaktné, ľahké a malé a spájajú v sebe to najlepšie z kompaktných modelov aj digitálnych zrkadloviek Canon. Výsledkom sú fotografie a videá prvotriednej kvality. Nájdete tu všetko od modelov APS-C s menším objektívom až po najvýkonnejšie plnoformátové modely, ktorých podstatou je kreativita.

Pomôžeme vám nájsť dokonalý fotoaparát Canon

Náš vyhľadávač fotoaparátov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám nájsť ten najvhodnejší pre vás.

Bezzrkadlové fotoaparáty EOS R

Vďaka našej inteligentnej technológii automatického zaostrovania a neuveriteľnému sortimentu objektívov RF ponúka oceňovaný systém EOS R vysoko intuitívny prístup k fotografovaniu a natáčaniu videa, aby ste sa vy mohli sústrediť na svoj objekt a svoje umenie.

13 Produkty

  13 Produkty

  Použité filtre

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R10

   Spravte ďalšie kroky vo fotografovaní a natáčaní videa s bezzrkadlovým fotoaparátom systému EOS R, ktorý je založený na snímači veľkosti APS-C.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R7

   Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R8

   Prejdite k plnoformátovému fotografovaniu a videu a realizujte svoje tvorivé ambície.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R100

   Vytvárajte si spomienky v špičkovej kvalite, ktoré padnú do oka, vďaka tomuto intuitívnemu fotoaparátu EOS R, ktorý je vždy pripravený.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R50

   Vytvorte pomocou bezzrkadlového fotoaparátu EOS R ten najlepší obsah, od ostrých statických záberov až po videozáznamy a živé vysielanie v rozlíšení 4K. Všetko v jednom univerzálne zameranom zariadení.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R

   Plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát, ktorý fotografom aj filmárom otvára úplne nové kreatívne možnosti.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R1

   Vo vývoji: EOS R1 s novou technológiou spracovania obrazu DIGIC Accelerator a pokročilou detekciou a sledovaním objektov.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R3

   Vďaka rýchlosti, ktorá je jeho základom, čakali na tento bezzrkadlový fotoaparát profesionálni fotografi z oblasti športu, spravodajstva a divokej prírody.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R5

   Zabudnite na to, čo viete o bezzrkadlových fotoaparátoch. Nekompromisný výkon modelu EOS R5 prináša revolúciu v oblasti fotografovania a tvorby filmov.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R6

   Bez ohľadu na to, čo a ako snímate, s fotoaparátom EOS R6 môžete svoju tvorivosť prejaviť tak, ako ste si to doteraz ani nevedeli predstaviť.

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS R6 Mark II

   Fotografie alebo videozáznamy, akcie alebo portréty – spojenie výkonu a kvality obrazu modelu EOS R6 Mark II umožní rozlet vašej tvorivosti

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   EOS RP

   Malý a ľahký plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s intuitívnym ovládaním vhodný na cesty a každodenné fotografovanie.

  12 / 13 výsledky

  Objektívy RF a RF-S

  Objektívy RF a RF-S ponúkajú lepšiu kvalitu, rýchlosť a ovládanie vďaka vynikajúcej optickej technológii a dizajnu. Sú navrhnuté pre budúcnosť, disponujú lepšími možnosťami videa, ako aj šikovnými drobnosťami, ako je ovládací prstenec a kompaktnejšia veľkosť.

  RF_lens
  Objavte silu systému EOS R pre svoje podnikanie

  Objavte silu systému EOS R pre svoje podnikanie

  Zistite, ako vám náš bezzrkadlový systém fotoaparátov pomôže zvýšiť váš obchodný potenciál vďaka bezproblémovej integrácii vo viacerých odvetviach.

  Staňte sa členom klubu Canon

  Pokračujte v rozvíjaní svojej vášne a nepremeškajte príležitosť získať dodatočnú podporu, inšpiráciu, výhody a ďalšie.

  Klub Canon