mirrorless range
alt text goes here

ZRKADLOVKY
BEZ ZRKADLA

Príbehy na vás číhajú všade naokolo, tak sa na ne pripravte pomocou našich nových zrkadloviek bez zrkadla, ktoré si môžete vziať so sebou naozaj kamkoľvek.

Pôsobivá kvalita,
kompaktné rozmery

Skvelé príbehy sa každý moment odohrávajú všade okolo nás.
Potrebujete iba fotoaparát, ktorý je pripravený na život odohrávajúci sa pred vami a výnimočné príbehy, ktoré so sebou prináša.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegantný klasický dizajn, ktorý vás inšpiruje pri vytváraní nezabudnuteľných príbehov vďaka snímaču s rozmerom ako v digitálnych zrkadlovkách, videu v rozlíšení 4K a jednoduchému pripojeniu.

Objavujte teraz

London river panorama at night.
Nasnímané s EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Čo je to fotoaparát bez zrkadiel?

Na rozdiel od digitálnych zrkadloviek, ktoré na odraz svetla do hľadáčika využívajú zrkadlo, fotoaparáty bez zrkadiel (známe aj ako kompaktné systémové fotoaparáty) neobsahujú zrkadlo ani optický hľadáčik. Vďaka tomu sú vo všeobecnosti menšie ako digitálne zrkadlovky.

Namiesto pozerania cez objektív prostredníctvom hľadáčika pri kompozícii obrázka fotoaparáty bez zrkadiel zobrazujú ukážku záberu na obrazovke na zadnej strane fotoaparátu. Navzdory inému dizajnu umožňujú zrkadlovky bez zrkadla (podobne ako digitálne zrkadlovky) dosahovať kreativitu s rôznymi objektívmi.

eos m10 lifestyle alina

Vynikajúca kvalita

Naše zrkadlovky bez zrkadla stelesňujú to najlepšie z kompaktov a digitálnych zrkadloviek Canon. Snímajú fotografie a videá špičkovej kvality s bohatými detailami, farbami a atmosférou – a to aj pri slabom svetle.

stunning quality

Bez zrkadla alebo so zrkadlom?

Fotoaparáty bez zrkadiel ponúkajú mnohé z tých istých výhod ako digitálne zrkadlovky (napr. možnosť meniť objektív) a navyše sú oveľa menšie.

Digitálne zrkadlovky majú však výhodu mnohoročného vývoja, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní tradičného hľadáčika. Vďaka pokročilým systémom automatického zaostrovania dokážu tieto fotoaparáty zachytiť aj tie najnáročnejšie objekty.

Vyberte si ten správny fotoaparát

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Môžem využívať rôzne objektívy?

S našimi zrkadlovkami bez zrkadla môžete ľahko meniť objektívy a skúšať nové perspektívy. Okrem exkluzívneho radu univerzálnych, kompaktných objektívov EF-M môžete siahnuť po upevňovacom adaptéri Canon EF-EOS M a získať tak možnosť pripojenia rozsiahleho radu objektívov 80 EF-S a EF pre digitálne zrkadlovky, ale aj špeciálnych objektívov, akými sú makroobjektívy či objektívy s efektom rybieho oka.

Prečítajte si viac

Čo je to objektív EF-M?

Objektívy EF-M sú prenosné, ľahké objektívy vytvorené špeciálne pre fotoaparáty EOS M. V ponuke nájdete mimoriadne širokouhlé objektívy, teleobjektívy so zoomom, ale aj drobné ploché objektívy, s ktorým môžete objavovať nové tvorivé schopnosti.

Prečítajte si viac

eos m3 ambient system

Objavte digitálne zrkadlovky

Vynikajúca kvalita obrázka a pokročilý výkon. Digitálne zrkadlovky vám umožnia prejaviť váš kreatívny potenciál.

Zobraziť celý sortiment

Objavte digitálne zrkadlovky