Teleskopické objektívy

Stlačte vzdialenosť pomocou našich teleobjektívov Canon a vytvorte zdanie, že sa objekty nachádzajú bližšie než v skutočnosti. Tieto objektívy sú ideálne na vytvorenie lichotivých portrétov, ako aj detailných a bezprostredných záberov športu, divokej prírody a podujatí.
Canon Camera

Objektívy RF a RF-S

Objektívy RF a RF-S, navrhnuté pre fotoaparáty systému EOS R, ponúkajú vyššiu kvalitu, rýchlosť a ovládanie vďaka vynikajúcej optickej technológii a dizajnu.

Objektívy EF, TS-E, MP-E

Objavte vysokokvalitné, rýchle a spoľahlivé objektívy EF pre naše digitálne zrkadlovky od spoločnosti Canon. Upevňovacie objektívy radu EF sú kompatibilné s každým vyrobeným fotoaparátom EOS, vrátane nového systému EOS R a série EOS M, keď sa používajú s príslušným adaptérom objektívu.

Objektívy EF-S

Nízka hmotnosť, prekrásne obrázky pre digitálne zrkadlovky so snímačom APS-C – objektívy EF-S sú kompatibilné sj s fotoaparátmi série EOS R a EOS M, ak sa používajú s príslušným adaptérom objektívu.

Objektívy EF-M

Prenosné a ľahké objektívy EF-M sú navrhnuté výlučne pre fotoaparáty EOS série M.

Tiež by vás mohlo zaujímať...

 • Kompatibilita objektívov

  Zistite viac o jednotlivých typoch objektívov pre fotoaparáty Canon a naučte sa rozpoznať, či sú vhodné pre váš fotoaparát.

 • Vyhľadávač objektívov

  Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

 • Rad Speedlite

  Ovládajte osvetlenie na fotoaparáte aj mimo neho pomocou nášho sortimentu bleskov Speedlite.

 • Systém EOS R

  Objímka pre objektív systému EOS R ponúka bohatšie tvorivé možnosti na zachytenie každého okamihu.

 • Digitálne zrkadlovky EOS

  Náš rad digitálnych zrkadloviek EOS ponúka špičkovú obrazovú kvalitu pre začiatočníkov aj profesionálov.

 • Fotoaparáty EOS M

  Výkon digitálnej zrkadlovky v tele kompaktného bezzrkadlového fotoaparátu APS-C.