Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Príbehy

Pôsobivé a dynamické fotky divokej prírody s fotoaparátom Canon EOS 90D

Fotograf Markus Varesvuo si pri úchvatných chvíľach v prírode, ktoré často pretrvajú iba okamih, zamiloval rýchly model Canon EOS 90D. Pozrite si pôsobivé výsledky, ktoré zachytil.

Prečítajte si viac

canon-get-inspired-wildlife-canon-eos-90d-1-555x555-7ed5cbbd-b8ce-11e9-957d-f8bc126f6b0a

Naše príbehy

Rozhovory s poprednými fotografmi, inšpiratívne príbehy ľudí zapálených pre fotografovanie a poučný náhľad na rôzne kreatívne žánre – to všetko nájdete v týchto príbehoch.

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

children stand on stool in kitchen

S Caroline Holt sme sa rozprávali o jej ceste do sveta rodinnej fotografie. Chceli sme vedieť, ako sa jej darí zachytávať každodennú krásu, a prečo je komunikácia v rodine taká dôležitá pri rozprávaní týchto príbehov.

Prečítajte si viac

busy road in Cuba

Pre väčšinu z nás myšlienka cestovať sedem rokov vkuse a robiť pritom fotografie z celého sveta znie ako bláznivý sen. Porozprávali sme sa s Jeroenom o jeho ceste, cestovaní po svete a jeho výstave v bývalej továrni smrti.

Prečítajte si viac

couple ride through town on scooter

Je známe, že zachytiť zaujímavý portrét je náročné. Preto je dôležité vystúpiť von zo svojej zóny komfortu. S mestským fotografom Emmanuelom Coleom sme sa rozprávali o tom, ako v Londýne objavuje najzaujímavejšie a najvýstrednejšie osobnosti a miesta.

Prečítajte si viac

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorenz Holder sa v exkluzívnom rozhovore s redaktorom webu CPN Stevom Faircloughom rozprával o jeho práci, prístupe k vytváraniu fotografií a o tom, prečo rád používa digitálne zrkadlovky Canon EOS a objektívy EF.

Prečítajte si viac

cars driving in rain

Sarah Caron je francúzska fotoreportérka žijúca v Paríži. Stretli sme sa s ňou na Kube, kde si našla čas počas náročného módneho fotografovania, aby vyskúšala fotoaparát EOS M5 a porozprávala nám trochu o svojej kariére a prístupe k foteniu skvelých snímok.

Prečítajte si viac

shadows cast on wall

Fotoreportér a samouk Christopher Anderson sa narodil v Kanade, vyrástol v západnom Texase, aby sa v dospelosti stal jeho domovom New York. My sme sa mu pridali v čase, keď práve objavoval svoje nové okolie, aby sme sa porozprávali o jeho koncepte domova.

Prečítajte si viac

RNLI worker

Clive Booth je známy svojím jedinečným štýlom: selektívnym zaostrovaním v prirodzenom, dostupnom svetle, čo jeho prácam dodáva atmosférický a nadpozemský charakter. Spýtali sme sa ho, ako svetlo ovplyvnilo jeho fotografie.

Prečítajte si viac

Zaujíma vás konkrétny žáner?

Pozrite si naše rady a techniky

Inšpirovali ste sa dostatočne na to, aby ste to vyskúšali? Naše odborné návody vám dnes dodajú dostatok sebaistoty na skúšanie nových kreatívnych techník.

POZRITE SI RADY A TECHNIKY

Muž stojí pod mostom v centre mesta pri ceste a fotografuje s fotoaparátom Canon.

Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ