RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Kontrola a detekcia

Špecializované softvérové a kamerové riešenia spoločnosti Canon môžu pomôcť identifikovať a zachytiť dôležité kontrolné údaje pre váš podnik. Ak sa chcete zvýšiť efektívnosť výrobného postupu, vaša cesta sa začína práve tu.
Inspection Wind Turbines

Kontrola a detekcia

Ako riešenia spoločnosti Canon prospievajú procesu kontroly

Spoľahlivý pracovný postup kontroly si vyžaduje kvalitné informácie, aby mohli inžinieri a technici prijímať presné a informované rozhodnutia. Každý krok výrobného procesu si vyžaduje neustále kontroly, od vytvárania prototypov a kontroly presnosti výroby až po kontrolu opotrebenia a riadenia infraštruktúry. Rad fotoaparátov, objektívov a zobrazovacích softvérov s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon ponúka plynulý a cenovo efektívny spôsob poskytovania podrobných údajov, ktoré potrebujete, aby ste pomohli identifikovať problémy a zefektívniť prevádzku vášho podniku.

 • VÝHODY

  Presnosť

  Zachytávajte snímky s vernými farbami, prenikavým zaostrením a vysokým rozlíšením a zosynchronizujte ich presne s externými zariadeniami.

 • VÝHODY

  Spoľahlivosť

  Konzistentný a vysokokvalitný chod s výnimočnými výsledkami dodávanými na diaľku cez USB.

 • VÝHODY

  Znížené prestoje a náklady

  Napájajte fotoaparát cez sieťový adaptér a vychutnajte si mnoho rokov prevádzky vďaka legendárnej odolnosti a spoľahlivosti značky Canon.

 • VÝHODY

  Zvýšená efektivita

  Vychutnajte si bezproblémové ovládanie fotoaparátu s konzistentným SDK s otvoreným zdrojom prostredníctvom rozhrania USB s presnou synchronizáciou.

SPRACOVANIE

Riešenie pre každý sektor

Pravidelná kontrola vám pomôže včas rozpoznať poruchy a problémy, čo ušetrí váš obchodný čas a peniaze. Spoločnosť Canon si to uvedomuje. Vyvinula preto portfólio, ktoré ponúka cenovo efektívne a vysokokvalitné riešenie zobrazovania, ktoré vyhovie spôsobu vašej práce. Pomáhame podnikom v celom rade odvetví: od sveta automobilov, kde sa naše fotoaparáty používajú na identifikáciu únavových prasklín a podpovrchových chýb pri výrobe automobilov, až po veterné turbíny, kde snímače s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon pomáhajú odhaliť poškodenie čepelí. Neexistuje žiadne odvetvie, v ktorom by sme nemohli pomôcť zvýšiť vašu produktivitu a zlepšiť osvedčené postupy.

Fotoaparáty a objektívy od spoločnosti Canon

Ocenený rad fotoaparátov a objektívov s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon ponúka veľmi presné podanie farieb a ostrosť, ktoré pomáhajú pri včasnom zistení chýb


 • • Vyberte si z radu digitálnych zrkadloviek a fotoaparátov bez zrkadiel
 • • Vynikajúci výber objektívov
 • • V odvetví osvedčená spoľahlivosť

Softvér navrhnutý pre vás

Naše softvérové vývojárske súpravy (SDK a OCCAPI) vám pomôžu vytvoriť prispôsobené riešenie pre každého vo vašej firme a tiež umožňujú vzdialenú prevádzku fotoaparátu, čo je veľmi výhodné v nebezpečných situáciách.


 • • Spolupracujte s vývojármi
 • • Prispôsobte softvér vašim potrebám
 • • Maximalizujte svoj pracovný tok

Canon cameras and lenses

Pripravený pomôcť vášmu obchodu

Pozrite si mnohé oblasti priemyslu a obchodu, v ktorých naše riešenia SDK dokážu vášmu obchodu pomôcť a podporiť ho.

 • Inspection Medical

  ODVETVIE

  Letecká doprava

  Od 3D fotogrametrie krídel lietadiel až po identifikáciu včasných znakov opotrebenia kovov, fotoaparáty značky Canon so snímačmi s vysokým rozlíšením a výnimočne ostrými objektívmi poskytujú inžinierom nástroje, ktoré potrebujú na zachovanie bezpečnosti cestujúcich a nákladu vo vzduchu.

 • Inspection Medical

  ODVETVIE

  Zdravotníctvo

  Snímky s vysokým rozlíšením pomáhajú pri stanovení presnej diagnózy a umožňujú lekárom jasne priblížiť nedostatky na koži, ako sú materské znamienka či melanóm. Canon SDK sa integruje s automatizovanými procesmi fotografovania, môže ho preto používať aj nevyškolený personál.

 • Inspection Automotive

  ODVETVIE

  Automobilový priemysel

  Na konci prenájmu vozidla je dôležité zdokumentovať akékoľvek poškodenie karosérie alebo zaznamenať ročné opotrebovanie. Fotoaparáty PowerShot od spoločnosti Canon sú kompaktné a jednoducho sa používajú na rýchlu kontrolu z ruky.

 • Inspection Wind Turbines

  ODVETVIE

  Energetická infraštruktúra

  Na zabezpečenie detailných záberov porúch a zlyhaní, od veterných turbín až po elektrické vedenia, sa digitálne zrkadlovky a supertelefotografické objektívy značky Canon používajú buď ručne, alebo ako súčasť softvéru a riešenia SDK.

Prečo práve Canon?

Spoločnosť Canon je lídrom v oblasti zobrazovania. A je ním už 80 rokov. Sme poskytovateľom číslo jeden spotrebiteľských, medzipodnikových a priemyselných riešení digitálneho zobrazovania, od aplikácií SDK pre komerčné, vládne a medicínske zariadenia až po profesionálne fotoaparáty a objektívy. Zobrazovanie je srdcom nášho podnikania a zaviazali sme sa ľuďom pomáhať posúvať hranice možností prostredníctvom vysokokvalitnej fotografie a videa.

Súvisiace riešenia

Spoločnosť Canon rozsiahle skúsenosti so všetkými aspektmi priemyselnej a obchodnej fotografie, od plne automatizovaných obchodných pracovných tokov typu všetko v jednom až po lekárske zobrazovanie a skenovanie.

 • Inspection SDK Canon Developer programme

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Canon Developer Programme

  Najnovšia webová stránka spoločnosti Canon na podporu vývojárov obsahuje množstvo užitočných zdrojov pre komunitu vývojárov softvéru, a to v oblasti obchodných riešení, ako aj digitálneho zobrazovania.

 • Inspection SDK Fashion

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Komerčná fotografia a videotlač

  Zistite, ako sa v módnom priemysle každý deň tvorí tisíce presvedčivých produktových fotografií.

 • Inspection SDK Medical

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Spoločnosť Canon Medical

  Spoločnosť Canon Medical Europe ponúka celý rad diagnostických zdravotníckych zobrazovacích riešení vrátane CT, MR, röntgenu, ultrazvuku a zdravotníckej informatiky.

Súvisiace produkty

Potrebujete vedieť viac?

Ak by ste chceli podrobnejšie informácie o ponuke riešení kontroly spoločnosti Canon, kliknite na odkaz Kontaktujte spoločnosť Canon, vyplňte potrebné údaje a zakrátko sa vám ozve člen nášho špecializovaného tímu pre segment B2B v oblasti produktov na profesionálne snímanie.