RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Kontrola a detekcia

Špecializované softvérové a kamerové riešenia spoločnosti Canon môžu pomôcť identifikovať a zachytiť dôležité kontrolné údaje pre váš podnik. Ak sa chcete zvýšiť efektívnosť výrobného postupu, vaša cesta sa začína práve tu.
Inspection Wind Turbines

Ako riešenia spoločnosti Canon prospievajú procesu kontroly

Spoľahlivý pracovný postup kontroly si vyžaduje kvalitné informácie, aby mohli inžinieri a technici prijímať presné a informované rozhodnutia. Každý krok výrobného procesu si vyžaduje neustále kontroly, od vytvárania prototypov a kontroly presnosti výroby až po kontrolu opotrebenia a riadenia infraštruktúry. Rad fotoaparátov, objektívov a zobrazovacích softvérov s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon ponúka plynulý a cenovo efektívny spôsob poskytovania podrobných údajov, ktoré potrebujete, aby ste pomohli identifikovať problémy a zefektívniť prevádzku vášho podniku.

 • VÝHODY

  Presnosť

  Zachytávajte snímky s vernými farbami, prenikavým zaostrením a vysokým rozlíšením a zosynchronizujte ich presne s externými zariadeniami.

 • VÝHODY

  Spoľahlivosť

  Konzistentný a vysokokvalitný chod s výnimočnými výsledkami dodávanými na diaľku cez USB.

 • VÝHODY

  Znížené prestoje a náklady

  Napájajte fotoaparát cez sieťový adaptér a vychutnajte si mnoho rokov prevádzky vďaka legendárnej odolnosti a spoľahlivosti značky Canon.

 • VÝHODY

  Zvýšená efektivita

  Vychutnajte si bezproblémové ovládanie fotoaparátu s konzistentným SDK s otvoreným zdrojom prostredníctvom rozhrania USB s presnou synchronizáciou.

SPRACOVANIE

Riešenie pre každý sektor

Pravidelná kontrola vám pomôže včas rozpoznať poruchy a problémy, čo ušetrí váš obchodný čas a peniaze. Spoločnosť Canon si to uvedomuje. Vyvinula preto portfólio, ktoré ponúka cenovo efektívne a vysokokvalitné riešenie zobrazovania, ktoré vyhovie spôsobu vašej práce. Pomáhame podnikom v celom rade odvetví: od sveta automobilov, kde sa naše fotoaparáty používajú na identifikáciu únavových prasklín a podpovrchových chýb pri výrobe automobilov, až po veterné turbíny, kde snímače s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon pomáhajú odhaliť poškodenie čepelí. Neexistuje žiadne odvetvie, v ktorom by sme nemohli pomôcť zvýšiť vašu produktivitu a zlepšiť osvedčené postupy.

Fotoaparáty a objektívy od spoločnosti Canon

Ocenený rad fotoaparátov a objektívov s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon ponúka veľmi presné podanie farieb a ostrosť, ktoré pomáhajú pri včasnom zistení chýb


 • • Vyberte si z radu digitálnych zrkadloviek a fotoaparátov bez zrkadiel
 • • Vynikajúci výber objektívov
 • • V odvetví osvedčená spoľahlivosť

Softvér navrhnutý pre vás

Naše softvérové vývojárske súpravy (SDK a OCCAPI) vám pomôžu vytvoriť prispôsobené riešenie pre každého vo vašej firme a tiež umožňujú vzdialenú prevádzku fotoaparátu, čo je veľmi výhodné v nebezpečných situáciách.


 • • Spolupracujte s vývojármi
 • • Prispôsobte softvér vašim potrebám
 • • Maximalizujte svoj pracovný tok

Canon cameras and lenses

Pripravený pomôcť vášmu obchodu

Pozrite si mnohé oblasti priemyslu a obchodu, v ktorých naše riešenia SDK dokážu vášmu obchodu pomôcť a podporiť ho.

 • ODVETVIE

  Letecká doprava

  Od 3D fotogrametrie krídel lietadiel až po identifikáciu včasných znakov opotrebenia kovov, fotoaparáty značky Canon so snímačmi s vysokým rozlíšením a výnimočne ostrými objektívmi poskytujú inžinierom nástroje, ktoré potrebujú na zachovanie bezpečnosti cestujúcich a nákladu vo vzduchu.

 • ODVETVIE

  Zdravotníctvo

  Snímky s vysokým rozlíšením pomáhajú pri stanovení presnej diagnózy a umožňujú lekárom jasne priblížiť nedostatky na koži, ako sú materské znamienka či melanóm. Canon SDK sa integruje s automatizovanými procesmi fotografovania, môže ho preto používať aj nevyškolený personál.

 • ODVETVIE

  Automobilový priemysel

  Na konci prenájmu vozidla je dôležité zdokumentovať akékoľvek poškodenie karosérie alebo zaznamenať ročné opotrebovanie. Fotoaparáty PowerShot od spoločnosti Canon sú kompaktné a jednoducho sa používajú na rýchlu kontrolu z ruky.

 • ODVETVIE

  Energetická infraštruktúra

  Na zabezpečenie detailných záberov porúch a zlyhaní, od veterných turbín až po elektrické vedenia, sa digitálne zrkadlovky a supertelefotografické objektívy značky Canon používajú buď ručne, alebo ako súčasť softvéru a riešenia SDK.

Prečo práve Canon?

Spoločnosť Canon je lídrom v oblasti zobrazovania. A je ním už 80 rokov. Sme poskytovateľom číslo jeden spotrebiteľských, medzipodnikových a priemyselných riešení digitálneho zobrazovania, od aplikácií SDK pre komerčné, vládne a medicínske zariadenia až po profesionálne fotoaparáty a objektívy. Zobrazovanie je srdcom nášho podnikania a zaviazali sme sa ľuďom pomáhať posúvať hranice možností prostredníctvom vysokokvalitnej fotografie a videa.

Súvisiace riešenia

Spoločnosť Canon rozsiahle skúsenosti so všetkými aspektmi priemyselnej a obchodnej fotografie, od plne automatizovaných obchodných pracovných tokov typu všetko v jednom až po lekárske zobrazovanie a skenovanie.

Súvisiace produkty

Potrebujete vedieť viac?

Ak by ste chceli podrobnejšie informácie o ponuke riešení kontroly spoločnosti Canon, kliknite na odkaz Kontaktujte spoločnosť Canon, vyplňte potrebné údaje a zakrátko sa vám ozve člen nášho špecializovaného tímu pre segment B2B v oblasti produktov na profesionálne snímanie.

Tiež by vás mohlo zaujímať…