ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

Biometria

Snímanie tvárí pre identifikačné dokumenty, bezpečnostné priepustky a aplikácie v oblasti ľudských zdrojov sa zakladá na presných a spoľahlivých informáciách. Fotoaparáty značky Canon so snímačmi s vysokým rozlíšením a skvelým sortimentom objektívov zjednodušujú a zefektívňujú tieto úkony pomocou na to určených riešení pracovného toku.
Canon Camera

Identifikácia a autentifikácia

Biometrické informácie, na rozdiel od hesiel, nemožno zabudnúť, vymeniť ani sfalšovať. Úspešné zachytenie ľudskej tváre závisí od kombinácie overených zobrazovacích technológií a skvelého softvéru, ktoré poskytujú rýchle výsledky stlačením jediného tlačidla. Z tohto dôvodu používa fotoaparáty Canon, systémy blesku, tlačiarne SELPHY a objektívy mnoho organizácií a podnikov na celom svete na získavanie údajov tváre pre potreby oddelenia ľudských zdrojov, bezpečnostných kariet a priepustiek pre návštevníkov, spolu so skenermi na skenovanie identifikačných dokumentov, ktoré sa spoločne integrujú do riešenia pracovného toku, aby bol proces čo najjednoduchší.

 • VÝHODY

  Zachyťte všetky detaily

  Vďaka našim snímačom s vysokým rozlíšením zachytávajte obrázky s presnými farbami a vynikajúcou ostrosťou vo verných detailoch a pomocou tlačiarní SELPHY objekt presne vytlačte.

 • VÝHODY

  Výnimočné riešenia pracovného toku

  Vynikajúca integrácia do vášho existujúceho pracovného toku vďaka našim riešeniam SDK, ktoré prispôsobujú fotoaparát vašim potrebám.

 • VÝHODY

  Možnosti pripojenia s pohodlným ovládaním

  S naším rozhraním Camera Control API (CCAPI) si vychutnajte bezproblémové ovládanie fotoaparátu s konzistentným nástrojom SDK s otvoreným zdrojovým kódom prostredníctvom USB s presnou synchronizáciou a diaľkovým ovládaním cez smartfón.

Ako môže biometria pomôcť vášmu podniku

Pozrite sa na mnohé aplikácie, v ktorých môžu naše fotoaparáty zachytiť biometrické snímky a zvýšiť bezpečnosť.

 • ODVETVIE

  Bezpečnostné priepustky

  Vytvárajte podrobné, jasné a ostré fotografie zamestnancov a návštevníkov pre potreby bezpečnostných visačiek.

 • VÝHODY

  Identifikačné dokumenty

  Jednoduché zobrazovacie riešenie, ktoré sa ľahko integruje do širšieho pracovného toku biometrického snímania pri súčasnom rešpektovaní predpisov.

 • VÝHODY

  Služby preukazov totožnosti s fotografiou

  Od pasov po vodičské preukazy a ďalšie podobné dokumenty, tlačiarne Canon a SELPHY ponúkajú ID riešenie pre maloobchod.

 • VÝHODY

  Priepustky na udalosti

  Vyrábajte priepustky na udalosti s radom fotoaparátov a tlačiarní, ako aj objektívov od spoločnosti Canon, ktoré sa hodia do každého počasia.

 • Prečo práve Canon?

  Spoločnosť Canon je už viac ako 80 rokov lídrom v oblasti zobrazovania. Sme popredným poskytovateľom spotrebiteľských, medzipodnikových a priemyselných riešení digitálneho zobrazovania, od aplikácií SDK pre komerčné, vládne a medicínske potreby až po profesionálne fotoaparáty a objektívy so službou zálohovania a a podpory, ktoré nemajú konkurenciu.

  Súvisiace riešenia

  Od plne automatizovaných obchodných pracovných tokov typu všetko v jednom až po lekárske zobrazovanie a skenovanie má spoločnosť Canon rozsiahle skúsenosti so všetkými aspektmi priemyselnej, podnikovej a komerčnej fotografie.

 • ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

  Vývojársky program Canon Developer Programme

  Najnovšia webová lokalita technickej podpory spoločnosti Canon obsahuje užitočné zdroje pre vývojársku komunitu softvéru, či už pre obchodné riešenia alebo digitálne zobrazovanie.

 • ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

  3D fotogrametria

  3D fotogrametria je proces vykonávania meraní z fotografií, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché skenovanie, úpravu a reprodukciu fyzických položiek.

 • ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

  Fotografická kabínka

  Kompletná stanica na spracovanie obrazu, ktorá ponúka rýchly a jednoduchý spôsob na snímanie portrétov pri širokej škále udalostí a funkcií. Jednoducho zaujmite postoj, stlačte tlačidlo a zoberte si výtlačok už za pár sekúnd.

 • ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

  Obchodná fotografia a videografia

  Odhaľte, ako v módnom priemysle kazdodenne uzrú svetlo sveta tisíce presvedčivých produktových fotografií.

 • ZOBRAZOVACIE RIEŠENIA

  Zdravotnícke produkty spoločnosti Canon

  Spoločnosť Canon Medical Europe ponúka celý rad diagnostických zdravotníckych zobrazovacích riešení vrátane CT, MR, röntgenu, ultrazvuku a zdravotníckej informatiky.

 • Súvisiace produkty

 • Digitálne zrkadlovky

  EOS 2000D

  Objavte vynikajúce 24,1-megapixelové fotografie a filmové videozáznamy v rozlíšení Full HD. Rozviňte svoju tvorivosť vďaka tejto zábavnej a jednoduchej digitálnej zrkadlovke.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY CP1300

  Štýlová a prenosná na bezdrôtovú tlač krásnych výtlačkov a fotografií na preukazy z kompaktných inteligentných zariadení a fotoaparátov.
 • Canon Camera

  ATRAMENT A PAPIER

  Tlačte pomocou vysokokvalitného farebného atramentu a papiera s veľkosťou pohľadnice nastavenou pre vašu tlačiareň SELPHY.
 • Objektívy pre digitálne zrkadlovky

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Vezmite svoj fotoaparát EOS na viac rôznych miest vďaka vysoko prenosnému štandardnému objektívu so zoomom.
 • Profesionálny blesk

  Speedlite 430EX III-RT

  Výkonný a prenosný blesk s rádiofrekvenčnou aktiváciou.
 • Canon Camera

  KANCELÁRSKY SKENER

  Kompaktný, cenovo dostupný a jednoduchý – CanoScan LiDE 300 je ideálny skener pre domácnosť alebo kanceláriu. Ľahký plochý skener s elegantným dizajnom, ovládaním pomocou 4 tlačidiel EZ a technológiou Auto Scan na jednoduché, bezproblémové skenovanie.
 • POTREBUJETE VEDIEŤ VIAC?

  Potrebujete viac informácií?

  Ak by ste chceli podrobnejšie informácie o obchodných riešeniach spoločnosti Canon, kliknite na odkaz Kontaktujte spoločnosť Canon, vyplňte potrebné údaje a ozve sa vám člen nášho špecializovaného tímu pre segment B2B v oblasti produktov na profesionálne snímanie.

  Tiež by vás mohlo zaujímať