SLUŽBY

Easy Service Plan

Easy Service Plan je balík služieb s možnosťou inštalácie, školenia, podpory a údržby, ktorý zahŕňa náhradné diely a vynaloženú prácu.

AKTIVUJTE SI SVOJ EASY SERVICE PLAN

Two bearded men gather round a computer screen, while a man edges into the frame from the right.

Postarajte sa o bezproblémovú prevádzku vašich tlačiarní, skenerov a faxov

So službou Easy Service Plan od spoločnosti Canon získate pocit istoty a zabezpečíte kvalitu a stopercentný prevádzkový stav vybavenia.

S komplexným pokrytím produktov vďaka radu servisných balíkov môže byť vaše podnikanie efektívnejšie. Patrí k nim inštalácia a školenie, ako aj zmluvy uzatvorené na dobu určitú na údržbu a opravu tlačiarne. Spoločnosť Canon vám môže poskytnúť podporu v pohodlí vašej kancelárie v rámci opravy alebo údržby na mieste.

Naše prvotriedne odborné znalosti môžete využiť v celej škále veľkoformátových tlačiarní imagePROGRAF, skenerov imageFORMULA, laserových tlačiarní i-SENSYS a multifunkčných tlačiarní či faxových zariadení imageRUNNER.

Čo ponúkame

Balík údržby a opravy

Poruchy môžete vyriešiť telefonicky prostredníctvom servisného strediska Canon. Ak sa ich nepodarí vyriešiť, kvalifikovaný servisný technik navštívi vašu prevádzku v nasledujúci pracovný deň*.

Balík vrátenia výrobcovi/výmeny

V prípade, že problém nie je možné vyriešiť telefonicky, stolové tlačiarne a skenery môžete vrátiť a my vám ich opravíme bez dodatočných nákladov*.

*Ponuka a podmienky služby Easy Service Plan sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.

Balík školenia a inštalácie

Poskytneme vám kompletnú inštaláciu a základné školenie o využití funkcií vášho produktu*.

Možnosti

Odborné služby

Naša technická podpora a kvalifikovaní inžinieri majú dokonalé zručnosti a skúsenosti.

Profesionálny prístup

Proces štruktúrovanej podpory zabezpečuje, aby boli všetky nahlásené problémy vyriešené efektívne a obchodné operácie prebiehali hladko.

Osvedčené nástroje na poskytovanie služieb

Naši zamestnanci využívajú overené a dôveryhodné nástroje, s ktorými udržia vaše obchodné vybavenie v stopercentnom prevádzkovom stave.

Bearded man drinking from a mug sits at a desk spread with papers, posters, design equipment and an open laptop.

S využitím odborných podnikových služieb bude váš podnik fungovať plynulejšie.

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM