CINE LENSES

Filmové objektívy

Navrhnuté tak, aby spĺňali vysoké štandardy kameramanov.

UROBTE Z CELÉHO SVETA KINOFILM

Filmové objektívy Canon výnimočný optický výkon, robustnú konštrukčnú kvalitu a všestrannosť, aby splnili náročné požiadavky na filmovú produkciu. Tento rad je navrhnutý tak, aby vyhovoval veľkoformátovým 35 mm a Super35 mm fotoaparátom, a jeho súčasťou sú objektívy so zoomom a objektívy s pevným ohniskom, ako aj široký výber objímok objektívov, vrátane objímok PL, EF a RF. Či už ste ctižiadostivý filmár, skúsený profesionál alebo niečo medzi, spoločnosť Canon má riešenie, ktoré pre vás bude to pravé.
Cine Primes

Filmové objektívy

Rad plnoformátových filmových objektívov s pevným ohniskom vyrobených tak, aby spĺňali požiadavky špičkovej filmovej tvorby. Tieto objektívy, ktoré sú k dispozícii s bajonetmi PL, EF a RF, sú vybavené širokou funkciou T-stop a širokými ohniskovými vzdialenosťami v celom rade a ponúkajú výrazné optické vlastnosti na rozšírenie vášho umeleckého prejavu.

Flexibilné zoomy

Prémiové objektívy so zoomom s konštantne rýchlou clonou T2,4 (FF) a T1,7 (S35) v celom rozsahu zoomu. Prispôsobiteľné pre plnoformátové a Super35 fotoaparáty, určené pre filmové a virtuálne produkcie.

Flex Zooms
Cine Servo

Cine Servo

Objektívy Canon Cine Servo, ktoré spájajú ohromujúcu optickú kvalitu 4K s funkciami vhodnými pre vysielanie, predstavujú všestrannú voľbu pre vysielanie a snímanie bez statívu, kde sa vyžaduje ovládanie pomocou servomotora.

Kompaktný rad Cine Servo

Navrhnuté pre 4K Super 35 mm fotoaparáty a vybavené vstavaným ovládaním pomocou servomotora, automatickým zaostrovaním a stabilizáciou obrazu. Tieto špičkovo fungujúce objektívy s bajonetom EF sú ideálne na použitie v ruke alebo na ramene.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

Hybridné RF

Navrhnuté s profesionálnymi funkciami a možnosťami, ktoré sú ideálne pre fotografie aj video. Voliteľné servo/adaptéry pre funkciu zoomu s pohonom umožňujú plynulé a diaľkové priblíženie s možnosťami pripojenia a ovládania, ktoré vyhovujú viacerým štýlom ENG, živému vysielaniu a štúdiu.

Zoom hornej časti

Sú navrhnuté pre fotoaparáty Super 35 mm s bajonetom EF a PL a ponúkajú vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K pre špičkové filmové produkcie.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompaktný zoom

Sú navrhnuté pre fotoaparáty Super 35 mm s bajonetom EF a PL a ponúkajú vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K pre špičkovú filmovú produkciu v kompaktnom a ľahkom prevedení.

Objavte Canon Pro Video a prehodnoťte, čo všetko sa dá robiť s videom

Či už natáčate pôsobivé nezávislé dokumentárne filmy, návykové box-setové drámy alebo oceňované celovečerné filmy, existuje zariadenie Canon Pro Video, ktoré môže katapultovať vašu kreativitu do nových výšin.

Discover Canon Pro Video