Fotoaparáty Canon

Objavte sortiment fotoaparátov značky Canon a dodajte svojej tvorivosti nový rozmer.
Canon Camera

Fotoaparáty Canon

Nájdite ten pravý fotoaparát pre seba

Od štýlových a prenosných instantných fotoaparátov či kompaktných fotoaparátov s pevným objektívom s nízkou hmotnosťou a flexibilitou, po digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty s tými najnovšími funkciami – sortiment fotoaparátov Canon ponúka pre každého tú správnu možnosť prejaviť svoju tvorivosť.

Naše najnovšie produkty
 • Interchangeable Lens Cameras

  KREATÍVNA FLEXIBILITA

  Fotoaparáty s vymeniteľným objektívom

  Fotoaparáty s vymeniteľným objektívom, ako sú digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty EOS, možno kombinovať so širokou škálou rôznych objektívov ‒ od rýchlych a jasných mimoriadne širokouhlých modelov s množstvom detailov až po ďalekosiahle teleobjektívy, s ktorými máte svet ako na dlani. Získate tak ešte viac kreatívneho priestoru.

  Zistite viac

 • PowerShot G5 X Mark II

  ĽAHKÉ A PRENOSNÉ

  Kompaktné digitálne fotoaparáty

  Skvelé na každodenné použitie. Ľahké a prenosné digitálne fotoaparáty s pevným objektívom, od jednoduchých modelov, pri ktorých stačí namieriť a stlačiť, až po kreatívne kompaktné fotoaparáty pre profesionálov. Ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú všestranné fotoaparáty bez zložitého nastavovania.

 • PRENOSNÉ TLAČIARNE

  Instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne

  Vyberte si medzi modelmi typu dva v jednom s fotoaparátmi a praktickými zrkadlami na selfie alebo elegantnými prenosnými tlačiarňami so šikovným pripojením k vášmu inteligentnému zariadeniu – to všetko predstavuje silu tlače, ktorá sa vám zmestí do dlane.

Nové produkty

Naše nové fotoaparáty navrhujeme tak, aby zodpovedali vašej vášni pre fotografovanie, preto obsahujú všetky najnovšie zobrazovacie technológie, ktoré sú výsledkom našich nepretržitých investícií do výskumu a vývoja, aké nikto z konkurencie nevynakladá.

Potrebujete pomôcť pri hľadaní fotoaparátu?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten najlepší model.

Nechajte sa inšpirovať

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Spoznajte cestu rozprávania príbehov spoločnosti Canon

V spoločnosti Canon pomáhame ľuďom rozprávať príbehy už viac ako 80 rokov. Len málo ľudí zažilo inováciu a vývoj v takom rozsahu, ako Mike Burnhill, náš produktový špecialista s viac ako 11-ročnými skúsenosťami. S Mikom sme sa porozprávali a prebrali sme minulosť, prítomnosť aj budúcnosť spoločnosti Canon.

Canon Camera

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch.