Canon DSLR Cameras Hero

Fotoaparáty

Objavte sortiment fotoaparátov značky Canon a dodajte svojej tvorivosti nový rozmer

OBJAVTE EOS R

Špičkové výsledky vo všetkých situáciách

Od štýlových a prenosných instantných fotoaparátov s tlačiarňou či kompaktných fotoaparátov s pevným objektívom s nízkou hmotnosťou a flexibilitou, po digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty s tými najnovšími funkciami – sortiment fotoaparátov Canon ponúka pre každého tú správnu možnosť prejaviť svoju tvorivosť.

Naše fotoaparáty

Vyberte si fotoaparát z nižšie uvedeného sortimentu značky Canon.

Vymeniteľné verzus fixné

Vymeniteľný objektív

Fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi môžu využívať rôzne objektívy a vďaka ich širokej škále ponúkajú nadšencom so záujmom o väčšiu flexibilitu širšiu kreatívnu platformu. Schopnosť fotoaparátov využívať rôzne objektívy je kľúčom k dosiahnutiu dokonalosti vašich záberov – od tých rýchlych a jasných ultra širokouhlých s množstvom detailov až po ďalekosiahle telefotografické, s ktorými máte váš svet ako na dlani.

Zobraziť všetko

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R
Nasnímané s EOS R
  • f/10.0
  • 1/1000
  • 640

Fixná

Fotoaparát s pevným objektívom je často označovaný ako kompaktný alebo univerzálny. Tieto fotoaparáty nemajú možnosť výmeny objektívov, ale ponúkajú širší rozsah ohniskových vzdialeností v jednom priblížení, ktorý je zabudovaný do tela fotoaparátu. Skvelé pre každodenné použitie, s prívlastkom prenosnosti a ľahkosti, sú tieto fotoaparáty s pevným objektívom ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú všestranný fotoaparát pripravený snímať okamžite.

Zobraziť všetko

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Stále hľadáte? Vyskúšajte nižšie uvedené nástroje na vyhľadávanie produktov

Úchvatné detaily, kreatívna sloboda: Zistite viac o ponuke modelov s rozlíšením 4K spoločnosti Canon