Fotoaparáty Canon

Objavte sortiment fotoaparátov značky Canon a dodajte svojej tvorivosti nový rozmer.
Canon Camera

Fotoaparáty Canon

Nájdite ten pravý fotoaparát pre seba

Od štýlových a prenosných instantných fotoaparátov či kompaktných fotoaparátov s pevným objektívom s nízkou hmotnosťou a flexibilitou, po digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty s tými najnovšími funkciami – sortiment fotoaparátov Canon ponúka pre každého tú správnu možnosť prejaviť svoju tvorivosť.

Naše najnovšie produkty
 • eos r

  PRENOSNÁ KVALITA

  Bezzrkadlové fotoaparáty EOS

  Vypovedzte príbehy zajtrajška už dnes prostredníctvom fotografií a videozáznamov úchvatnej kvality. Naše bezzrkadlové fotoaparáty sa pohodlne prenášajú a spájajú to najlepšie z technológií spoločnosti Canon v kompaktnom tele s vymeniteľnými objektívmi.

 • eos-1d-x-mark-iii

  KREATÍVNA FLEXIBILITA

  Digitálne zrkadlovky EOS

  Náš rad digitálnych zrkadloviek EOS ponúka špičkovú obrazovú kvalitu pre začiatočníkov aj profesionálov.

Nové produkty

Naše nové fotoaparáty navrhujeme tak, aby zodpovedali vašej vášni pre fotografovanie, preto obsahujú všetky najnovšie zobrazovacie technológie, ktoré sú výsledkom našich nepretržitých investícií do výskumu a vývoja, aké nikto z konkurencie nevynakladá.

Nechajte sa inšpirovať

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Spoznajte cestu rozprávania príbehov spoločnosti Canon

V spoločnosti Canon pomáhame ľuďom rozprávať príbehy už viac ako 80 rokov. Len málo ľudí zažilo inováciu a vývoj v takom rozsahu, ako Mike Burnhill, náš produktový špecialista s viac ako 11-ročnými skúsenosťami. S Mikom sme sa porozprávali a prebrali sme minulosť, prítomnosť aj budúcnosť spoločnosti Canon.

Canon Camera

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch.