RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Riešenia na spracovanie fotografií a videí

Pozrite si mnohé oblasti priemyslu a obchodu, v ktorých dokážu naše riešenia na spracovanie fotografií vášmu obchodu pomôcť a podporiť ho.

Riešenia na spracovanie fotografií a videí

Canon Camera

Komerčná fotografia

Zistite, ako tvoriť veľkoobjemové a kreatívne snímky tovaru pre vašu webovú stránku alebo katalógy vytváraním cenovo efektívneho a vysokokvalitného obsahu, ktorý oživí váš produkt a zvýši hodnotu vašej značky.

3D fotogrametria

3D fotogrametria je proces vykonávania meraní z fotografií. Preskúmajte, ako možno rýchlo a jednoducho skenovať, upravovať a reprodukovať fyzické položky v digitálnom prostredí.

Canon Camera
Canon Camera

Fotokabína

Fotokabína (photobooth) je komplexná snímacia stanica, ktorá ponúka rýchly a jednoduchý spôsob zachytenia portrétu na rôznych podujatiach a akciách. Stačí zapózovať, stlačiť a v priebehu niekoľkých sekúnd získať výtlačok. Vďaka spoločnosti Canon je jej prevádzka nákladovo efektívna a používanie skutočne zábavné.

SDK

Schopnosť integrovať ovládanie fotoaparátu do podnikových softvérových aplikácií znamená, že ovládanie fotoaparátu a tlačiarne je možné spravovať automaticky. Zistite, ako toto zjednodušenie koncových procesov znižuje náklady a šetrí čas.

Canon Camera
Canon Camera

Kontrola

Mnohé organizácie sa vo veľkej miere spoliehajú na zariadenia spoločnosti Canon, ktoré pomáhajú identifikovať a zaznamenávať širokú škálu dôležitých kontrolných údajov. Zistite, ako špecializované softvérové a kamerové riešenia spoločnosti Canon zvyšujú efektivitu vášho výrobného pracovného toku a mnohých rôznych automatizovaných systémov.

Kontaktujte nás

Získajte viac informácií o celom rade produktov a služieb vhodných pre vaše obchodné potreby