RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Riešenia na spracovanie fotografií a videí

Pozrite si mnohé oblasti priemyslu a obchodu, v ktorých dokážu naše riešenia na spracovanie fotografií vášmu obchodu pomôcť a podporiť ho.
alt text

Fotografia pre obchod

Objavte, ako dosiahnuť vysokoobjemovú produkciu kreatívnych obrázkov tovaru pre vašu webovú stránku alebo katalógy, keď vytvoríte cenovo výhodný a kvalitný obsah, ktorý vdýchne vášmu produktu život a umožní vašej značke napredovať.

3D fotogrametria

3D fotogrametria je proces merania z fotografií. Zistite, ako rýchlo a jednoducho skenovať, upravovať a reprodukovať fyzické objekty v digitálnom prostredí.

alt text
GettyImages-1187651037

Fotografická kabínka

Fotografická kabínka je kompletná stanica na spracovanie obrazu, ktorá ponúka rýchly a jednoduchý spôsob na snímanie portrétov pri širokej škále udalostí a funkcií. Jednoducho zaujmite postoj, stlačte tlačidlo a zoberte si výtlačok už za pár sekúnd. Vďaka spoločnosti Canon je prevádzka cenovo efektívna – a zároveň jej používanie prináša zábavu.

SDK

Schopnosť integrovať ovládanie kamery do podnikových softvérových aplikácií znamená, že ovládanie kamery a tlačiarne je možné spravovať automaticky. Zistite, ako toto zjednodušenie procesov v ich celom rozsahu znižuje náklady a šetrí čas.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Kontrola

Mnohé organizácie sa významne spoliehajú na zariadenia Canon pri pomoci s identifikáciou a zaznamenaním širokej škály dôležitých kontrolných údajov. Zistite, ako špecializované softvérové a kamerové riešenia Canon zvyšujú efektivitu vašich výrobných procesov a mnohých rôznych automatizovaných systémov.

Firemná fotografia a video

Vysokokvalitné fotografie a videozáznamy pre vašu organizáciu sú dôležitými komunikačnými nástrojmi, ktoré sú nevyhnutné na zvyšovanie povedomia o značke a komunikovania správneho odkazu vašim zákazníkom. Zistite, ako spoločnosť Canon ponúka účinné a nákladovo efektívne spôsoby komunikovania vášho posolstva.

Corporate photography and video
Canon Camera

Biometria

Bezpečnostné preukazy, dokumenty potvrdzujúce totožnosť, priepustky na udalosti a ďalšie. Zobrazovacie riešenia Canon ponúkajú vášmu podniku lepšie spôsoby, ako ochrániť bezpečnosť vášho personálu.

Kontaktujte nás

Získajte viac informácií o celom rade produktov a služieb vhodných pre vaše obchodné potreby