RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

Firemné fotografie a videá

Vysokokvalitné fotografie a videá pre vašu organizáciu sú dôležitými komunikačnými nástrojmi, ktoré sú nevyhnutné pri zvyšovaní povedomia o značke a vysielaní správneho posolstva vašim zákazníkom. Spoločnosť Canon má široký sortiment fotoaparátov, videí, vysielacích objektívov, streamovacích riešení a riešení pracovného toku, ktoré ponúkajú nákladovo a časovo efektívne spôsoby, ako zvládnuť vizuálny marketing.
Firemná fotografia a video

Krásna prezentácia vášho podniku

Vytváranie vysokokvalitných obrázkov a videí vo vlastnej réžii, od sociálnych médií až po výročné správy a firemnú komunikáciu, pomáha znižovať náklady a umožňuje udržať si kontrolu a konzistentné vysoké štandardy. Je to absolútne nevyhnutné, aby ste mohli prezentovať správny firemný imidž a šírili svoje posolstvo správnym spôsobom. Náš sortiment profesionálnych digitálnych zrkadloviek, ľahkých bezzrkadlových fotoaparátov a videosystémov vytvára úžasný obsah a ponúka štandardné pripojenie, ako aj objektívy s neuveriteľnou kvalitou obrazu. Čítajte ďalej a zistite, aké riešenie má spoločnosť Canon pre vašu firmu – váš firemný imidž je v bezpečných rukách.

SPRACOVANIE

Riešenie pre každú potrebu

Firemný obsah má mnoho foriem, napríklad fotografie a videá a čoraz častejšie aj streamovanie a vysielanie. Správne vybavenie je dôležitým faktorom, preto máme v ponuke fotoaparáty pre všetky účely a úrovne zručnosti.
Fotoaparáty a objektívy značky Canon na vysokokvalitný obsah

Fotoaparáty a objektívy značky Canon na vysokokvalitný obsah

Ocenený rad fotoaparátov a objektívov s vysokým rozlíšením od spoločnosti Canon ponúka veľmi presné podanie farieb a ostrosť.


 • Vyberte si z radu bezzrkadloviek, digitálnych zrkadloviek a videokamier
 • Mimoriadne ostré a ľahké objektívy
 • Jednoduché pripojenie k externým zariadeniam

Fotografie, video a viac

Spoločnosť Canon predstavila prvú plnoformátovú digitálnu zrkadlovku na natáčanie Full HD videa a odvtedy sme vytvorili rad filmových kamier a videokamier, ktoré teraz dokážu natáčať v rozlíšení až 8K.


 • Systém EOS spoločnosti Canon s vymeniteľnými objektívmi, fotoaparátmi a príslušenstvom patrí medzi najlepšie na svete
 • Rad fotoaparátov, ktoré dokážu snímať filmy, video, fotografie a streamovať – to všetko za cenu, ktorá sa zmestí do vášho rozpočtu
 • Rýchle a jednoduché zdieľanie objektívov medzi kompatibilnými fotoaparátmi

Fotografie, video a viac
Spoľahlivosť za každú cenu

Spoľahlivosť za každú cenu

Uvedomujeme si, že prestoje stoja peniaze, preto sú fotoaparáty značky Canon spoľahlivé a fungujú aj v náročných podmienkach.


 • Systém EOS ponúka legendárnu odolnosť a spoľahlivosť
 • Originálne batérie značky Canon sú skonštruované tak, aby poskytovali dlhodobý výkon
 • Skvelé popredajné služby a podpora s požičiavaním vybavenia a expresným servisom a opravou

Pripojte sa a zdieľajte v priebehu niekoľkých sekúnd

Snímanie skvelého obsahu je len prvou časťou hladkého pracovného postupu, pretože rovnako dôležité je aj jeho zdieľanie. Naše fotoaparáty sa preto môžu pochváliť úžasnou pripojiteľnosťou a aplikáciami a softvérom na mieru, ktoré vám pomôžu zdieľať viac obsahu na všetkých vašich platformách.


 • Možnosti Wi-Fi, USB a Bluetooth v celom rade EOS
 • Široká podpora pamäťových kariet SD na zaistenie pohodlia a rýchlosti
 • Duálne sloty na pamäťové karty podporované vybranými modelmi

Pripojte sa a zdieľajte v priebehu niekoľkých sekúnd

Pripravený pomôcť vášmu obchodu

Pozrite si mnohé oblasti priemyslu, podnikania a obchodu, v ktorých môžu naše fotoaparáty zlepšiť a rozšíriť vaše podnikanie.

Prečo práve Canon?

Spoločnosť Canon je lídrom v oblasti zobrazovania. A je ním už 80 rokov. Vďaka širokému sortimentu produktov a riešení sme najväčším poskytovateľom spotrebiteľských, podnikových a priemyselných digitálnych zobrazovacích systémov od aplikácií súpravy SDK na komerčné, vládne a lekárske účely až po profesionálne fotoaparáty, videokamery a objektívy so záložnými a podpornými službami, ktoré nemajú konkurenciu.

Súvisiace riešenia

 • alt text

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  3D fotogrametria

  3D fotogrametria je proces vykonávania meraní z fotografií, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché skenovanie, úpravu a reprodukciu fyzických položiek.

 • GettyImages-1187651037

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Fotokabína

  Komplexná snímacia stanica, ktorá ponúka rýchly a jednoduchý spôsob zachytenia portrétu na rôznych podujatiach a akciách. Stačí zapózovať, stlačiť a v priebehu niekoľkých sekúnd získať výtlačok.

 • Inspection SDK Fashion

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Komerčná fotografia a videotlač

  Zistite, ako módny priemysel denne generuje tisíce presvedčivých produktových fotografií, pri ktorých rozhoduje rýchlosť dodania, aby ste vynikli na preplnenom trhu.

 • Inspection SDK Canon Developer programme

  RIEŠENIA PRÁCE S OBRAZOM

  Canon Developer Programme

  Najnovšia webová stránka spoločnosti Canon na podporu vývojárov obsahuje množstvo užitočných zdrojov pre komunitu vývojárov softvéru, a to v oblasti obchodných riešení, ako aj digitálneho zobrazovania.

 • Súvisiace produkty

  CHCETE VEDIEŤ VIAC?

  Potrebujete viac informácií?

  Ak sa chcete podrobnejšie zoznámiť s podnikovými riešeniami spoločnosti Canon, kliknite na prepojenie „Kontaktujte spoločnosť Canon“, vyplňte údaje a zakrátko sa vám ozve člen nášho špecializovaného tímu pre segment B2B v oblasti produktov na profesionálne snímanie.