Press Contacts

Kontakty

Canon Europe – kontakty pre styk s verejnosťou

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontaktná osoba: Sarah Vloothuis

E-mail: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Rosie Harries

E-mail: Rosie.Harries@canon-europe.com


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Caroline Nicholls (spotrebitelia)

E-mail: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontaktná osoba: Jack Low (Pro)

E-mail: jack.low@canon-europe.com

Miestne kontakty pre tlač

Canon Austria

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontaktná osoba: Birgit Stark

Telefón: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Birgit Stark

Telefón: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Birgit Stark

Telefón: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefón: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Steve Haentjens

Telefón: +32 2 7220 519

E-mail: steve.haentjens@canon.be


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefón: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be

Canon Czech Republic

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontaktná osoba: Jitka Štědroňová

Telefón: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Jitka Štědroňová

Telefón: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Jitka Štědroňová

Telefón: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti, podnikové riešenia a spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Andrea Frovin

Telefón: +45 26 79 35 08

E-mail: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefón: +358 (0)10 544 4609

E-mail: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

DÔLEŽITÉ:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter:


Relations Presse Offre Grand Public

Kontaktná osoba: Amanda Tek

Telefón : +33 1 85 14 46 95

E-mail: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Kontaktná osoba: Cécile Thibault

Telefón : +33 1 85 14 46 97

E-mail : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Kontaktná osoba: Cécile Thibault

Telefón : +33 1 85 14 46 97

E-mail : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefón: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefón: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefón: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou

Kontaktná osoba: Viktória Oláh

E-mail: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefón: 01737 220 000, uveďte, že si želáte hovoriť s členom tímu pre styk s verejnosťou

Canon Italy

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov, podnikové riešenia a otázky spoločnosti

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefón: +39 02 4548 1680

E-mail: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Marieke van der Made

Telefón: +31 (0)73 - 68 15 232

E-mail: M.van.der.Made@canon.nl


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Marieke van der Made

Telefón: +31 (0)73 - 68 15 232

E-mail: m.van.der.made@canon.nl


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Judith Snel

Telefón: +31 (0)20 714 9210

E-mail: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontaktná osoba: Siw Holmgren

Telefón: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Siw Holmgren

Telefón: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Siw Holmgren

Telefón: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefón: +48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Katarzyna Kluza

E-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefón: + 48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Ana Cristina

Telefón: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Ana Cristina

Telefón: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefón: +351 214 704 000

E-mail: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Dana Pelin

Telefón: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Dana Pelin

Telefón: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Dana Pelin

Telefón: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti, podnikové riešenia a spotrebiteľov

Kontakt: Elmira Alieva

Telefón: +7 495 2585600

E-mail: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontaktná osoba: Tomáš Feč

Telefón: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontaktná osoba: Tomáš Feč

Telefón: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Tomáš Feč

Telefón: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti, podnikové riešenia a spotrebiteľov

Kontaktná osoba: Dana Eitzen

Telefón: +27 12 675 4900

E-mail: pr@canon.co.za

Canon Spain

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Elena Martel

Telefón: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre podnikové riešenia

Kontakt: Elena Martel

Telefón: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre spotrebiteľov

Kontakt: Magadalena Moya

Telefón: +34 915 384 626

E-mail: M_moya@canon.es

Canon Sweden

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Všeobecný kontakt pre tlač:

Kontakt: Linn Kryss

Telefón: +46 739788510

E-mail: linn.kryss@canon.se


Kontakt PR B2B: Åsa Törnquist

Telefón: +46 73 988 64 35

E-mail: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Ralph Schmid

E-mail: press@canon.ch


Vzťahy s verejnosťou v oblasti B2B

Kontakt: Ralph Schmid

E-mail: press@canon.ch


Vzťahy s verejnosťou v oblasti B2C

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefón: +41 (0)76 333 04 04

E-mail: press@canon.ch

Canon Turkey

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:

Kontaktná osoba pre styk s verejnosťou pre otázky spoločnosti

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefón: +90 216 5716830

E-mail: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

S otázkami týkajúcimi sa médií vám pomôže:


E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefón: 01737 220 000, uveďte, že si želáte hovoriť s členom tímu pre styk s verejnosťou


Tiež by vás mohlo zaujímať