Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Najnovšie produkty

Spoznajte nové produkty značky Canon – stvorené na to, aby vám pomohli vytvárať nezabudnuteľné príbehy

Instantné fotoaparáty

Fotografujte, tlačte a lepte výtlačky s vreckovým instantným fotoaparátom naozaj všade. Tieto prenosné tlačiarne sú vybavené reflexnými zrkadlami pre dokonalý obraz a bezchybné výtlačky bez atramentu. Ideálne pre milovníkov selfie so zárukou okamžitého uspokojenia bez námahy.

Bezzrkadlové fotoaparáty

Vypovedzte príbehy zajtrajška už dnes prostredníctvom fotografií a videozáznamov úchvatnej kvality. Naše nové bezzrkadlové fotoaparáty sa pohodlne prenášajú a spájajú to najlepšie z kompaktných fotoaparátov a digitálnych zrkadloviek Canon v kompaktnom tele s vymeniteľnými objektívmi.

Objektívy

Pre naše nové objektívy uplatňujeme tie najlepšie výrobné postupy a najmodernejšie optické technológie, ktoré sú zárukou výnimočnej kvality fotografií a videozáznamov. Svoj obsiahly sortiment jedinečných objektívov neustále rozširujeme – a vy si tak pre seba môžete vybrať ideálny objektív.

Fotoaparáty a blesky

Naše nové fotoaparáty navrhujeme tak, aby zodpovedali vašej vášni pre fotografovanie, preto obsahujú všetky najnovšie zobrazovacie technológie, ktoré sú výsledkom našich nepretržitých investícií do výskumu a vývoja, aké nikto z konkurencie nevynakladá. Naše najnovšie blesky Speedlite navyše umožňujú vidieť svet v odlišnom svetle.

*250D (Black/Silver) je najľahší spomedzi všetkých digitálnych zrkadloviek so senzorom veľkosti APS-C na svete s pohyblivým monitorom LCD. Dodáva sa s batériou a pamäťovou kartou podľa smerníc CIPA. Informácia platná ku dňu 9. apríl 2019 (podľa prieskumu spoločnosti Canon).

Príslušenstvo

Systémy Cinema EOS

Profesionálne videokamery

Viacúčelové fotoaparáty

PTZ fotoaparáty

Spotrebiteľské videokamery

Tlačiarne

Či už potrebujete tlačiť krásne farebné fotografie alebo spoľahlivo tlačiť a skenovať dokumenty vo vysokej kvalite v pohodlí domova, naše nové priestorovo úsporné tlačiarne a multifunkčné zariadenia sú nabité najmodernejšími funkciami zaručujúcimi dosiahnutie výnimočnej kvality a šikovné možnosti prepojenia.

Ďalekohľady

Najnovšie prírastky do ponuky ďalekohľadov so stabilizáciou obrazu od spoločnosti Canon, vytvorené pre jedinečný zážitok z pozorovania, umožňujú mimoriadne stabilný výhľad pri držaní v rukách na sledovanie prírody a šírej krajiny, ako aj široké spektrum rôznych podujatí, ako sú preteky automobilov alebo letecké prehliadky.

Profesionálne displeje

Ďalšie produkty

Vďaka neprestajným inováciám naše portfólio neustále rozširujeme o nové produktu Canon – od najnovších ďalekohľadov so stabilizáciou obrazu po samostatné skenery na fotografie a dokumenty, laserové ukazovatele a kalkulačky.