RIEŠENIA DIAĽKOVÉHO VYSIELANIA

Kamery PTZ Canon

Sortiment kamier s diaľkovým otáčaním, nakláňaním a zoomom (PTZ) v rozlíšení 4K s mimoriadnou kvalitou snímky navrhnutý tak, aby zapadol do rôznych produkcií a aplikácií.
Kamera PTZ Canon CR-N500

Kamery PTZ Canon

Produkcia a streamovanie

Priblížte sa s bezkonkurenčnou jasnosťou

Vitajte v najnovšej generácii diaľkových kamier PTZ a ovládačov Canon. Riešenie spoločnosti Canon ponúka balík 4K na diaľkovú produkciu pre všetky situácie prináša funkcie plynulého otáčania a naklonenia spolu s výnimočnou kvalitou snímky na použitie v interiéri aj exteriéri, zatiaľ čo náš hardvérový ovládač a bezplatný softvérový ovládač poskytujú prostriedky na ovládanie a nastavenie zo vzdialeného miesta.

Objavte tradičné optické produkty spoločnosti Canon a snímajte vysokokvalitné snímky v najrôznejších situáciách.

Kompletný sortiment PTZ produktov Canon

Riešenie pre všetky typy scenárov

Objavte, ako je možné riešenia PTZ Canon použiť v širokej škále aplikácií využívajúcich našu vynikajúcu zobrazovaciu technológiu.

 • Vysielacie a televízne štúdiá

  Vysielacie a televízne štúdiá

 • Živé podujatia a hudobné vystúpenia

  Živé podujatia a hudobné vystúpenia

 • Podnikové akcie a prezentácie

  Podnikové akcie a prezentácie

 • Vyššie vzdelanie

  Vyššie vzdelanie

 • Bohoslužobný dom, kostol

  Bohoslužobné domy

 • Vonkajšie vysielanie a športové vysielanie

  Vonkajšie vysielanie a športové vysielanie

 • Užitočné príslušenstvo

  Ovládajte svoju kameru PTZ Canon na diaľku alebo priamo na mieste pomocou nášho hardvérového ovládača a bezplatného softvérového ovládača na bezproblémové diaľkové ovládanie.

  • Ovládač PTZ

   RC-IP100

   Vysokokvalitný ovládač s multifunkčným joystickom a intuitívnou dotykovou obrazovkou na jednoduché ovládanie až 100 pripojených kamier.

  • Softvérový ovládač PTZ

   Aplikácia Canon remote camera control

   Softvér od spoločnosti Canon na bezplatné stiahnutie, prostredníctvom ktorého môžete ovládať a prispôsobovať nastavenia až 20 PTZ kamier zo svojho počítača alebo tabletu.

  CR-S700R

  Predstavovaný produkt

  Robotický fotografický systém Canon CR-S700R

  Profesionálne riešenie na diaľkové ovládanie otáčania, nakláňania a zoomu pri fotografovaní, kompatibilné s fotoaparátmi s vymeniteľným objektívom.

  Riešenie

  Pozrite si sortiment sieťových produktov PTZ Canon

  Keď monitorovanie neradno brať na ľahkú váhu, sortiment sieťových kamier značky Canon ponúkne to správne riešenie. Kompaktné, avšak mimoriadne výkonné modely ponúkajú vynikajúcu obrazovú kvalitu dokonca aj pri slabom svetle, kedy bezpečnostné riziká zvyknú narastať.

  Ľahko sa nastavuje a má široké zorné pole

  Sortiment monitorovacích kamier PTZ Canon je ideálny pre aplikácie ako správa dopravy, mestský dohľad a maloobchodné parky.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Objavte Canon Pro Video a prehodnoťte, čo všetko sa dá robiť s videom

  Či už natáčate pôsobivé nezávislé dokumentárne filmy, návykové box-setové drámy alebo oceňované celovečerné filmy, existuje zariadenie Canon Pro Video, ktoré môže katapultovať vašu kreativitu do nových výšin.

  Zaregistrujte sa hneď teraz

  Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

  Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.