ŽÁNER

Kreatívna tlač a výtvory

Inteligentné tipy na tlač na účely domáceho vzdelávania, zábavné umelecké výtvory pre celú rodinu a šikovné rady, ako naplno využiť svoje obľúbené zábery a zvýšiť produktivitu svojej domácej kancelárie.

Predstavte si, čo všetko dokážete

Canon EMEA na Pintereste

Existuje množstvo spôsobov, ako doma kreatívne využiť papier, aplikácie a tlačiareň Canon. Pozrite si našu stránku na Pintereste, kde nájdete ďalšie rady a triky!

PIXMA printer and printouts.
PIXMA printer and colouring paper printout.

Nechajte vyniknúť svoju tvorivosť

Vytlačte si tieto vzory na vyfarbovanie od ilustrátoriek Wednesday Holmesovej a Johanny Basfordovej a popusťte uzdu svojej tvorivosti.

Valentínske pozdravy pre všetkých

Vytlačte si tieto exkluzívne pozdravy navrhnuté umelkyňou Wednesday Holmes a oslávte svoju jedinečnú lásku v tento deň svätého Valentína.

A design for a Valentine’s Day card.

Odporúčané produkty a balíčky

 • PIXMA TS7750i

  Tlačiarne pre domácnosť

  PIXMA TS7750i

  Rýchla a vysokokvalitná tlačiareň, ktorá vďaka kompaktnej veľkosti a efektívnejšiemu používaniu bezproblémovo zapadne do života vašej domácnosti.
 • PIXMA TS7650i

  Tlačiarne pre domácnosť

  PIXMA TS7650i

  Rýchla a vysokokvalitná tlačiareň, ktorá vďaka kompaktnej veľkosti a efektívnejšiemu používaniu bezproblémovo zapadne do života vašej domácnosti.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  Séria PIXMA TS8750

  Tlačte ostré dokumenty a fotografie v sýtych farbách pomocou vysoko kvalitnej a ľahko použiteľnej multifunkčnej tlačiarne so 6 atramentmi pre celú rodinu
 • Tlačiarne pre domácnosť

  PIXMA TS7450a Series

  Štýlové multifunkčné zariadenie pre technologický dôvtip so širokou škálou kreatívnych využití tlače, navyše s technológiou ADF na zjednodušenie procesu kopírovania a skenovania viacerých rozličných hárkov.
 • Tlačiarne pre malé kancelárie

  MAXIFY GX1040

  Zostaňte produktívni aj doma s rýchlou, kompaktnou, praktickou a úspornou tlačiarňou 3 v 1 s doplniteľnými atramentovými kazetami.
 • MAXIFY GX7050

  Tlačiarne MegaTank

  MAXIFY GX7040

  Denne získavajte dokumenty v podnikovej kvalite s priemernou úsporou 90 % celkových nákladov na vlastníctvo v porovnaní s 10 najlepšími laserovými a atramentovými tlačiarňami vďaka týmto vysokoobjemovým tlačiarňam MegaTank s doplniteľnými zásobníkmi.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY CP1500

  Pomocou tejto jednoduchej kompaktnej fotografickej tlačiarne môžete za pár sekúnd vytvárať výtlačky s bohatými farbami a vysokou odolnosťou.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY SQUARE QX10

  Uchovajte svoje drahocenné spomienky v podobe krásnych výtlačkov, ktoré zvládnete bezdrôtovo vytvoriť kdekoľvek.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  Canon Zoemini 2

  Získajte instantné výtlačky zo svojho smartfónu kedykoľvek a kdekoľvek s vreckovou tlačiarňou Zoemini 2 na batérie.
 • Atramentové tlačiarne

  Matte Photo Paper MP-101

  Matný fotografický papier umožňuje produkovať fotografie, grafiku a text vo vysokej kvalite s matnou povrchovou úpravou. Je tiež vhodný na kreatívnejšie použitie, napr. na pozdravné pohľadnice, prezentácie a letáky.
 • Iné žánre

  Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

  Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch