Small Office Printers

Tlačiarne pre malé kancelárie

Naše tlačiarne pre malé kancelárie posunú vaše podnikanie na úplne novú úroveň.

Pre všetky možné pracoviská

Objavte produktívnu tlač s tlačiarňami pre domácnosť Canon.

ZISTITE VIAC

Filter tlačiarní pre malé kancelárie

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

PIXMA TS705

Využite výhody špičkových možností prepojenia a kapacity na veľké množstvo papiera v kompaktnom a dostupnom prevedení

Zistite viac

PIXMA TS9550

Objavte, ako môže bezdrôtové pripojenie, automatický podávač dokumentov na 20 listov a schopnosť tlače vo formáte A3 splniť všetky vaše podnikateľské potreby.

Zistite viac

PIXMA TR150

Hoďte si ju do tašky a vytvorte si prenosnú kanceláriu. Vďaka skvelým možnostiam pripojenia a kvalite je ideálnym riešením pre firmy pracujúce v teréne

Zistite viac

PIXMA TR150 With Battery

Hoďte si ju do tašky a využite skvelé možnosti pripojenia a kvalitnej tlače aj bez káblov – ideálne riešenie pre tých, ktorí neobsedia na jednom mieste

Zistite viac

PIXMA G1400

Kompaktná a spoľahlivá monofunkčná tlačiareň fotografií a dokumentov. Dokonale sa hodí na veľkoobjemovú tlač.

Zistite viac

PIXMA G1400

Kompaktná a spoľahlivá monofunkčná tlačiareň fotografií a dokumentov. Dokonale sa hodí na veľkoobjemovú tlač.

Zistite viac

PIXMA G1410

Ušetrite náklady vďaka tejto tlačiarni s doplniteľnými zásobníkmi, ktorá ponúka jednoduchú nízkonákladovú tlač, ostré dokumenty a živé fotografie až do formátu A4.

Zistite viac

PIXMA G2410

Tlačte, kopírujte a skenujte vo vysokej kvalite pomocou tohto nízkonákladového multifunkčného zariadenia s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi a vysokou výťažnosťou.

Zistite viac

PIXMA G3400

Multifunkčná tlačiareň dokumentov a fotografií s funkciami Wi-Fi a cloud. Ideálna na použitie v domácnosti alebo kancelárii.

Zistite viac

PIXMA G3400

Multifunkčná tlačiareň dokumentov a fotografií s funkciami Wi-Fi a cloud. Ideálna na použitie v domácnosti alebo kancelárii.

Zistite viac

PIXMA G3410

Zvýšte svoju produktivitu a vychutnajte si nízkonákladovú tlač z inteligentných zariadení a cloudových služieb vďaka tomuto kompaktnému multifunkčnému zariadeniu s rozhraním Wi-Fi.

Zistite viac

Canon PIXMA G5040

S pohodlnou tlačiarňou s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi predĺžite čas prevádzky a znížite náklady

Zistite viac

PIXMA G6040

Tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi, ktorá poskytuje vysokú výťažnosť, kvalitu a mieru funkčnosti pri nízkych nákladoch na stranu.

Zistite viac

PIXMA G7040

Vytlačte až 18 000 strán a udržiavajte plynulosť svojej výroby s automatickým podávačom dokumentov na 35 listov pre vysokú kvalitu s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Zistite viac

MAXIFY iB4050

Vysokorýchlostná tlačiareň pre malé kancelárie so zabudovaným rozhraním Wi-Fi a Ethernet, ako aj možnosťou tlače z mobilných zariadení a cloudov. Umožňuje obojstrannú tlač, pričom na efektívnu a kvalitnú tlač pracovných dokumentov využíva veľkokapacitné atramentové zásobníky.

Zistite viac

MAXIFY iB4150

Rýchla farebná atramentová tlač s rýchlosťou 15,5 obr./min a výťažnosťou až 2 500 strán, nízkymi prevádzkovými nákladmi a pripojením Wi-Fi.

Zistite viac

MAXIFY MB2150

Vynikajúca multifunkčná atramentová farebná tlačiareň, skener, kopírka a fax s podporou tlače a skenovania prostredníctvom mobilných zariadení a cloudových služieb, rýchlosťou tlače 19 obr./min a množstvom sieťových funkcií.

Zistite viac

MAXIFY MB2750

Farebné atramentové multifunkčné zariadenie pre domáce kancelárie. Model Canon MAXIFY MB2750 Series umožňuje mobilnú tlač a integráciu do cloudu, kým kapacita na 500 listov papiera a rýchla tlač 24 obr./min čiernobielo zaručia maximálnu produktivitu.

Zistite viac

MAXIFY MB5050

Rýchle multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi pre náročné malé kancelárie. Ponúka automatický podávač papiera, obojstrannú tlač, kontrolu a monitorovanie využitia, ako aj možnosť efektívneho pripojenia k inteligentným telefónom či cloudom.

Zistite viac

MAXIFY MB5150

Vytrvalá multifunkčná atramentová farebná tlačiareň, skener, kopírka a fax s podporou mobilných zariadení a cloudových služieb, vysokou rýchlosťou tlače 24 obr./min a jednoduchou integráciou do siete.

Zistite viac

MAXIFY MB5350

Výkonné multifunkčné zariadenie pre tie najnáročnejšie malé kancelárie. Ponúka možnosť obojstrannej tlače aj skenovania, kapacitu na 500 listov papiera, funkcie na kontrolu využitia, ako aj pripojenie k inteligentným telefónom a cloudom.

Zistite viac

MAXIFY MB5450

Multifunkčná farebná tlačiareň, fax, skener a kopírka umožňujúca tlač rýchlosťou 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne. Vytrvalý model Canon MAXIFY MB5450 Series stvorený na dosiahnutie maximálnej produktivity nerobí kompromisy, pokiaľ ide o výkon, kvalitu ani spoľahlivosť.

Zistite viac

PIXMA GM4040

Rýchle spracovanie pracovných úloh a nižšie náklady na stranu s výťažnosťou 18 000 strán, automatickým podávačom dokumentov na 35 listov a kapacitou na 350 listov obyčajného papiera.

Zistite viac

PIXMA iX6850

Vysokovýkonná a mimoriadne kompaktná tlačiareň A3+ s 5 samostatnými atramentmi, Wi-Fi a Ethernetom.

Zistite viac

PIXMA TR4550 Series

V jedinom balíku získate tlač, kopírovanie, skenovanie, fax aj automatický podávač dokumentov na 20 listov s možnosťou jednoduchého bezdrôtového pripojenia

Zistite viac

Canon PIXMA TR7550

Malá a produktívna Wi-Fi tlačiareň so 4 funkciami pre inteligentnejšiu a efektívnejšiu domácu kanceláriu

Zistite viac

Canon PIXMA TR8550

Malá, inteligentná a priestorovo úsporná tlačiareň so 4 funkciami a širokými možnosťami pripojenia na dosiahnutie maximálnej produktivity

Zistite viac

Do you need help finding a printer?

Potrebujete pomoc pri hľadaní tlačiarne?

Naša aplikácia na výber tlačiarne vám pomôže nájsť ideálnu tlačiareň pre vaše potreby.

VYBERTE SI SVOJ PRODUKT

Podpora pre tlačiareň značky Canon

Preberajte ovládače, firmvér a príručky a získajte prístup k zdrojom technickej podpory a riešeniu problémov online pre vašu tlačiareň značky Canon.

ZISTITE VIAC

Tiež by vás mohlo zaujímať…