Small Office Printers

Tlačiarne pre malé kancelárie

Naše tlačiarne pre malé kancelárie posunú vaše podnikanie na úplne novú úroveň.

Pre všetky možné pracoviská

Objavte produktívnu tlač s tlačiarňami pre domácnosť Canon.

Atramentové tlačiarne

Dopĺňateľné tlačiarne

MegaTank Printers

DOPĹŇATEĽNÉ

Tlačiarne MegaTank

Vychutnajte si vysokokvalitný výkon, nízkonákladovú tlač a maximálne pohodlie vďaka tlačiarňam s dopĺňateľnými atramentovými zásobníkmi série PIXMA G.

ZISTITE VIAC

Laserové tlačiarne

LASEROVÉ

Laserové tlačiarne

Zvýšte rýchlosť tlače bez straty kvality pomocou správnej laserovej tlačiarne pre vašu domácnosť a kanceláriu.

ZISTITE VIAC

Laser Printers

Filter tlačiarní pre malé kancelárie

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

canon-camera

Objavte, ako môže bezdrôtové pripojenie, automatický podávač dokumentov na 20 listov a schopnosť tlače vo formáte A3 splniť všetky vaše podnikateľské potreby.

Zistite viac

canon-camera

Hoďte si ju do tašky a vytvorte si prenosnú kanceláriu. Vďaka skvelým možnostiam pripojenia a kvalite je ideálnym riešením pre firmy pracujúce v teréne.

Zistite viac

canon-camera

Hoďte si ju do tašky a využite skvelé možnosti pripojenia a kvalitnej tlače aj bez káblov – ideálne riešenie pre tých, ktorí neobsedia na jednom mieste

Zistite viac

canon-camera

Tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi, ktorá poskytuje vysokú výťažnosť, kvalitu a mieru funkčnosti pri nízkych nákladoch na stranu.

Zistite viac

canon-camera

Vytlačte až 18 000 strán a udržiavajte plynulosť svojej výroby s automatickým podávačom dokumentov na 35 listov pre vysokú kvalitu s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Zistite viac

MAXIFY iB4150

Rýchla farebná atramentová tlač s rýchlosťou 15,5 obr./min a výťažnosťou až 2 500 strán, nízkymi prevádzkovými nákladmi a pripojením Wi-Fi.

Zistite viac

MAXIFY MB5150

Vytrvalá multifunkčná atramentová farebná tlačiareň, skener, kopírka a fax s podporou mobilných zariadení a cloudových služieb, vysokou rýchlosťou tlače 24 obr./min a jednoduchou integráciou do siete.

Zistite viac

MAXIFY MB5450

Multifunkčná farebná tlačiareň, fax, skener a kopírka umožňujúca tlač rýchlosťou 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne. Vytrvalý model Canon MAXIFY MB5450 Series stvorený na dosiahnutie maximálnej produktivity nerobí kompromisy, pokiaľ ide o výkon, kvalitu ani spoľahlivosť.

Zistite viac

canon-camera

Tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi – riešenie s nízkymi celkovými nákladmi, ktoré vám zabezpečí maximálnu produktivitu.

Zistite viac

canon-camera

Rýchle spracovanie pracovných úloh a nižšie náklady na stranu s výťažnosťou 18 000 strán, automatickým podávačom dokumentov na 35 listov a kapacitou na 350 listov obyčajného papiera.

Zistite viac

canon-camera

Monofunkčná tlačiareň so šiestimi doplniteľnými zásobníkmi na farbivový atrament pre vysokokvalitnú tlač fotografií so schopnosťou produkcie veľkých objemov pri mimoriadne nízkych nákladoch.

Zistite viac

canon-camera

Prvá multifunkčná tlačiareň radu PIXMA G so šiestimi doplniteľnými farbivovými atramentovými zásobníkmi PIXMA G640 spája bezkonkurenčnú tlač vo fotokvalite so schopnosťou produkovať veľké objemy pri mimoriadne nízkych nákladoch.

Zistite viac

PIXMA iX6850

Vysokovýkonná a mimoriadne kompaktná tlačiareň A3+ s 5 samostatnými atramentmi, Wi-Fi a Ethernetom.

Zistite viac

PIXMA TR4550 Series

V jedinom balíku získate tlač, kopírovanie, skenovanie, fax aj automatický podávač dokumentov na 20 listov s možnosťou jednoduchého bezdrôtového pripojenia

Zistite viac

canon-camera

Tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie sú s týmto kompaktným a jednoducho používateľným všestranným zariadením pre všetkých, ktorí pracujú z domu, skutočne jednoduché.

Zistite viac

canon-camera

Malá, inteligentná a priestorovo úsporná tlačiareň so 4 funkciami a širokými možnosťami pripojenia na dosiahnutie maximálnej produktivity

Zistite viac

canon-camera

Využite výhody špičkových možností pripojenia a kapacity na veľké množstvo papiera v kompaktnom a dostupnom prevedení.

Zistite viac

Do you need help finding a printer?

Potrebujete pomoc pri hľadaní tlačiarne?

Naša aplikácia na výber tlačiarne vám pomôže nájsť ideálnu tlačiareň pre vaše potreby.

VYBERTE SI SVOJ PRODUKT

Podpora pre tlačiareň značky Canon

Preberajte ovládače, firmvér a príručky a získajte prístup k zdrojom technickej podpory a riešeniu problémov online pre vašu tlačiareň značky Canon.

ZISTITE VIAC

Tiež by vás mohlo zaujímať…