Objektívy pre EOS R

Preskúmajte sortiment objektívov budúcej generácie systému EOS R navrhnutými dosahovať optickú dokonalosť.
Canon Camera

Objektívy pre EOS R

Preskúmajte všetky možnosti

Fotografi a kameramani môžu preskúmať množstvo nových kreatívnych možností snímania dostupných s fotoaparátom Canon EOS R. Inovatívne objektívy RF umožňujú nesmierne rýchle zaostrovanie a ponúkajú výnimočnú kvalitu optiky. Adaptéry pre systém EOS R poskytujú hladký prístup k existujúcim objektívom EF a EF-S bez zníženia výkonnosti.
 • RÝCHLOSŤ A KVALITA

  Objektívy RF

  Objektívy RF prinášajú vyššiu kvalitu a rýchlosť spolu s výkonom optimalizovaným pre fotoaparát EOS R. Sú rýchle, svetelné a vyznačujú sa jedinečnými kvalitami, ktoré ponúkajú úplne nové úrovne intuitívneho ovládania.

 • ZÁKLADNÁ KVALITA

  Trojica objektívov

  Tri základné objektívy RF s rýchlou clonou a výkonným zoomom pokrývajú rozsah od širokouhlých, cez štandardné až po telefotografické zábery. Tieto objektívy optimalizované pre fotoaparát EOS R prinášajú optickú kvalitu a stabilizáciu obrazu série L.

 • VYLEPŠITE SVOJ OBJEKTÍV

  Adaptéry pre systém EOS R

  Adaptéry systému EOS R sú jedinečné a ponúkajú ďalšie kreatívne možnosti ovládania, aby fotografom a kameramanom umožnili využívať existujúce objektívy EF a EF-S pri zachovaní plnej kompatibility a výkonu.

 • PEVNÉ A FLEXIBILNÉ

  Objektívy EF

  Široký sortiment objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, objektívov so zoomom a špeciálnych objektívov, ako je napr. objektív typu Makro a Fisheye (Rybie oko), ktoré v spolupráci s digitálnymi zrkadlovkami vytvárajú vynikajúce obrázky.

 • KOMPAKTNÉ A ĽAHKÉ

  Objektívy EF-S

  Ľahké objektívy, ktoré prinášajú prekrásne obrázky pre digitálne zrkadlovky so snímačom APS-C.

 • OPTICKÁ VÝNIMOČNOSŤ

  Objektívy série L

  Objektívy RF a EF série L pre profesionálov a serióznych nadšencov ponúkajú bezkonkurenčný optický výkon v náročných svetelných podmienkach a prostrediach.

Filter objektívu EOS R

Používanie objektívov EF a EF-S so systémom EOS R vyžaduje upevňovací adaptér EOS R a ponúka úplnú kompatibilitu bez zníženia výkonnosti.

Kompatibilita EOS R s upevnením RF

Systém EOS R zdedil všetky výhody systému EOS a okrem vlastného sortimentu objektívov ponúka pomocou adaptérov úplnú kompatibilitu s existujúcimi optickými prvkami typu EF a EF-S aj s kompletným sortimentom bleskov Speedlite a príslušenstva.

Potrebujete pomôcť pri hľadaní objektívu?

Zaznamenajte s fotoaparátom EOS to, čo máte radi. Použite jeden z našich vyhľadávačov objektívov a nájdite si ten pravý objektív.

 • RÝCHLE VYHĽADÁVANIE

  Neviete, kde začať? Začnite tu

  Náš vyhľadávač objektívov vám odporučí a zároveň umožní porovnať objektívy od spoločnosti Canon, ktoré najviac zodpovedajú vašim záujmom, vrátane každodenného fotografovania alebo snímania makra, portrétov, krajiny a akčných záberov. Odporúčané objektívy z celého sortimentu sa zobrazia na základe ich relevantnosti a ceny.

 • EOS 5D Mark IV

  PODROBNÉ VYHĽADÁVANIE

  Hľadáte niečo konkrétne?

  Zadajte presné požiadavky v rozšírenom vyhľadávaní a nájdite objektívy, ktoré vyhovejú vašim potrebám.

Tiež by vás mohlo zaujímať...