Lenses for EOS R

Objektívy pre EOS R

Preskúmajte sortiment objektívov budúcej generácie systému EOS R navrhnutými dosahovať optickú dokonalosť.

Preskúmajte všetky možnosti

Fotografi a kameramani môžu preskúmať množstvo nových kreatívnych možností snímania dostupných s fotoaparátom Canon EOS R. Inovatívne objektívy RF a RF-S umožňujú nesmierne rýchle zaostrovanie a ponúkajú výnimočnú kvalitu optiky. Adaptéry pre systém EOS R poskytujú hladký prístup k existujúcim objektívom EF a EF-S bez zníženia výkonnosti.

Filter objektívu EOS R

Používanie objektívov EF a EF-S so systémom EOS R vyžaduje upevňovací adaptér EOS R a ponúka úplnú kompatibilitu bez zníženia výkonnosti.

Hľadáte konkrétny objektív RF? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

canon-camera

Profesionálny RF makro objektív RF 100mm F2.8L MACRO IS USM je dokonalý na fotografovanie obrázkov v životnej veľkosti so zväčšením 1,4x z ruky a úžasných portrétov s kvalitou objektívov série L.

Zistite viac

canon-camera

1200mm superteleobjektív radu RF s pokročilým ovládaním a konštrukciou na dychberúce výsledky pri fotografovaní divokej prírody, športu a vzdialených detailov.

Zistite viac

canon-camera

135 mm telefotografický objektív série L s rýchlou a jasnou clonou f/1,8 a 5,5-krokovým stabilizátorom obrazu pre kreatívne snímanie, cez deň i v noci.

Zistite viac

canon-camera

Objektív Canon RF s najväčšou šírkou uhla, s presnosťou série L, ohniskovou vzdialenosťou 14 – 35 mm a jednoduchým snímaním z ruky vďaka 5,5-krokovej stabilizácii obrazu.

Zistite viac

canon-camera

Kompaktný a cenovo dostupný ultra širokouhlý, plnoformátový 16 mm objektív pre modely z radu EOS R, navrhnutý pre vlogerov a tvorcov kreatívneho obsahu.

Zistite viac

canon-camera

Kompaktný, tichý a ľahký 50 mm pevný objektív RF so širokou clonou f/1,8, s ktorým dokonale využijete svoje kreatívne videnie.

Zistite viac

canon-camera

Základný kompaktný a ľahký teleobjektív so zoomom RF 70-200mm F4L IS USM série L je ideálny na fotografovanie cestovateľských zážitkov, športov/prírody a portrétov.

Zistite viac

canon-camera

800 mm superteleobjektív série RF s pokročilým ovládaním a dizajnom, ktorý vám umožní posunúť vaše hranice.

Zistite viac

canon-camera

Objektív APS-C série EOS-R so zoomom, v ktorom sa spája širokouhlý a telefotografický objektív, je ideálny na snímanie cestovateľských záberov, divokej prírody, športu a životného štýlu.

Zistite viac

canon-camera

Štandardný objektív APS-C so zoomom pre rad EOS R, ktorý sa ideálne hodí na snímanie každodenných situácií, ako sú rodina, životný štýl, portréty a sviatky.

Zistite viac

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Optická kvalita série L poskytuje mimoriadne širokouhlé a ostré fotografie spolu s 5-krokovou stabilizáciou obrazu a dynamickými uhlami dokonca aj v tesných priestoroch

Zistite viac

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Dokonalý objektív na každodenné používanie pre nadšených používateľov plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov. Objektív RF 24-105mm F4-7.1 IS STM sa jednoducho používa, je ľahký a kompaktný a pripravený posunúť vaše fotografické schopnosti na vyššiu úroveň.

Zistite viac

RF 24-105mm F4L IS USM

Ľahký a všestranný 24 – 105 mm objektív so svetelnosťou f/4 série L so zoomom ponúkajúci rýchle a tiché automatické zaostrovanie spolu s 5-krokovou stabilizáciou obrazu.

Zistite viac

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Dodajte svojej plnoformátovému bezzrkadlovému fotoaparátu profesionálny nádych s objektívom 24 – 70 mm so zoomom, ktorý sa môže pochváliť rýchlou clonou a 5-krokovou stabilizáciou obrazu.

Zistite viac

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Objektív RF 70-200mm F2.8L IS USM, základný kus trojice profesionálnych objektívov so zoomom, je dokonalým pomocníkom pre žurnalistickú, športovú a cestovnú fotografiu.

Zistite viac

RF 85mm F1.2L USM

Objektív RF 85mm F1.2L USM ponúka nekompromisnú ostrosť vhodnú pre portréty, ako aj vynikajúci výkon pri slabom svetle a kreatívny potenciál.

Zistite viac

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

Objektív RF 85mm F2 MACRO IS STM ponúka detailné zábery, ako aj prepracovanú telefotografickú komprimáciu a 5-krokovú stabilizáciu obrazu v kompaktnom ľahkom tele.

Zistite viac

Kompatibilita EOS R s upevnením RF

Systém EOS R zdedil všetky výhody systému EOS a okrem vlastného sortimentu objektívov ponúka pomocou adaptérov úplnú kompatibilitu s existujúcimi optickými prvkami typu EF a EF-S aj s kompletným sortimentom bleskov Speedlite a príslušenstva.

Zobraziť článok

EOS R RF Mount Compatibility

Tiež by vás mohlo zaujímať...