Lenses for EOS R

Objektívy pre EOS R

Preskúmajte sortiment objektívov budúcej generácie systému EOS R navrhnutými dosahovať optickú dokonalosť.

Preskúmajte všetky možnosti

Fotografi a kameramani môžu preskúmať množstvo nových kreatívnych možností snímania dostupných s fotoaparátom Canon EOS R. Inovatívne objektívy RF umožňujú nesmierne rýchle zaostrovanie a ponúkajú výnimočnú kvalitu optiky. Adaptéry pre systém EOS R poskytujú hladký prístup k existujúcim objektívom EF a EF-S bez zníženia výkonnosti.

Filter objektívu EOS R

Používanie objektívov EF a EF-S so systémom EOS R vyžaduje upevňovací adaptér EOS R a ponúka úplnú kompatibilitu bez zníženia výkonnosti.

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Optická kvalita série L poskytuje mimoriadne širokouhlé a ostré fotografie spolu s 5-krokovou stabilizáciou obrazu a dynamickými uhlami dokonca aj v tesných priestoroch

Zistite viac

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Dokonalý objektív na každodenné používanie pre nadšených používateľov plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov. Objektív RF 24-105mm F4-7.1 IS STM sa jednoducho používa, je ľahký a kompaktný a pripravený posunúť vaše fotografické schopnosti na vyššiu úroveň.

Zistite viac

RF 24-105mm F4L IS USM

Ľahký a všestranný 24 – 105 mm objektív so svetelnosťou f/4 série L so zoomom ponúkajúci rýchle a tiché automatické zaostrovanie spolu s 5-krokovou stabilizáciou obrazu.

Zistite viac

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Dodajte svojej plnoformátovému bezzrkadlovému fotoaparátu profesionálny nádych s objektívom 24 – 70 mm so zoomom, ktorý sa môže pochváliť rýchlou clonou a 5-krokovou stabilizáciou obrazu.

Zistite viac

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Objektív RF 70-200mm F2.8L IS USM, základný kus trojice profesionálnych objektívov so zoomom, je dokonalým pomocníkom pre žurnalistickú, športovú a cestovnú fotografiu.

Zistite viac

RF 85mm F1.2L USM

Objektív RF 85mm F1.2L USM ponúka nekompromisnú ostrosť vhodnú pre portréty, ako aj vynikajúci výkon pri slabom svetle a kreatívny potenciál.

Zistite viac

Kompatibilita EOS R s upevnením RF

Systém EOS R zdedil všetky výhody systému EOS a okrem vlastného sortimentu objektívov ponúka pomocou adaptérov úplnú kompatibilitu s existujúcimi optickými prvkami typu EF a EF-S aj s kompletným sortimentom bleskov Speedlite a príslušenstva.

Zobraziť článok

EOS R RF Mount Compatibility

Potrebujete pomôcť pri hľadaní objektívu?Zaznamenajte s fotoaparátom EOS to, čo máte radi. Použite jeden z našich vyhľadávačov objektívov a nájdite si ten pravý objektív.

Tiež by vás mohlo zaujímať...