Fotografický papier Canon

Nájdite si ten správny papier značky Canon pre atramentovú tlačiareň, či už vytvárate štúdiové výtlačky v profesionálnej kvalite na výstavu alebo kreatívne projekty s deťmi.
Pohľad zhora nadol na tlačiareň a fotoaparát na stole obklopené fotografiami rôznych veľkostí rozloženými na stole.

Nájdite ten správny papier Canon pre svoje potreby

Náš sortiment papiera je kompatibilný s našimi tlačiarňami PIXMA, PIXMA PRO, MAXIFY a našimi sériami imagePROGRAF PRO.* Máme vysokokvalitný lesklý, pololesklý, matný a listrový fotopapier vo veľkostiach A2, A3+, A3, A4 a veľkosti pohľadnice.*

Výtvarné umenie

Tieto prvotriedne papiere vyvinuté so zreteľom na profesionálov a nadšencov pre umenie poskytujú vždy výstavnú kvalitu výtlačkov.
Niekoľko obrazov veľkého formátu zavesených na tmavej stene.

Vytlačte si svoje umenie

Teraz si ľahko vyberiete ten správny papier podľa svojich kreatívnych ambícií – ponúkame papiere s lesklou, ligotavou aj matnou povrchovou úpravou.

 • FINE ART

  Premium Fine Art Rough

  Prémiový drsný umelecký papier, ktorý zvýrazní hĺbku obrazu a vytvorí dojem trojrozmernosti.

 • ĽAHKÝ

  Pro Luster LU-101

  Dosiahnite živé farby a úžasnú monochromatickú fotografickú tlač s profesionálnym ľahkým fotografickým papierom Pro Luster v kvalite fotolaboratória, ktorú môžete vytvoriť aj doma.

 • ODOLNOSŤ VOČI VYBLEDNUTIU

  Pro Platinum PT-101

  Profesionálny fotografický papier so štúdiovou povrchovou úpravou ponúkajúci špičkovú kvalitu a odolnosť voči vyblednutiu. Tento lesklý ťažký papier so širokým farebným gamutom rozširuje fotografom tvorivý potenciál.

 • UMELECKÉ REPRODUKCIE

  Pro Premium Matte

  Ideálny na čiernobielu aj farebnú tlač fotografií a taktiež reprodukcie umenia – tento hladký papier s teplými bielymi odtieňmi sa dokonale hodí pre tlač nádherných výtlačkov bez nechcených odleskov.

 • FINE ART

  Premium Fine Art Smooth

  Profesionálny vysokokvalitný umelecký papier ponúkajúci snímky so špičkovou hustotou čiernej farby, presným tónovaním v tmavých oblastiach a širokým farebným gamutom.

 • Výstavná kvalita

  Objavte kvalitný papier od tretích strán priamo podporovaný profilmi tlačiarne, aby ste zaistili presnosť a vernosť výsledkov.

  Profily ICC používané na obrazovke počítača.

  Profily ICC

  Nainštalujte si ďalšie profily ICC a rozšírte paletu fotopapierov, ktoré podporuje vaša profesionálna fototlačiareň Canon, a získajte výsledné snímky v profesionálnom prevedení.

  Tlač fotografií u vás doma

  Objavte plný potenciál vašej tlačiarne a zažite rýchlu tlač fotografií v kvalite fotolaboratória.
  Tlačiareň značky Canon, ktorá tlačí farebný obrázok, ďalšie obrázky porozkladané na stole pred tlačiarňou.

  Vytlačte svoje spomienky

  Vyberte si lesklý, pololesklý alebo matný papier, ktorý sa najlepšie hodí na tlač vašich dovolenkových a rodinných fotografií v živých farbách.

 • JEMNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

  Plus semi-gloss SG-201

  Tento papier so saténovým povrchom sa môže pochváliť textúrou skutočného fotografického papiera. Ako vysoko kvalitný papier produkuje úžasné fotografie so zníženým leskom, čím dosahuje jemnejší vzhľad.

 • KVALITNÉ SPOMIENKY

  Lesklý papier na každodenné používanie

  Tento papier je ideálny na každodennú tlač fotografií v kvalite fotolaboratória a predstavuje dokonalé riešenie na domácu tlač fotografií z dovolenky s lesklou povrchovou úpravou.

 • KREATÍVNE VÝTVORY Z PAPIERA

  Matný fotografický papier MP-101

  Matný fotopapier umožňuje tlač vysokokvalitných fotografií, grafických zobrazení a textu v matnom prevedení. Je tiež vhodný na kreatívnejšie použitie, napr. na pozdravy, prezentácie a letáky.

 • DIGITÁLNE FOTOGRAFIE A VÝTLAČKY

  Plus Glossy II PP-201

  Perfektný fotografický papier pre špičkovú kvalitu výstupu s lesklou povrchovou úpravou. Poskytuje dokonalú povrchovú úpravu pre digitálne fotografie a všetky vaše výtlačky.

 • Kreatívne projekty

  Kreatívny papier od spoločnosti Canon posúva vašu tvorivosť do nových rozmerov.
  Tlačiareň Canon, ktorá tlačí obrázok rodiny. Ďalšie obrázky a výtlačky rozložené na stole, s telefónom, na ktorého displeji je tlačený obrázok a ruky pracujúce na pútači s farebnými písmenami, ktoré tvoria slovo Happy.

  Vytlačte si svoju zábavu

  Vyberajte si z celého radu produktov: od fotografických magnetov, fólií na tričká a papiera na obchodné prezentácie až po matný papier ideálny na pohľadnice, kalendáre a úžasné 3D výtvory z papiera.

 • UKLADANIE FOTOGRAFIÍ

  Fotografická kocka

  Spomienková skrinka, ktorá je ideálna na uchovávanie vašich obľúbených štvorcových fotografií.

 • MAGNETICKÝ PAPIER

  Magnetický fotografický papier

  Doplňte svoju atramentovú tlačiareň v domácej kancelárii o magnetický fotografický papier MG-101, a budete môcť vytvárať vlastné kreatívne a interaktívne nástenky s fotografiami.

 • KREATÍVNE VÝTVORY Z PAPIERA

  Matný fotografický papier MP-101

  Matný fotopapier umožňuje tlač vysokokvalitných fotografií, grafických zobrazení a textu v matnom prevedení. Je tiež vhodný na kreatívnejšie použitie, napr. na pozdravy, prezentácie a letáky.

 • KREATÍVNE VÝTVORY Z PAPIERA

  Obojstranne matný papier MP-101D od spoločnosti Canon

  Premeňte svoje nápady na realitu s týmto všestranným materiálom. Je ideálny pre šikovné ruky aj umelecké projekty a predstavuje optimálnu voľbu pre vaše vlastné pozdravy, doplnky do vášho albumu alebo tvorivé projekty z lokality Creative Park.

 • VYSOKOKVALITNÉ PREZENTÁCIE

  Papier s vysokým rozlíšením

  Tento papier s povrchovou vrstvou je určený na produkciu žiarivých farieb a ostrých, zreteľných obrázkov. Je ideálny na tlač dokumentov, tabuľkových hárkov a prezentácií vo vysokej kvalite s fotografiami a grafikou.

 • Balenie papiera rôznych veľkostí a farieb pre atramentovú tlač na polici.

  Atramentové zásobníky pre sériu PIXMA

  Vytvárajte s tlačiarňou PIXMA pomocou originálnych atramentov Canon pôsobivé a trvácne fotografie.

  Súvisiace články

 • TLAČ

  Proces tlače: aký papier používajú profesionáli?

  Pri príprave na výstavu alebo tvorbu limitovanej edície knihy je kvalita tlače podstatná. Krajinný fotograf Antonio Gaudencio nás prevedie možnosťami, ktoré on zvažuje.

 • TIPY NA TLAČ

  Najčastejšie otázky o tlačiarni, atramente a papieri

  Odborník spoločnosti Canon, Suhaib Hussain, odpovedá na najčastejšie otázky o technológii tlačiarne, atramente a papieri.

 • KREATÍVNA TLAČ

  Tlač zoznamov, plánov a cieľov

  Buďte kreatívni s tlačiarňou Canon PIXMA a zostaňte organizovaní a uvedomelí po celý rok.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.