Všetky objektívy

Profesionálne vyhotovenie a dokonalé optické technológie značky Canon sú zárukou špičkovej kvality fotografií a videozáznamov.
Canon Camera

Všetky objektívy

Poraďte si so snímaním v každej situácii

Preskúmajte široký sortiment objektívov značky Canon a nájdite pre seba ten pravý objektív.
 • Muž drží EOS R

  RÝCHLE A INTUITÍVNE

  Objektívy pre EOS R

  Spoľahnite sa na vysokú kvalitu a rýchlosť objektívov RF/RF-S optimalizovaných pre fotoaparát EOS R. Jedinečné kvality zaisťujú najvyššiu úroveň intuitívneho ovládania.

 • DLHÝ DOSAH

  Objektívy pre digitálne zrkadlovky

  Široký sortiment ľahkých objektívov EF-S a EF s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, objektívov so zoomom a špeciálnych objektívov poskytuje v spolupráci s digitálnymi zrkadlovkami výnimočnú kvalitu obrázkov.

 • ĽAHKÉ A PRENOSNÉ

  Objektívy pre EOS M

  Ľahké a prenosné objektívy pre fotoaparáty EOS M. Od širokouhlých objektívov až po teleobjektívy a drobné ploché objektívy vám tieto objektívy pomôžu naplniť všetky vaše kreatívne ambície.

 • VEĽKOFORMÁTOVÁ KREATIVITA

  Objektívy na snímanie videa

  Filmové objektívy Canon, ktoré sú prepracované do detailov a spĺňajú tie najvyššie štandardy filmárov.

 • PRÉMIOVÁ PRODUKCIA 4K

  Objektívy na vysielanie

  Revolučná dokonalosť navrhnutá tak, aby spĺňala všetky potreby produkcie dokumentov i filmov.

 • Niekoľko objektívov Canon EF a RF so sivým pozadím.

  PRÍRUČKA KOMPATIBILITY

  Kompatibilita objektívov

  Zistite viac o jednotlivých typoch objektívov pre fotoaparáty Canon a naučte sa rozpoznať, či sú vhodné pre váš fotoaparát.

Naše objektívy a príslušenstvo

Objavte široký sortiment vymeniteľných objektívov a príslušenstva pre digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty EOS od spoločnosti Canon.

Objavte objektívy značky Canon podľa typu

Opticky si izolujte športovca z diaľky. Vtesnajte prostredie krajiny a mesta do širokouhlého záberu. Objavte obrovské množstvo detailov na makro fotografiách divokej prírody. Ponúkame široký sortiment objektívov, ktoré sú pripravené posunúť všetky typy fotografie na vyššiu úroveň a vdýchnuť vašim príbehom život.

Nechajte sa inšpirovať

Vyberte si z nasledujúcich kategórií fotografií a získajte ďalšie informácie o jednotlivých žánroch, odporúčania, ktoré vám pomôžu snímať zábery podľa vašich predstáv, a nájdite ideálny objektív na ich zachytenie.

 • DOKONALÉ PROFILY

  Portrét

  Spoznajte rozdiel, ktorý poskytuje portrétový objektív. Dokonalé na snímanie fotografií priateľov a rodiny, ideálne na svadby, podujatia a večierky.

 • PANORAMATICKÉ VÝHĽADY

  Krajinka

  Ak sa snažíte zachytiť bohatstvo prírody, ako fotograf krajiny sa musíte vážne zamyslieť nad výberom objektívu pre rôzne lokality.

 • TIPY NA VÝLETY

  Cestovateľské fotografie

  Chystáte sa na výlet do mesta alebo na hory? Získajte inšpiráciu od známych cestopisných fotografov a získajte rady, ako sa môže cestovanie zmeniť na nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Street photography

  PRÍBEHY MIEST

  Ulica

  Zábery z metra, skryté zákutia ulíc a momentky mestského života – to všetko môžete zachytiť na svojich potulkách po meste. Ponorte sa do sveta pouličnej fotografie pomocou odborných príručiek a inšpirujúcich príbehov a odhaľte odlišnú stránku života.

Tiež by vás mohlo zaujímať...