Compact Digital Cameras

Kompaktné digitálne fotoaparáty

V našej ponuke fotoaparátov využívajúcich najmodernejšie technológie značky Canon nájdete pre seba ten najvhodnejší kompaktný model, či už ste začiatočník alebo profesionál.

Malé, ale dokonale presné

Kompaktné digitálne fotoaparáty s pevným objektívom sú ľahké a prenosné, takže sa skvele hodia na každodenné použitie a predstavujú ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú všestranný fotoaparát pripravený snímať okamžite. Sortiment Canon má niečo pre každého, od profesionálnych kompaktných fotoaparátov s veľkým snímačom po jednoduché fotoaparáty, pri ktorých stačí namieriť a snímať.

Naše najnovšie produkty

Nové kompaktné fotoaparáty

V našej ponuke fotoaparátov využívajúcich najmodernejšie technológie značky Canon nájdete pre seba ten najvhodnejší nový kompaktný model, či už ste začiatočník alebo profesionál.

PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Ideálny pre vloggerov a bloggerov. Fotoaparát s pripojením, ktorý nahráva skvelé videá a sníma fotografie, ktoré sa budú páčiť vašim fanúšikom.

Ďalšie informácie

Produktový rad kompaktných fotoaparátov a filter

Hľadáte niečo konkrétne? Spresnite vyhľadávanie
Filtrovať podľa

IXUS 285 HS

Vďaka tomuto fotoaparátu IXUS s 12x zoomom môžete nosiť stelesnenie štýlu a výkonu so sebou vo vrecku – a navyše môžete svoje výtvory zdieľať prostredníctvom Wi-Fi a NFC.

Zistite viac

PowerShot G3 X

Užívajte si flexibilitu tohto fotoaparátu s 25x zoomom, ktorý poskytuje neprekonateľný výkon v oblasti fotografie i videa.

Zistite viac

PowerShot G5 X

Tento fotoaparát prvotriednej kvality s rozhraním Wi-Fi v sebe kombinuje profesionálne ovládanie v klasickom štýle s vynikajúcim dizajnom.

Zistite viac

PowerShot G7 X Mark II

Popusťte uzdu svojej kreativite s týmto fotoaparátom na úrovni digitálnej zrkadlovky, ktorý v sebe skrýva viacero možností pripojenia a veľký snímač.

Zistite viac

PowerShot SX430 IS

Zachyťte vzácne spomienky v nádherných detailoch za pomoci tohto miniatúrneho, jednoduchého fotoaparátu s možnosťami pripojenia a veľkým 45x zoomom

Zistite viac

PowerShot SX540 HS

Vydajte sa na cestu do sveta fantázie s týmto univerzálnym fotoaparátom s 50x zoom a možnosťami pripojenia, vďaka ktorým je to dokonalý spoločník pre dobrodružstvá.

Zistite viac

PowerShot SX620 HS

Podeľte sa o svoje fotografie a videá – tento fotoaparát so štíhlym telom v sebe ukrýva rozhranie Wi-Fi a vynikajúci 25x zoom.

Zistite viac

Range

Fotografujte presne, flexibilne a spoľahlivo s funkciami nabitými premosťovacími fotoaparátmi PowerShot od spoločnosti Canon.

Zistite viac

PowerShot SX730 HS BK FRT

Pripomeňte si svoje cesty v nádherných detailoch pomocou tohto vreckového fotoaparátu s bezdrôtovým pripojením a obrovským 40-násobným zoomom

Zistite viac

Canon PowerShot SX740 HS

So 40x optickým zoomom a mimoriadne vysokým rozlíšením 4K tohto kompaktného fotoaparátu, ktorý sa zmestí do vrecka, zachytíte každý detail.

Zistite viac

Potrebujete pomôcť pri hľadaní fotoaparátu?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten najlepší model.

Nájsť môj fotoaparát

Nechajte sa inšpirovať„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Zobraziť všetky články

Vytvárajte na cestách lepšie fotografie pomocou fotoaparátu Canon PowerShot G5 X Mark II

Akčný fotograf James North sa pochválil svojimi schopnosťami a prezradil, prečo je Canon PowerShot G5 X Mark II ideálnym spoločníkom na cesty.

Prečítajte si viac

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz