eos-m50-kit-lifestyle-001

Softvér EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon

S našimi prémiovými video súpravami a softvérom EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon máte všetko potrebné na neobmedzené video stretnutia, hovory a konferencie. Zistite viac o našom softvéri webovej kamery od spoločnosti Canon.

Zostaňte v spojení

Videohovory a streamovanie naživo sú ešte lepšie. Keď svoj fotoaparát Canon premeníte na webovú kameru, počas videokonferencií si môžete vychutnať profesionálnu kvalitu obrazu. Zúčastnite sa stretnutí s kolegami, dobehnite zameškané s priateľmi a rodinou a zostaňte v spojení aj v prípade, že cestujete. Na začiatok si prevezmite softvér EOS Webcam Utility.

Začíname

Vyplňte formulár a prevezmite si softvér EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon pre operačný systém Windows a Mac.

Prevziať pre operačný systém Windows

Prevzatie pre systém Mac

Kompatibilné produkty

Objavte náš rad prémiových fotoaparátov EOS a PowerShot. Všetky tieto modely sú kompatibilné so softvérom EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon.


Streamovanie so spoločnosťou Canon

Pozrite si náš podrobný návod a zistite viac o tom, ako môžete vylepšiť svoju webovú kameru na streamovanie naživo a videokonferencie.

Zistite viac

Potrebujete pomoc?

Softvér EOS Webcam Utility funguje s radom vybraných fotoaparátov EOS a PowerShot. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme nákupného sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom správneho fotoaparátu Canon.

Nákupný sprievodca

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Tiež by vás mohlo zaujímať…Objavte rad fotoaparátov a softvér od spoločnosti Canon, vďaka ktorým budete môcť zostať pripojení kdekoľvek na svete.