VIDEOKAMERY LEGRIA

4K videokamery

Či už chcete zachytiť dôležité okamihy, alebo posunúť svoju kreativitu na vyššiu úroveň, máme pre vás dokonalú videokameru Canon.
Canon Camera

4K videokamery Canon LEGRIA

Modelový rad LEGRIA HF G prináša jednoducho použiteľné videokamery vybavené pokročilými technológiami a rozsiahlymi kreatívnymi ovládacími prvkami, ktoré sú ideálne pre vlogerov, YouTuberov, tvorcov dokumentárnych filmov a amatérskych filmárov.

Celý rad videokamier Canon LEGRIA

Vytvárajte špičkové videá a vyjadrite v nich svoju vášeň pre rozprávanie príbehov pomocou videokamier radu LEGRIA HF G.

Pokročilá technológia

Zachyťte neuveriteľne plynulé a živé video – dokonca aj pri nevyhovujúcom osvetlení – vďaka funkciám, ako je snímač CMOS typu 1.0 s rozlíšením 4K alebo snímač CMOS PRO, vstavaný neutrálne sivý filter, 5-osová stabilizácia obrazu so zosilneným stabilizátorom obrazu a širokým dynamickým kontrastom.

Canon Camera
Canon Camera

Pohodlné kreatívne snímanie

Vychutnajte si jednoduché ručné snímanie s profesionálnym zoomom, vyklápacím hľadáčikom a intuitívnou dotykovou obrazovkou. Pomocou funkčných tlačidiel a otočného ovládača môžete pohodlne ovládať zariadenie, urýchliť jeho používanie a pripojiť mikrofón a slúchadlá na nahrávanie zvuku vo vysokej kvalite.

Priame zdieľanie na internete

Videá môžete priamo nahrávať na internet bez potreby použitia počítača – stačí dokončiť jednoduchý postup nastavenia. Pripojte videokameru k domácej sieti Wi-Fi* a zdieľajte videá cez YouTube, Facebook, Twitter alebo e-mail.

Canon Camera
Canon Camera

Diaľkové ovládanie cez rozhranie Wi-Fi

Využite možnosť diaľkového ovládania videokamery LEGRIA s rozhraním Wi-Fi prostredníctvom živého náhľadu Live View – všetko bezdrôtovo prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu. Ideálne na snímanie tam, kde používanie kamery nie je jednoduché.

PRIPRAVENÍ POMÔCŤ

Pomoc a podpora

Sme tu, aby sme vám pomohli odpovedať na vaše otázky, vyriešiť problémy a naviesť vás na správne miesto, ak potrebujete opravu.
  1. Zvukový výstup cez USB nie je podporovaný

    * Funkcie priameho zdieľania na internete a odosielania prostredníctvom servera si vyžadujú konto v službe image.canon. Služba image.canon nemusí byť v niektorých krajinách alebo regiónoch podporovaná. Bližšie informácie nájdete na stránke www.canon-europe.com/cig