Upozornenie služby image.canon

Ďalšie informácie

Prevziať ovládače, softvér a príručky

Prístup k vyššie spomenutým položkám a ďalším vrátane aplikácií, firmvéru, často kladeným otázkam a kódom chýb získate vyhľadaním svojho produktu nižšie alebo výberom jednej zo skupín našich populárnych produktov.

Na pohyb medzi rôznymi druhmi obsahu na stránke produktu použite karty.

Pomoc nájdete aj na našich stránkach podpory pre podniky.

Coronavirus

V týchto mimoriadnych časoch sú ochrana a starostlivosť o našich zákazníkov a zamestnancov našou najvyššou prioritou. Sem patrí taktiež prispôsobenie výkonu našej práce v niektorých oblastiach. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme sa pripravili na možné narušenia a aby sme udržali ich čo najmenší dopad.

Na základe týchto skutočností pracujú servisné a opravárske strediská spoločnosti Canon s menším počtom zamestnancov. Niektorí zamestnanci pracujú počas tohto obdobia z domu, aby obmedzili riziko infekcie. V súčasnej dobe by sa do našich servisných a opravárenských centier spoločnosti Canon malo prednostne doručovať kuriérskou službou alebo poštou. Aby sme však v prípade potreby mohli našim zákazníkom poskytnúť primeranú podporu, môžeme produkty prijať aj osobne v súlade s nariadeniami vlády o odstupe. Doby opráv sa môžu predĺžiť a my aktuálne nevieme, kedy sa budme môcť vrátiť k našej bežnej prevádzke.

Naši autorizovaní servisní partneri Canon čelia podobným výzvam. Preto Vám odporúčame pred odoslaním produktu na opravu spojiť sa s našimi servisnými partnermi.

V tejto súvislosti zvážte, či je Vaša oprava skutočne naliehavá, keďže môžu byť postihnuté aj niektoré kuriérske služby. Ak potrebujete podporu, kontaktujte nás, dotazy zákazníkov budú naďalej spracovávané, ako obvykle. O ďalšom vývoji Vás budeme priebežne informovať. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie a podporu v tejto mimoriadnej dobe.

Vyberte svoj produkt

Naposledy zvolené

Obľúbené témy

Softvér EOS Webcam Utility od spoločnosti Canon

Nainštalujte si náš softvér EOS Webcam Utility a používajte svoj fotoaparát Canon ako vysokokvalitnú webovú kameru.

Ďalšie informácie

Možno budete potrebovať aj...

Contact Us

Kontaktujte nás

Obráťte sa na našu podporu prostredníctvom telefónu alebo e-mailu

Register your product

Canon ID

Zaregistrujte svoj produkt a spravujte svoje konto Canon ID

Locate A Repair Centre

Opraviť

Vyhľadajte servisné stredisko a nájdite ďalšie užitočné informácie o našom postupe opravyVrátenie peňazí a propagačné akcie

Prezrite si naše aktuálne kampane vrátenia peňazí a propagačné akcie

Vrátenie peňazí a propagačné akcie