Instant Cameras and Pocket Printers

Instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne

Elegantné a maximálne prenosné. S týmito vreckovými modelmi je výsledok okamžitý – ideálna voľba ako zachytiť moment s veľkým M a vytvoriť záber, ktorý môžete ihneď zdieľať.

Okamžité fotky - okamžité zdieľanie

Snímajte a tlačte pomocou vreckovej tlačiarne. Vyberte si medzi modelmi typu dva v jednom s fotoaparátmi a praktickými zrkadlami na selfie alebo elegantnými prenosnými tlačiarňami so šikovným pripojením k vášmu inteligentnému zariadeniu - to všetko predstavuje silu tlače, ktorá sa vám zmestí do dlane

Zoemini S

Canon Zoemini S

Pomocou šikovného zabudovaného fotoaparátu zariadenia Canon Zoemini S so zrkadlom na selfie, kruhovým osvetlením a možnosťou uzávierky na diaľku dáte svojim spomienkam podobu roztomilých pamiatok.

Pozrite si viac

Canon Zoemini S
Zoemini C

Canon Zoemini C

So zrkadlom zabudovaným do zariadenia Canon Zoemini C bude vaša selfie dokonalá a jej výtlačok s lepiacim podkladom získate okamžite – perfektná možnosť ako si vaše veci či izbu skrášliť len podľa svojich predstáv

Pozrite si viac

Canon Zoemini C
Zoemini

Canon Zoemini

Tento štíhly model Canon Zoemini s možnosťou okamžitej tlače, odosielania šikovných odkazov na váš smartfón, ako aj aplikácia Canon Mini Print vám umožnia za pochodu snímať a upravovať zábery v telefóne ešte pred ich tlačou.

Pozrite si viac

Canon Zoemini

S vreckovými modelmi snímajte a lepte bezatramentové fotografie

Vďaka technológii tlače bez atramentu, kapacite na 10 hárkov papiera a elegantnému, ľahkému telu sú tieto instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne dokonalými spoločníkmi pre vášnivých prominentov sveta fotografie

Canon Zoemini S

• Zrkadlo na selfie a otvor na kartu Micro SD sú dostupné len pre modely Canon Zoemini S a Canon Zoemini C
• Možnosť pripojenia k smartfónom, aplikácii Canon Mini Print a Bluetooth je dostupná len v prípade modelov Canon Zoemini S a Canon Zoemini

 canon-zoemini

Pozerajte sa, snímajte a tlačte

Sila instantného fotoaparátu a vreckovej tlačiarne, ktorá sa zmestí do vašej dlane

Pozrieť video

Okamžité fotografie

Využite inteligentné pripojenie a získajte okamžité výtlačky fotografií zo svojho smartfónu pomocou fotoaparátu Canon Zoemini. Fotoaparáty Canon Zoemini C a Canon Zoemini S s integrovanými fotografickými zrkadlami a zrkadlami na selfie ponúkajú všetko, čo potrebujete na snímanie a tlač.

Instant capture

Tvorivosť na mieru

Pri používaní fotoaparátov Canon Zoemini a Canon Zoemini S nahliadnite do aplikácie Canon Mini Print a pridajte do svojich snímok trochu vlastného vkusu. Môžete pridávať filtre, rámy, efekty a nápisy alebo premieňať fotografie na koláže či dlaždicové plagáty a dodať im tak naozajstnú osobitosť.

Creative customisation
Canon Zoemini

Prieskum

Tlačte a podeľte sa o svoje spomienky za pochodu

Pozrieť video

Connect Canon Zoemini to your phone

Aplikácia Canon Mini Print

Pripojte svoju tlačiareň Canon Zoemini k mobilnému telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print, ktorú si môžete bezplatne prevziať z obchodov App Store a Google Play*. Nasnímajte svoje vlastné fotografie alebo ich prevezmite priamo cez Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox alebo iCloud. Potom môžete pridať filtre, efekty rozšírenej reality, kresby alebo text a vytvoriť celkom prispôsobený obrázok. 

Fotografický papier Canon ZINK™

Papier ZINK je potiahnutý vrstvou mikro kryštálov, ktoré reagujú pri zahriatí, a vytvárajú snímky bez atramentu, ktoré sa nerozmažú, neroztrhajú a nerozmočia.

Kúpte 20 hárkov

Kúpte 50 hárkov

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Odviažte sa. Vyjadrite sa. Buďte originálni. Dovoľte nám nahliadnuť na život cez váš objektív. Či už prostredníctvom fotografie, tlače, alebo filmu, chceme vidieť váš jedinečný pohľad na svet, ktorý ste zachytili.

Zistite viac

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Súvisiace produkty

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz


*K dispozícii iba na zariadení Canon Zoemini a Canon Zoemini S prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print