Instant Cameras and Pocket Printers

Instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne

Elegantné a maximálne prenosné. S týmito vreckovými modelmi je výsledok okamžitý – ideálna voľba ako zachytiť moment s veľkým M a vytvoriť záber, ktorý môžete ihneď zdieľať.

Okamžité fotky - okamžité zdieľanie

Snímajte a tlačte pomocou vreckovej tlačiarne. Vyberte si medzi modelmi typu dva v jednom s fotoaparátmi a praktickými zrkadlami na selfie alebo elegantnými prenosnými tlačiarňami so šikovným pripojením k vášmu inteligentnému zariadeniu - to všetko predstavuje silu tlače, ktorá sa vám zmestí do dlane

Zoemini S

Canon Zoemini S

Pomocou šikovného zabudovaného fotoaparátu zariadenia Canon Zoemini S so zrkadlom na selfie, kruhovým osvetlením a možnosťou uzávierky na diaľku dáte svojim spomienkam podobu roztomilých pamiatok.

Pozrite si viac

Canon Zoemini S
Zoemini C

Canon Zoemini C

So zrkadlom zabudovaným do zariadenia Canon Zoemini C bude vaša selfie dokonalá a jej výtlačok s lepiacim podkladom získate okamžite – perfektná možnosť ako si vaše veci či izbu skrášliť len podľa svojich predstáv

Pozrite si viac

Canon Zoemini C
Zoemini

Canon Zoemini

Tento štíhly model Canon Zoemini s možnosťou okamžitej tlače, odosielania šikovných odkazov na váš smartfón, ako aj aplikácia Canon Mini Print vám umožnia za pochodu snímať a upravovať zábery v telefóne ešte pred ich tlačou.

Pozrite si viac

Canon Zoemini

S vreckovými modelmi snímajte a lepte bezatramentové fotografie

Vďaka technológii tlače bez atramentu, kapacite na 10 hárkov papiera a elegantnému, ľahkému telu sú tieto instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne dokonalými spoločníkmi pre vášnivých prominentov sveta fotografie

Canon Zoemini S

• Zrkadlo na selfie a otvor na kartu Micro SD sú dostupné len pre modely Canon Zoemini S a Canon Zoemini C
• Možnosť pripojenia k smartfónom, aplikácii Canon Mini Print a Bluetooth je dostupná len v prípade modelov Canon Zoemini S a Canon Zoemini

 canon-zoemini

Pozerajte sa, snímajte a tlačte

Sila instantného fotoaparátu a vreckovej tlačiarne, ktorá sa zmestí do vašej dlane

Pozrieť video

Okamžité fotografie

Využite inteligentné pripojenie a získajte okamžité výtlačky fotografií zo svojho smartfónu pomocou fotoaparátu Canon Zoemini. Fotoaparáty Canon Zoemini C a Canon Zoemini S s integrovanými fotografickými zrkadlami a zrkadlami na selfie ponúkajú všetko, čo potrebujete na snímanie a tlač.

Instant capture

Tvorivosť na mieru

Pri používaní fotoaparátov Canon Zoemini a Canon Zoemini S nahliadnite do aplikácie Canon Mini Print a pridajte do svojich snímok trochu vlastného vkusu. Môžete pridávať filtre, rámy, efekty a nápisy alebo premieňať fotografie na koláže či dlaždicové plagáty a dodať im tak naozajstnú osobitosť.

Creative customisation
Canon Zoemini

Prieskum

Tlačte a podeľte sa o svoje spomienky za pochodu

Pozrieť video

Connect Canon Zoemini to your phone

Aplikácia Canon Mini Print

Pripojte svoju tlačiareň Canon Zoemini k mobilnému telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print, ktorú si môžete bezplatne prevziať z obchodov App Store a Google Play*. Nasnímajte svoje vlastné fotografie alebo ich prevezmite priamo cez Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox alebo iCloud. Potom môžete pridať filtre, efekty rozšírenej reality, kresby alebo text a vytvoriť celkom prispôsobený obrázok. 

Fotografický papier Canon ZINK™

Papier ZINK je potiahnutý vrstvou mikro kryštálov, ktoré reagujú pri zahriatí, a vytvárajú snímky bez atramentu, ktoré sa nerozmažú, neroztrhajú a nerozmočia.

Kúpte 20 hárkov

Kúpte 50 hárkov

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

Súvisiace produkty

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz


*K dispozícii iba na zariadení Canon Zoemini a Canon Zoemini S prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print