Canon Zoemini 2 in navy blue and Canon Zoemini S2 in white on a teal surface surrounded by tape, stamps and paper packaging.

Instantné fotoaparáty a minitlačiarne

Elegantné a maximálne prenosné. S týmito vreckovými modelmi je výsledok okamžitý – ideálna voľba ako zachytiť moment s veľkým M a vytvoriť záber, ktorý môžete ihneď zdieľať.

Okamžité fotky - okamžité zdieľanie

Snímajte a tlačte pomocou vreckovej tlačiarne. Vyberte si medzi modelmi typu dva v jednom s fotoaparátmi a praktickými zrkadlami na selfie alebo elegantnými prenosnými tlačiarňami so šikovným pripojením k vášmu inteligentnému zariadeniu - to všetko predstavuje silu tlače, ktorá sa vám zmestí do dlane

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2

Vylepšite si svoje selfie pomocou vreckovej tlačiarne s fotoaparátom, spolu so zrkadlom, kruhovým osvetlením, diaľkovou spúšťou a živým náhľadom.

Pozrite si viac

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini 2

Canon Zoemini 2

Získajte instantné výtlačky zo svojho smartfónu kedykoľvek a kdekoľvek s vreckovou tlačiarňou Zoemini 2 na batérie.

Pozrite si viac

Canon Zoemini 2

S vreckovými modelmi snímajte a lepte bezatramentové fotografie

Vďaka technológii tlače bez atramentu, kapacite na 10 hárkov papiera a elegantnému, ľahkému telu sú tieto instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne dokonalými spoločníkmi pre vášnivých prominentov sveta fotografie

Canon Zoemini S

• Zrkadlo na selfie a otvor na kartu Micro SD sú dostupné len pre modely Canon Zoemini S2

 canon-zoemini

Pozerajte sa, snímajte a tlačte

Sila instantného fotoaparátu a vreckovej tlačiarne, ktorá sa zmestí do vašej dlane

Pozrieť video

Okamžité fotografie

Využite inteligentné pripojenie a získajte okamžité výtlačky fotografií zo svojho smartfónu pomocou fotoaparátu Canon Zoemini. Fotoaparáty Canon Zoemini S2 s integrovanými fotografickými zrkadlami a zrkadlami na selfie ponúkajú všetko, čo potrebujete na snímanie a tlač.

Instant capture

Tvorivosť na mieru

Pri používaní fotoaparátov Canon Zoemini a Canon Zoemini S2 nahliadnite do aplikácie Canon Mini Print a pridajte do svojich snímok trochu vlastného vkusu. Môžete pridávať filtre, rámy, efekty a nápisy alebo premieňať fotografie na koláže či dlaždicové plagáty a dodať im tak naozajstnú osobitosť.

Creative customisation
Canon Zoemini

Prieskum

Tlačte a podeľte sa o svoje spomienky za pochodu

Pozrieť video

Connect Canon Zoemini to your phone

Aplikácia Canon Mini Print

Pripojte svoju tlačiareň Canon Zoemini k mobilnému telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print, ktorú si môžete bezplatne prevziať z obchodov App Store a Google Play. Nasnímajte vlastné fotografie alebo ich prevezmite priamo z Facebooku, Instagramu, Fotiek Google, Dropboxu alebo iCloudu. Potom môžete pridať filtre, efekty rozšírenej reality, kresby alebo text a vytvoriť celkom prispôsobený obrázok. 

Prevziať z lokality App Store
Prevziať z lokality Google Play

Fotografický papier Canon ZINK™

Papier ZINK je potiahnutý vrstvou mikro kryštálov, ktoré reagujú pri zahriatí, a vytvárajú snímky bez atramentu, ktoré sa nerozmažú, neroztrhajú a nerozmočia.

Kúpte 20 hárkov

Kúpte 50 hárkov

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Odviažte sa. Vyjadrite sa. Buďte originálni. Dovoľte nám nahliadnuť na život cez váš objektív. Či už prostredníctvom fotografie, tlače, alebo filmu, chceme vidieť váš jedinečný pohľad na svet, ktorý ste zachytili.

Zistite viac

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Súvisiace produkty

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz