O spoločnosti Canon

O nás

Canon Europe je dcérska spoločnosť japonskej spoločnosti Canon Inc., ktorá je popredným svetovým priekopníkom a poskytovateľom zobrazovacích riešení.

Naše podnikanie
Vyše 50 rokov dodávame naším európskym zákazníkom priekopnícke zobrazovacie technológie.

Naši zákazníci profitujú z našich spotrebných a profesionálnych zobrazovacích produktov vrátane najmodernejších fotografických zariadení, tlačiarní, skenerov, ďalekohľadov a našej pokročilej rady digitálnych fotoaparátov a zrkadloviek. Naše biznis riešenia okrem toho ponúkajú široké portfólio riešení ohľadom tlače a dokumentov pre malé a stredné podniy, veľké korporácie a vládne inštitúcie.

Naša jednotka pre priemyselné biznis produkty naďalej rozširuje náš rozsah a ponúka produkty vhodné pre rôzne trhy vrátane nadnárodných medicínskych, optických, vysielacích a  IT trhov.


Naša značka
V spoločnosti Canon veríme v silu imidžu: silu komunikovať rýchlo a ľahko, dopraviť aj tie najmenšie dômyselnosti, vyvolať najsilnejšie emócie a zjednodušiť tie najzložitejšie úlohy.

Našu vášeň pre obraz prebúdzame k životu zosúladením značky Canon so širokým spektrom nápadných aktivít, od reklamných kampaní ako nedávna kampaň "Hovoríme obrazom“ až po kultúrne a športové sponzorstvá a európske podujatia a exhibície.

Platforma našej značky „Dokážete to“ zachytáva základ značky Canon a je navrhnutá inšpirovať našich zákazníkov k objavom ich kreativity a zmocniť sa našich technológií. S Canonom do dokážete.

Oficiálnym sponzorovaním športu ako napríklad Majstrovstvá Európy UEFA EURO 2008™ a environmentálnych aktivít ako naša podpora WWF, Canon vyjadruje vášeň pre silu fotografie a vernosť našej japonskej korporátnej filozofii Kjosej, čo znamená „žiť a pracovať spolu pre spoločné dobro". Dozveďte sa  viac o Kjosej.

Objavte informácie o globálnej skupine Canon Group

Zistite hlavné fakty a čísla o skupine Canon Europe

Objavte našu kompletnú radu produktov

spacer
					image