Objektívy RF a RF-S

Objektívy RF a RF-S ponúkajú lepšiu kvalitu, rýchlosť a ovládanie vďaka vynikajúcej optickej technológii a dizajnu. Sú navrhnuté pre budúcnosť, disponujú lepšími možnosťami videa, ako aj šikovnými drobnosťami, ako je ovládací prstenec a kompaktnejšia veľkosť.

Pomôžeme vám nájsť dokonalý objektív Canon

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Rad objektívov RF a RF-S

Rýchle objektívy RF a RF-S s optikou, ktorá dosahuje vyššiu úroveň zreteľnosti snímok, sú pre systém EOS R štandardom.

Sprievodca kompatibilitou objektívov

Zistite viac o jednotlivých typoch objektívov pre fotoaparáty Canon a naučte sa rozpoznať, či sú vhodné pre váš fotoaparát.

SYSTÉM FOTOAPARÁTOV EOS R

Vďaka našej inteligentnej technológii automatického zaostrovania a neuveriteľnému sortimentu objektívov RF ponúka oceňovaný systém EOS R vysoko intuitívny prístup k fotografovaniu a natáčaniu videa, aby ste sa vy mohli sústrediť na svoj objekt a svoje umenie.

EOS R BK FSL
Objavte silu systému EOS R pre svoje podnikanie

Objavte silu systému EOS R pre svoje podnikanie

Zistite, ako vám náš bezzrkadlový systém fotoaparátov pomôže zvýšiť váš obchodný potenciál vďaka bezproblémovej integrácii vo viacerých odvetviach.

Zväčšite svoj dosah

Telekonvertory od spoločnosti Canon zvyšujú efektivitu ohniskovú vzdialenosť objektívu. Vyberte si správny telekonvertor pre váš objektív a naučte sa viac o tom, prečo a ako sa telekonvertory používajú.

Kompatibilný s:
RF 600mm F11 IS STM, RF 800mm F11 IS STM, RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

Telekonvertory RF
Klub Canon

Staňte sa členom klubu Canon

Pokračujte v rozvíjaní svojej vášne a nepremeškajte príležitosť získať dodatočnú podporu, inšpiráciu, výhody a ďalšie.