Canon potvrdil, že nová aktualizácia firmvéru nedávno predstavených modelov EOS a PowerShot prinesie podporu záznamu videa so snímkovou frekvenciou 24 sn./s

BRATISLAVA, 9. októbra 2019 – Spoločnosť Canon oznámila, že na základe podnetov od zákazníkov vydá sériu aktualizácií firmvéru niektorých nedávno uvedených prístrojov radov EOS a PowerShot, ktoré prinesú podporu záznamu videa v režime 24p (23,98 sn./s). Bezplatná aktualizácia po stiahnutí umožní pri vybraných modeloch natáčať video v režime 24p (23,98 sn./s) v rozlíšení Full HD a 4K.

Canon EOS 90D

Canon EOS RP

Canon PowerShot G7X Mark III

Prvé prístroje, ktoré sa dočkajú tejto aktualizácie, budú EOS 90D a EOS RP, a to koncom októbra. Canon PowerShot G7 X Mark III a G5 X Mark II budú nasledovať na konci decembra a EOS M6 Mark II v priebehu roka 2020.

Aktualizácia prichádza po nedávno vydanej novej verzii firmvéru s označením 1.3 pre model EOS RP a 1.4 pre model EOS R, ktoré v prípade oboch bezzrkadlových prístrojov zdokonaľujú automatické ostrenie s detekciou očí a sledovaním objektu. Canon ponúka široký a rozmanitý rad produktov, ktoré pokrývajú celé spektrum záujmov a potrieb zákazníkov. Načúva ich podnetom a pripomienkam a vychádza im v ústrety vylepšovaním schopností svojich prístrojov.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach: https://www.canon.sk/support/