Kalkulačky

Náš sortiment vreckových, stolových, vedeckých kalkulačiek a kalkulačiek s možnosťou tlače so štýlovým dizajnom je pripravený zvládnuť každú úlohu. V našich kalkulačkách sa spájajú jednoduchosť, štýl a funkcie. Viac ako 55 % nášho sortimentu kalkulačiek je čiastočne vyrobených z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon. Podporujeme tak udržateľnosť a poskytujeme maximálnu štýlovosť pri minimálnej produkcii odpadu.

Essential calculators

Rad základných kalkulačiek

Inšpirovaný tradíciou vysokej výkonnosti výrobkov značky Canon je sortiment základných kalkulačiek spojením jednoduchosti, ekologickosti a jednoduchého používania. Od vreckových prenosných kalkulačiek až po väčšie modely sa tieto inteligentné, štýlové a ľahké kalkulačky jednoducho používajú a sú dobre čitateľné. Ideálny spoločník pre podnikateľov.

Economical calculators

Rad ekonomických kalkulačiek

Neveľká kolekcia s dômyselným a ekologickým dizajnom. Tieto modely vytvorené pre bežné domácnosti a kancelárie sú ľahké, s oblúkovým dizajnom a vybavené veľkým nakloneným LCD displejom, takže čísla sú dobre čitateľné.

Scientific calculators

Rad vedeckých kalkulačiek

Náš sortiment vedeckých kalkulačiek je kompaktný a výkonný a má viac ako 610 rôznych vedeckých a štatistických funkcií. Ideálne na použitie v práci, škole alebo univerzite, štíhle a ľahké, poskytnú vám jednoduché riešenie zložitých problémov.

  Printing calculators

  Rad kalkulačiek s možnosťou tlače

  Tieto kalkulačky sú vybavené rýchlou a trvácnou tlačovou jednotkou pre jednofarebnú alebo dvojfarebnú tlač. Ergonomické tlačidlá a veľký displej uľahčujú používanie pri práci v kanceláriách s veľkým vyťažením. Vysoká rýchlosť tlače zaručuje produktívny výkon.

  K Series

  K Series

  K Series, ktorá je zástupcom farebnosti Chroma, je najnovšou sériou kalkulačiek spoločnosti Canon s dôrazom na farbu a životný štýl. Kalkulačky K Series so základnými obchodnými funkciami tiež dopĺňajú interiér vášho domova alebo dekoráciu kancelárie. Kalkulačky série K sú vyrobené z recyklovaných materiálov získaných z produktov Canon.

  Hľadať staršie kalkulačky

  Získajte informácie o špecifikáciách a kompatibilnom príslušenstve pre staršie modely kalkulačiek v časti Archivované produkty.