krajinka

• Tlačte bezdrôtovo odkiaľkoľvek

• Skenujte s ľahkosťou

• Prevezmite kontrolu nad kopírovaním

• Jednoduchá tlač a skenovanie z cloudu

• Bezproblémové pripojenie s rozhraním NFC


Nie všetky funkcie sú dostupné na všetkých produktoch, pozrite si tabuľku kompatibility nižšie


Tlačte bezdrôtovo odkiaľkoľvek

Free_download

Bezplatné prevzatie

Tlač z inteligentných telefónov a tabletov nikdy nebola jednoduchšia – vďaka bezplatnej aplikácii Canon PRINT inkjet/SELPHY pre zariadenia iPhone, iPod, iPad alebo tablety a inteligentné telefóny so systémom Android – k dispozícii na prevzatie z lokalít App Store a Google Play

Jednoduchá tlač cez rozhranie Wi-Fi

Tlač fotografií a dokumentov uložených v inteligentnom telefóne a tablete je bezproblémová vďaka využitiu miestnej siete Wi-Fi, zabudovaného prístupového bodu či režimu Wi-Fi Direct na kompatibilných tlačiarňach a zariadeniach. Stačí sa len pripojiť, vybrať a vytlačiť.

Easy_wifi_printing
SettingsNastavenie a údržba

Pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu môžete kontrolovať stav tlačiarne a atramentu, získať prístup k online príručke k tlačiarni a vykonávať jej údržbu.

Zaregistrujte viacero tlačiarní

Bezproblémovo zdieľajte až 10 tlačiarní MAXIFY, PIXMA alebo SELPHY medzi viacero používateľmi a tlačte bezdrôtovo. Aplikácia automaticky vyhľadá v bezdrôtovej sieti kompatibilné tlačiarne s rozhraním Wi-Fi, takže ich nemusíte vyhľadávať pri každom spustení. Tlačiarne je možné triediť, odstrániť a premenovať. Nové tlačiarne sa zobrazia na začiatku zoznamu.

Register
Doc_conversion

Jednoduchá konverzia dokumentov

Dokument balíka Office uložený v zariadení jednoducho skonvertujete na súbor PDF pripravený na tlač. Používatelia systému iOS8 môžu okrem tlače dokumentov uložených v zariadení a na cloude tlačiť takisto súbory PDF uložené v iných aplikáciách.

Skenujte s ľahkosťou

Skenovanie do mobilného zariadenia

Skenujte do mobilného zariadenia

Naskenujte a uložte do inteligentného telefónu alebo tabletu dokumenty a fotografie v rôznych formátoch

Skenovanie do e-mailu

Skenujte do e-mailu

Prostredníctvom funkcie skenovania do e-mailu posielajte naskenované dokumenty ako e-maily na akúkoľvek e-mailovú adresu.*


*Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon.

Jednoduchá tlač a skenovanie z cloudu

Získajte viac možností zo svojej tlačiarne. Aplikácia Canon inkjet/SELPHY vám s tlačiarňami s podporou cloudových služieb umožňuje prístup ku cloudu na cestách – môžete tak prostredníctvom internetu využívať tlačiareň na diaľku a tlačiť alebo skenovať prostredníctvom obľúbených cloudových služieb.*

*Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon.

Bezproblémové pripojenie

Pripojenie k tlačiarni so zabudovaným rozhraním NFC je pomocou aplikácie Canon PRINT Inkjet/SELPHY rýchle a jednoduché – stačí priložiť zariadenie so systémom Android a s podporou technológie NFC k tlačiarni a môžete sa do toho pustiť.

Tlač a skenovanie jedným dotykom

Tlačte rýchlo a jednoducho fotografie a dokumenty zo zariadení so systémom Android s rozhraním NFC. Vyberte, čo chcete tlačiť a jednoducho priložte zariadenie k tlačiarni.

Technológia NFC vytvorí okamžité spojenie medzi zariadením a tlačiarňou, zaregistruje tlačiareň a prenesie údaje za vás. Nepotrebujete k tomu žiadne ovládače ani heslá.

Touch_to_print