Vychutnajte si slobodu s pripojením Wi-Fi

Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY pre systémy iOS a Android vám umožňuje bez veľkej námahy kopírovať a skenovať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, priamo využívať cloudové služby a kontrolovať stav tlačiarne, prečítať si návod alebo zistiť hladinu atramentu v reálnom čase. Prevezmite si ju zdarma a vykonajte zásadnú zmenu v spôsobe, akým tlačíte, kopírujete a skenujete.


App Store
Google Play

krajinka

• Tlačte bezdrôtovo odkiaľkoľvek

• Skenujte s ľahkosťou

• Prevezmite kontrolu nad kopírovaním

• Jednoduchá tlač a skenovanie z cloudu

• Bezproblémové pripojenie s rozhraním NFC


Nie všetky funkcie sú dostupné na všetkých produktoch, pozrite si tabuľku kompatibility nižšie


Tlačte bezdrôtovo odkiaľkoľvek

Free_download

Bezplatné prevzatie

Tlač z inteligentných telefónov a tabletov nikdy nebola jednoduchšia – vďaka bezplatnej aplikácii Canon PRINT inkjet/SELPHY pre zariadenia iPhone, iPod, iPad alebo tablety a inteligentné telefóny so systémom Android – k dispozícii na prevzatie z lokalít App Store a Google Play

App Store
Google Play

Jednoduchá tlač cez rozhranie Wi-Fi

Tlač fotografií a dokumentov uložených v inteligentnom telefóne a tablete je bezproblémová vďaka využitiu miestnej siete Wi-Fi, zabudovaného prístupového bodu či režimu Wi-Fi Direct na kompatibilných tlačiarňach a zariadeniach. Stačí sa len pripojiť, vybrať a vytlačiť.

Easy_wifi_printing
SettingsNastavenie a údržba

Pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu môžete kontrolovať stav tlačiarne a atramentu, získať prístup k online príručke k tlačiarni a vykonávať jej údržbu.

Zaregistrujte viacero tlačiarní

Bezproblémovo zdieľajte až 10 tlačiarní MAXIFY, PIXMA alebo SELPHY medzi viacero používateľmi a tlačte bezdrôtovo. Aplikácia automaticky vyhľadá v bezdrôtovej sieti kompatibilné tlačiarne s rozhraním Wi-Fi, takže ich nemusíte vyhľadávať pri každom spustení. Tlačiarne je možné triediť, odstrániť a premenovať. Nové tlačiarne sa zobrazia na začiatku zoznamu.

Register
Doc_conversion

Jednoduchá konverzia dokumentov

Dokument balíka Office uložený v zariadení jednoducho skonvertujete na súbor PDF pripravený na tlač. Používatelia systému iOS8 môžu okrem tlače dokumentov uložených v zariadení a na cloude tlačiť takisto súbory PDF uložené v iných aplikáciách.

Skenujte s ľahkosťou

Skenovanie do mobilného zariadenia

Skenujte do mobilného zariadenia

Naskenujte a uložte do inteligentného telefónu alebo tabletu dokumenty a fotografie v rôznych formátoch

Skenovanie do e-mailu

Skenujte do e-mailu

Prostredníctvom funkcie skenovania do e-mailu posielajte naskenované dokumenty ako e-maily na akúkoľvek e-mailovú adresu.*


*Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon.

Jednoduchá tlač a skenovanie z cloudu

Získajte viac možností zo svojej tlačiarne. Aplikácia Canon inkjet/SELPHY vám s tlačiarňami s podporou cloudových služieb umožňuje prístup ku cloudu na cestách – môžete tak prostredníctvom internetu využívať tlačiareň na diaľku a tlačiť alebo skenovať prostredníctvom obľúbených cloudových služieb.*

*Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon.

Bezproblémové pripojenie

Pripojenie k tlačiarni so zabudovaným rozhraním NFC je pomocou aplikácie Canon PRINT Inkjet/SELPHY rýchle a jednoduché – stačí priložiť zariadenie so systémom Android a s podporou technológie NFC k tlačiarni a môžete sa do toho pustiť.

Tlač a skenovanie jedným dotykom

Tlačte rýchlo a jednoducho fotografie a dokumenty zo zariadení so systémom Android s rozhraním NFC. Vyberte, čo chcete tlačiť a jednoducho priložte zariadenie k tlačiarni.

Technológia NFC vytvorí okamžité spojenie medzi zariadením a tlačiarňou, zaregistruje tlačiareň a prenesie údaje za vás. Nepotrebujete k tomu žiadne ovládače ani heslá.

Touch_to_print

Najčastejšie otázky

Funguje táto aplikácia s mojou tlačiarňou?

Informácie o tom, či je naša aplikácia kompatibilná s vašou tlačiarňou, nájdete v zozname kompatibility vyššie.

Sú na všetkých tlačiarňach dostupné všetky funkcie (napr. tlač, kopírovanie, skenovanie, cloud)?

Nie, nie všetky funkcie sú dostupné na všetkých modeloch. Informácie o tom, ktoré funkcie umožňuje používať vaša tlačiareň, nájdete v zozname kompatibility vyššie.

Ako pridám tlačiareň, keď už mám nainštalovanú aplikáciu?

Uistite sa, že tlačiareň aj inteligentné zariadenie sú pripojené k tej istej sieti Wi-Fi. Vyberte ikonu „Add Printer“ (Pridať tlačiareň) v ľavom hornom rohu stránky a potom vyberte „Register Printer“ (Zaregistrovať tlačiareň).

Aplikácia potom vyhľadá všetky tlačiarne pripojené k tej istej sieti Wi-Fi ako zariadenie. Po vyhľadaní tlačiarne ju môžete vybrať a priradiť jej jedinečný názov.

Môžem aplikáciu používať na tlač/kopírovanie/skenovanie aj bez internetového pripojenia?

Áno – aplikáciu môžete použiť na tlač aj bez internetového pripojenia, a to prostredníctvom režimu prístupového bodu alebo režimu Wi-Fi Direct, ak ich tlačiareň/zariadenie podporuje.

Ako môžem tlačiť prostredníctvom služby PIXMA Cloud Link?

Postupujte podľa nasledujúcich krokov a zaregistrujte tlačiareň a zariadenie v službe PIXMA Cloud Link.


Krok 1 – Vo vrchnej časti obrazovky vyberte ikonu tlačiarne s vašim číslom modelu

Krok 2 – Vyberte položku „Printer Information“ (Informácie o tlačiarni)

Krok 3 – Vyberte položku „Open“ (Otvoriť)

Krok 4 – Zadajte autentifikačné používateľské meno a heslo. Používateľské meno = ADMIN Heslo = canon

Krok 5 – Vyberte položku „IJ Cloud Printing Centre Setup“ (Nastavenie služby IJ Cloud Printing Centre)

Krok 6 – Vyberte položku „Register with this service“ (Registrácia v tejto službe)


Postupujte podľa pokynov na obrazovke na vytvorenie konta v službe PIXMA Cloud Link a registráciu.

(Na dokončenie nastavenia potrebuje prístup k platnej e-mailovej adrese)

Funguje rozhranie NFC s mojím fotoaparátom?

Nie. Na tlačiarňach s podporou rozhrania NFC môžete tlačiť iba z inteligentného zariadenia s rozhraním NFC, a to prostredníctvom aplikácie Canon PRINT Inkjet/SELPHY.

Ako zaregistrujem v aplikácii ďalšiu tlačiareň?

Uistite sa, že tlačiareň aj inteligentné zariadenie sú pripojené k tej istej sieti Wi-Fi. Vyberte ikonu „Add Printer“ (Pridať tlačiareň) v ľavom hornom rohu stránky a potom vyberte „Register Printer“ (Zaregistrovať tlačiareň).

Aké formáty súborov sú podporované pre tlač?

Tlačiť môžete rozličné typy dokumentov a obrázkov uložených na inteligentných zariadeniach. Príklady podporovaných formátov súborov: JPEG, PDF, dokumenty balíka MS Office

Ako odoberiem tlačiareň?

Zariadenia so systémom iOS – v hlavnej ponuke vyberte ikonu „Add printer“ (Pridať tlačiareň) a kliknite na položku EDIT (ÚPRAVY) v pravom hornom rohu. To vám umožní odstrániť tlačiareň vybratím červenej ikony na odstránenie umiestnenej vedľa každej tlačiarne.

Zariadenie so systémom Android – v hlavnej ponuke vyberte ikonu „Add printer“ (Pridať tlačiareň) a kliknite na tlačidlo X umiestnené vedľa tlačiarne, ktorú chcete odstrániť.

Prečo sa zo svojho inteligentného telefónu nemôžem pripojiť k službe Easy-PhotoPrint+?

Služba Easy-PhotoPrint+ je dostupná iba pre tablety, pre inteligentné telefóny dostupná nie je.

Ako môžem poskytnúť spätnú väzbu?

Radi si vypočujeme vaše názory na aplikáciu, či už dobré alebo zlé. Takisto si veľmi radi vypočujeme vaše návrhy, ako ju môžeme vylepšiť.