Print app
alt text goes here

Canon

Aplikácia Print

Vaše inteligentné zariadenie vám ponúka slobodu pri ovládaní tlače, kopírovania a skenovania – zmocnite sa jej.

Prevziať z lokality App Store
Prevziať z lokality Google Play

Bezproblémová a inteligentná

Vychutnajte si plynulé pripojenie z dlane do tlačiarne pomocou aplikácie Canon PRINT. Tlačte, kopírujte a skenujte bez námahy z vašich inteligentných zariadení, kontrolujte stav svojej tlačiarne a v záujme flexibilnejšieho ovládania sa pripojte na cloud*.

*Nie všetky funkcie sú dostupné na všetkých modeloch.

Moderná a mobilná

Aplikácia Canon PRINT je dokonalým spoločníkom pri tlači a môžete si ju prevziať bezplatne. Prepojte svoj smartfón alebo tablet s tlačiarňou prostredníctvom rozhrania Wi-Fi, zabudovaného prístupového bodu alebo režimu Wi-Fi Direct a môžte začať tlačiť. Majte pod kontrolou aj údržbu – kontrolujte stav tlačiarne či hladiny atramentu a vykonávajte úkony údržby na diaľku z vášho inteligentného zariadenia.

Capture and create

Jednoduché skenovanie

Použite aplikáciu a zjednodušte proces skenovania. Dokumenty a fotografie naskenujte, uložte v rôznych formátoch a odošlite priamo do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Skeny môžete navyše poslať priamo na e-mail alebo ich môžete nahrať do cloudu pomocou služby PIXMA Cloud Link*.

* Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon

Simple scanning

Pripojenia ku cloudu

Vyťažte z tlačiarne ešte viac a pripojte sa ku cloudu na cestách. Využívajte výhody služby PIXMA Cloud Link a skeny odosielajte, či tlačte z obľúbených cloudov* vrátane Dropboxu, Google Drive a OneDrive. Svoje obľúbené fotografie si môžete vytlačiť aj priamo z účtov v sociálnych sieťach, ako sú Facebook či Instagram.

* Možnosť skenovania do cloudu a e-mailu je dostupná iba pre používateľov originálnych atramentov Canon

Cloud connections

Používajte svoj smartfón ako skener

Vďaka funkcii Smartphone Capture and Copy v aplikácii Canon PRINT môžete pomocou fotoaparátu v smartfóne rýchlo a ľahko vytvárať kópie. Priamo z telefónu máte možnosť tlačiť, ukladať či odosielať e-maily.

Use your smartphone as a scanner

Kompatibilita aplikácie Canon PRINT

Aplikáciu Canon PRINT je možné používať s väčšinou tlačiarní s rozhraním Wi-Fi vrátane najnovších modelov PIXMA, MAXIFY a SELPHY. Táto aplikácia je dostupná pre zariadenia so systémom iOS aj Android a je kompatibilná s operačnými systémami iOS 11.0 až 12.0 alebo Android OS 4.4až 9.0.

Podporované jazyky - anglický, francúzsky, nemecký, španielsky, taliansky, holandský, portugalský, poľský, ruský, dánsky, fínsky, nórsky, švédsky, česky, turecký

Sila priamo z dlane vašej ruky

Pomocou týchto aplikácií od spoločnosti Canon premeníte vaše inteligentné zariadenie na prepracovaný tlačový nástroj