The International Broadcasting Convention

IBC Canon Stand

Canon withdraws from IBC 2021

After careful consideration, Canon has made the difficult decision not to exhibit at IBC 2021.

As a normal course of business, we always fully evaluate the viability of our participation at major trade shows and events. Given the ongoing uncertainty caused by COVID-19 and the understandable concerns that people have around travelling to the Netherlands, which is facing stricter restrictions, it seems inappropriate to continue with our plans to exhibit.

IBC has been and will continue to be, a hugely valuable event for our business and we remain totally committed to the broadcast and professional video industry, supporting our customers and partners' demands, today, and over the long term.

 • Kamery PTZ

  CR-N700

  Výnimočná profesionálna kamera PTZ s rozlíšením 4K60P s možnosťou pripojenia 12G-SDI a prvotriednym automatickým zaostrením a možnosťou inteligentného automatického sledovania.
  Zobraziť podrobnosti CR-N700
 • Filmové objektívy

  CN8x15 IAS S E1/P1

  Širokouhlý objektív Cine Servo s úžasným výkonom 4K s 8-násobným zoomom a zabudovaným 1,5-násobným telekonvertorom.
 • Plnoformátový filmový zoom

  CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

  Špičkový plnoformátový objektív so zoomom s hodnotou T2.4 v celom jeho 45 – 135 mm rozsahu, ktorý je navrhnutý pre prvotriedne produkcie. Dostupný v bajonete EF/PL.
 • Videokamery

  XA65

  Profesionálna videokamera 4K so snímačom CMOS typu 1/2,3. S pokročilým automatickým zaostrovaním, 20-násobným optickým zoomom a 5-osovou stabilizáciou, 3G-SDI, výstupom HDMI a prenosom cez UVC.
 • Profesionálne displeje

  DP-V2730

  27-palcový referenčný displej s rozlíšením 4K HDR s rozsiahlymi funkciami pre profesionálne vysielanie a postprodukciu.
 • Kamery PTZ

  CR-N500

  Vďaka 15x optickému zoomu, možnosti snímania v rozlíšení 4K UHD a automatickému zaostrovaniu Dual Pixel s možnosťou inteligentného automatického sledovania umožňuje model CR-N500 presné ovládanie a plynulý IP prenos s výnimočnými výsledkami.
 • Videokamery

  XA75

  Profesionálna videokamera 4K so snímačom CMOS typu 1,0. S technológiou Dual Pixel CMOS AF, 15-násobným optickým zoomom a 5-osovou stabilizáciou, 3G-SDI, výstupom HDMI a živým vysielaním cez UVC.
 • Systém Cinema EOS

  EOS R5 C

  Zachyťte úžasné 8K video a 45 Mpx statické zábery pomocou našej najmenšej kamery Cinema EOS, ktorá je pripravená na všetko.
 • Plnoformátový filmový zoom

  CN-E20-50mm T2.4 L F / FP

  Špičkový plnoformátový objektív so zoomom s hodnotou T2.4 v celom jeho 20 – 50 mm rozsahu, ktorý je navrhnutý pre prvotriedne produkcie. Dostupný v bajonete EF/PL.
 • Profesionálne videokamery

  XF605

  Všestranná videokamera 4K, ktorá ponúka pokročilé automatické zaostrovanie a možnosti pripojenia a prenosu pre náročné produkcie.
  Zobraziť podrobnosti XF605
 • Kamery PTZ

  CR-X300

  Kompaktný model PTZ s krytím IP65, ktorý ponúka rozlíšenie 4K, 20x optický zoom, IP streamovanie a ovládanie pre širokú škálu aplikácií.
 • Broadcast Lenses

  CJ20ex5B IASE S

  Flexibilný hybridný koncept, kompaktný 2/3” objektív určený na vysielanie s 20x zoomom a rozlíšením 4K.
 • Profesionálne displeje

  DP-V3120

  31-palcový profesionálny displej s rozlíšením 4K HDR s prvotriednou svietivosťou 2 000 cd/m2, ktorý sa postará o lepšiu flexibilitu pre produkčné spracovania HDR.
 • Kamery PTZ

  CR-N300

  Vďaka rozlíšeniu 4K UHD, 20-násobnému optickému priblíženiu, hybridnému automatickému zaostrovaniu s možnosťou inteligentného automatického sledovania, viacerými protokolmi IP prenosu a ovládania môžete upútať pozornosť svojho publika novými spôsobmi.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R7

  Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.
 • Kamery PTZ

  CR-X500

  Model CR-X500 s robustným puzdrom odolným voči vode a rozlíšením 4K UHD, 15x optickým zoomom, 12G-SDI a automatickým zaostrovaním Dual Pixel CMOS AF je ideálnou kamerou PTZ na diaľkovú produkciu a monitorovanie.
  Zobraziť podrobnosti CR-X500
 • Objektív RF VR

  RF 5,2 mm F 2.8L DUAL FISHEYE

  Zachyťte svet v úchvatnej virtuálnej realite pomocou tohto prelomového objektívu série L, ktorý bol navrhnutý tak, aby bola vaša cesta virtuálnou realitou čo najhladšia.