image.canon 1.5.0

APLIKÁCIE PRE FOTOAPARÁTY A TLAČIARNE CANON

IMAGE.CANON

Vychutnajte si automatický a pohodlný prenos snímok a videozáznamov z fotoaparátu Canon do zariadení a webových služieb1.

Hladký prenos médií a bezplatné uloženie

Automaticky sa z fotoaparátu Canon1 pripojte na cloud, kde môžete na 30 dní2 bezpečne uložiť svoje fotografie a videozáznamy – a to aj vo formátoch RAW a 4K – a automaticky ich preniesť do zariadení a webových služieb.

Nielen úložisko

image.canon bez problémov zachytí vaše fotografie a videá a umiestni ich na miesta, kde ich potrebujete – aby ste prostredníctvom nich mohli rozprávať príbehy priateľom, rodine alebo širšiemu publiku.

Najnovšie vlastnosti:

Stále pridávame ďalšie funkcie, ktoré umožňujú zachovať vaše obrázky a videá tam, kde ich potrebujete, na jednoduchú integráciu s rôznymi pracovnými postupmi vrátane všetkých kont Google určených pre fotografie.

 • Podpora Frame.io

  Automaticky prenášajte fotografie a videá nasnímané fotoaparátmi do nelineárneho softvéru na úpravu, ako je Adobe Premiere Pro, prostredníctvom Frame.io.

 • Podpora videí pre Adobe Photoshop Lightroom

  Prenášajte svoje krátke videá a fotografie do služby Lightroom.

 • Podpora podnikových používateľov služby Adobe Lightroom

  Použite svoje obchodné konto v službe Lightroom na bezproblémovú integráciu so službou image.canon.

Image.canon spája fotoaparáty Canon1 s vaším svetom.

Pozrite sa, ako dokáže služba image.canon zdokonaliť uchovávanie, spracovanie a zdieľanie fotografií. Nepotrebujete káble, rozmerné disky ani čítačky kariet. Len vy a váš fotoaparát.

Uloženie a zdieľanie pomocou image.canon

Bezproblémový prenos do cloudu je len začiatkom vašej cesty rozprávania príbehov.

 • Bezproblémový prenos

  Automaticky prenos z fotoaparátu do cloudu.1

 • Neobmedzené ukladanie na 30 dní

  Ukladajte všetko, až kým to neprenesiete do dlhodobého úložiska.

 • Automatické preberanie

  Automatické preberanie obrázkov na lokálne spracovanie.

 • Automatické preposielanie obrázkov

  Možnosť preposielania do vašich služieb Adobe, Frame.io, Flickr alebo na platformu Google.

An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

Automatické prenosy

Fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi1 uvedené na trh od roku 2020 umožňujú pri pripojení na internet automatický prenos záberov na pozadí priamo do služby image.canon, brány k vášmu cloudovému úložisku a riešeniam na úpravu v cloude.

Priamo v srdci internetu

image.canon je viac než len úložný priestor. Zábery, ktoré automaticky alebo manuálne odošlete z fotoaparátu Canon s rozhraním Wi-Fi1, sa uložia na centrálnom úložisku, ktoré umožňuje ich ľahké odoslanie ďalej.

A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

Rýchle pripojenie

Či už chcete na cloudové úložisko nahrať rodinné momentky, alebo zábery na profesionálne spracovanie, služba image.canon vám umožní ich jednoducho preniesť do obľúbených webových služieb alebo počítača.

Bezplatný úložný priestor

Uložte si všetky svoje médiá vrátane záberov vo formáte RAW a 4K videozáznamov na 30 dní2 – máte tak dostatok času ich prevziať do rôznych zariadení alebo preniesť do služieb podľa svojho výberu. Vo vašej osobnej knižnici sa vytvoria a uložia zábery s rozmermi vhodnými na sociálne médiá.

Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
Muž držiaci smartfón v jednej ruke a fotoaparát značky Canon v druhej ruke, pozerajúci sa na LCD obrazovku fotoaparátu.

Prakticky, jednoducho a intuitívne

Hlavnou výhodou služby image.canon je praktické používanie vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu. Poľahky si usporiadajte zábery podľa seba a bez problémov ich zdieľajte priamo cez sociálne médiá alebo e-mail.

Kompatibilita s fotoaparátmi spoločnosti Canon

Objavte kompletný zoznam fotoaparátov Canon, ktoré možno tu pripojiť k image.canon.
Zistite viac

Predplatené služby

Získajte viac informácií o predplatených službách spoločnosti Canon pre spracovanie snímok pomocou neurálnej siete.
Zistite viac

Podpora

Hľadáte tento softvér pre váš produkt od spoločnosti Canon?
Zistite viac

Súvisiace produkty

 • Canon Camera Connect

  Pripojte svoj fotoaparát Canon k zariadeniu od spoločnosti Apple alebo so systémom Android, snímajte pomocou neho na diaľku a jednoducho sa podeľte o fotografie.

 • Digital Photo Professional

  Spracujte svoje obrázky pomocou špeciálneho softvéru na úpravy od spoločnosti Canon, ktorý vám umožní importovať, prehliadať a upravovať súbory vo formáte CR3 RAW, HEIF alebo JPEG.

 • Aplikácia Canon PRINT

  Otvorte si dvere do sveta pripojenia Wi-Fi a vykonajte zásadnú zmenu v spôsobe, akým tlačíte a skenujete.

 • Google Drive, Google Photos, Google One a YouTube sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io a logá týchto služieb sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti Adobe v Spojených štátoch a/alebo v iných krajinách. Wi-Fi® e registrovaná obchodná značka združenia Wi-Fi Alliance. Ostatné uvedené názvy spoločností, produktov a služieb sú ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
  1. Nie všetky fotoaparáty Canon podporujú automatický prenos na pozadí. Ostatné kompatibilné fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi umožňujú jednoduchý manuálny prenos záberov priamo do služby image.canon. Kompletný zoznam kompatibilných fotoaparátov nájdete na adrese https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Kompatibilné fotoaparáty musia byť na internet pripojené cez rozhranie Wi-Fi.
  2. Pôvodné zábery sa po 30 dňoch automaticky odstránia, ak ich neprenesiete do priestoru určeného na dlhodobé uloženie