image.canon 1.5.0

APLIKÁCIE PRE FOTOAPARÁTY A TLAČIARNE CANON

IMAGE.CANON

Pohodlne prenášajte svoje fotografie a videozáznamy do zariadení a webových služieb, prípadne ich bezplatne uložte na cloudovom úložisku – automaticky z fotoaparátu Canon1.

Hladký prenos médií a bezplatné uloženie

Automaticky sa z fotoaparátu Canon1 pripojte na cloud, kde môžete na 30 dní2 bezpečne uložiť svoje fotografie a videozáznamy – a to aj vo formátoch RAW a 4K – a automaticky ich preniesť do zariadení a webových služieb. Zároveň máte k dispozícii priestor na dlhodobé uloženie záberov vo formáte vhodnom na sociálne siete a 10 GB4 tých najdôležitejších záberov v pôvodnom formáte.

Nielen úložisko

image.canon bez problémov zachytí vaše fotografie a videá a umiestni ich na miesta, kde ich potrebujete – aby ste prostredníctvom nich mohli rozprávať príbehy priateľom, rodine alebo širšiemu publiku.

Najnovšie vlastnosti:

Stále pridávame ďalšie funkcie, ktoré umožňujú zachovať vaše obrázky a videá tam, kde ich potrebujete, na jednoduchú integráciu s rôznymi pracovnými postupmi vrátane všetkých kont Google určených pre fotografie.

Image.canon spája fotoaparáty Canon1 s vaším svetom.

Pozrite sa, ako dokáže služba image.canon zdokonaliť uchovávanie, spracovanie a zdieľanie fotografií. Nepotrebujete káble, rozmerné disky ani čítačky kariet. Len vy a váš fotoaparát.

Uloženie a zdieľanie pomocou image.canon

Bezproblémový prenos do cloudu je len začiatkom vašej cesty rozprávania príbehov.

 • image.canon 1.5.0

  Bezproblémový prenos

  Automaticky prenos z fotoaparátu do cloudu.1

 • image.canon 1.5.0

  Neobmedzené ukladanie na 30 dní

  Ukladajte všetko, až kým to neprenesiete do dlhodobého úložiska.

 • image.canon 1.5.0

  Automatické preberanie

  Automatické preberanie obrázkov na lokálne spracovanie.

 • image.canon 1.5.0

  Automatické preposielanie obrázkov

  Možnosť preposielania do vašich služieb Adobe, Frame.io, Flickr alebo na platformu Google.

 • image.canon 1.5.0

  Spracovanie snímok v cloude

  Tento výkonný nástroj zvýši kvalitu snímok.3

 • image.canon 1.5.0

  Dlhodobé skladovanie

  Až 10 GB na časovo neobmedzené uloženie.

 • An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

  Automatické prenosy

  Fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi1 uvedené na trh od roku 2020 umožňujú pri pripojení na internet automatický prenos záberov na pozadí priamo do služby image.canon, brány k vášmu cloudovému úložisku a riešeniam na úpravu v cloude.

  Priamo v srdci internetu

  image.canon je viac než len úložný priestor. Zábery, ktoré automaticky alebo manuálne odošlete z fotoaparátu Canon s rozhraním Wi-Fi1, sa uložia na centrálnom úložisku, ktoré umožňuje ich ľahké odoslanie ďalej.

  A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
  Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

  Rýchle pripojenie

  Či už chcete na cloudové úložisko nahrať rodinné momentky, alebo zábery na profesionálne spracovanie, služba image.canon vám umožní ich jednoducho preniesť do obľúbených webových služieb alebo počítača.

  Bezplatný úložný priestor

  Uložte si všetky svoje médiá vrátane záberov vo formáte RAW a 4K videozáznamov na 30 dní2 – máte tak dostatok času ich prevziať do rôznych zariadení alebo preniesť do služieb podľa svojho výberu. Vo vašej osobnej knižnici sa vytvoria a uložia zábery s rozmermi vhodnými na sociálne médiá. Využite 10 GB priestoru na dlhodobé uloženie tých najdôležitejších médií.4

  Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
  Muž držiaci smartfón v jednej ruke a fotoaparát značky Canon v druhej ruke, pozerajúci sa na LCD obrazovku fotoaparátu.

  Prakticky, jednoducho a intuitívne

  Hlavnou výhodou služby image.canon je praktické používanie vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu. Poľahky si usporiadajte zábery podľa seba a bez problémov ich zdieľajte priamo cez sociálne médiá alebo e-mail.

  Prevezmite súbor image.canon

  Pomocou prepojenia si prevezmite aplikáciu image.canon z vášho zvyčajného obchodu.

  Kompatibilita s fotoaparátmi spoločnosti Canon

  Objavte kompletný zoznam fotoaparátov Canon, ktoré možno tu pripojiť k image.canon.
  Zistite viac

  Predplatené služby

  Získajte viac informácií o predplatených službách spoločnosti Canon pre spracovanie snímok v cloude pomocou neurálnej siete. Spracujte svoje snímky vo formáte RAW vo vyššej kvalite vďaka technológii hlbokého učenia na lokalite image.canon. Alebo môžete snímky vo formáte RAW spracovať v cloude podobne ako vo fotoaparáte.3
  Zistite viac

  Podpora

  Hľadáte tento softvér pre váš produkt od spoločnosti Canon?
  Zistite viac

  Súvisiace produkty

  Google Drive, Google Photos, Google One a YouTube sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io a logá týchto služieb sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti Adobe v Spojených štátoch a/alebo v iných krajinách. Wi-Fi® e registrovaná obchodná značka združenia Wi-Fi Alliance. Ostatné uvedené názvy spoločností, produktov a služieb sú ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
  1. Nie všetky fotoaparáty Canon podporujú automatický prenos na pozadí. Ostatné kompatibilné fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi umožňujú jednoduchý manuálny prenos záberov priamo do služby image.canon. Kompletný zoznam kompatibilných fotoaparátov nájdete na adrese https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Kompatibilné fotoaparáty musia byť na internet pripojené cez rozhranie Wi-Fi.
  2. Pôvodné zábery sa po 30 dňoch automaticky odstránia, ak ich neprenesiete do priestoru určeného na dlhodobé uloženie
  3. Táto funkcia je platená služba a je dostupná len pre niektoré fotoaparáty značky Canon.
  4. Ak sa táto služba nepoužíva 1 rok, všetky obrázky sa odstránia bez ohľadu na dátum ich exspirácie.