image.canon
alt text goes here

image.canon

Pohodlne prenášajte svoje fotografie a videozáznamy do zariadení a webových služieb, prípadne ich bezplatne uložte na cloudovom úložisku – automaticky z fotoaparátu Canon*.

Viac informácií a prevzatie

Hladký prenos médií a bezplatné uloženie

Automaticky sa z fotoaparátu Canon* pripojte na cloud, kde môžete na 30 dní** bezpečne uložiť svoje fotografie a videozáznamy – a to aj vo formáte RAW CR3 a 4K – a automaticky ich preniesť do zariadení a webových služieb. Zároveň máte k dispozícii priestor na dlhodobé uloženie záberov vo formáte vhodnom na sociálne siete a 10 GB tých najdôležitejších záberov v pôvodnom formáte.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Image.canon spája fotoaparáty Canon* s vašim svetom.

Pozrite sa, ako dokáže služba image.canon zdokonaliť uchovávanie, spracovanie a zdieľanie fotografií. Nepotrebujete káble, rozmerné disky ani čítačky kariet. Len vy a váš fotoaparát.

Pozrieť video

Priamo v srdci internetu

image.canon je viac než len úložný priestor. Zábery, ktoré automaticky alebo manuálne odošlete z fotoaparátu Canon s rozhraním Wi-Fi*, sa uložia na centrálnom úložisku umožňujúcom ich ľahké odoslanie ďalej.

At the heart of the internet

Automatické prenosy

Fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi* uvedené na trh od roku 2020 umožňujú pri pripojení na internet automatický prenos záberov na pozadí priamo do služby image.canon.

Automatic transfers

Bezplatný úložný priestor

Uložte si všetky svoje médiá vrátane záberov vo formáte RAW CR3 a 4K videozáznamov na 30 dní** – máte tak dostatok času ich prevziať do rôznych zariadení alebo preniesť do služieb podľa svojho výberu. Vo vašej osobnej knižnici sa vytvoria a uložia zábery s rozmermi vhodnými na sociálne médiá. Využite 10 GB priestoru na dlhodobé uloženie tých najdôležitejších médií.

Free storage

Rýchle pripojenie

Či už chcete na cloudové úložisko nahrať rodinné momentky, alebo zábery na profesionálne spracovanie, služba image.canon vám umožní ich jednoducho preniesť do obľúbených webových služieb alebo počítača.

Fast connections

Prakticky, jednoducho a intuitívne

Hlavnou výhodou služby image.canon je praktické používanie vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu. Poľahky si usporiadajte zábery podľa seba a bez problémov ich zdieľajte priamo cez sociálne médiá alebo e-mail.

Convenient, simple and intuitive

Stále lepší

Partnerstvo so službami Fotky Google, Adobe Creative Cloud a nápadité plány pravidelných inovácií na podporu kreativity sú zárukou, ako so službou image.canon udržíte krok aj vo svete 5G a AI.

Continuously evolving

Súvisiace produkty

* Nie všetky fotoaparáty Canon podporujú automatický prenos na pozadí. Ostatné kompatibilné fotoaparáty Canon s rozhraním Wi-Fi umožňujú jednoduchý manuálny prenos záberov priamo do služby image.canon. Kompletný zoznam kompatibilných fotoaparátov nájdete na adrese http://image.canon. Kompatibilné fotoaparáty musia byť na internet pripojené cez rozhranie Wi-Fi.
** Pôvodné zábery sa po 30 dňoch automaticky odstránia, ak ich neprenesiete do priestoru určeného na dlhodobé uloženie.