A man photographing a black male model in a studio with a laptop in front showing the picture in EOS Utility software.

SOFTVÉR

CANON EOS UTILITY

Ovládajte fotoaparát EOS na diaľku a jednoducho prenášajte súbory pomocou bezplatného softvéru fotoaparátu Canon pre PC a Mac.

Bezplatný softvér na prenos súborov a vzdialené snímanie pre fotoaparáty EOS

Prenášajte fotografie a filmy do PC alebo Mac alebo diaľkovo ovládajte fotoaparát na viazané snímanie. Na bezdrôtový prenos obrazu a diaľkové ovládanie použite kábel USB alebo pripojenie Wi-Fi*.

Spravujte svoje snímanie fotografií

Používajte fotoaparát štandardne a počas pripojenia k nástroju EOS Utility sa nasnímané obrázky automaticky prenesú do počítača, na pamäťovú kartu fotoaparátu alebo na oboje. Nechajte klienta, aby si vybral svoje obľúbené fotografie priamo počas fotografovania.

A man photographing a black male model in a studio, a woman in red headscarf pointing at the laptop standing in the foreground showing the picture in EOS Utility software.
Laptop standing on a table in the garden showing a picture of a bird feeder and a bird in EOS Utility software. A camera on a tripod in the background facing into the garden.

Ovládajte svoj fotoaparát z diaľky

Zabezpečte dokonalé zábery pomocou živého náhľadu s využitím rámovacích mriežok a kompozičných nástrojov. Ovládajte fotoaparát z počítača pomocou viazaného alebo bezdrôtového* snímania, ktoré je ideálne na snímanie štúdiových statických snímok alebo športové podujatia. Aplikácia EOS Utility tiež umožňuje aktivovať funkciu intervalového časovača pre časozberné videá.

Usporiadajte prenesené súbory

Prenesené snímky sa môžu pre jednoduchšiu organizáciu automaticky premenovať a uložiť do priečinkov na základe dátumu nasnímania, času a iných nastavení. Môžete tiež pridať alebo zmeniť metadáta a autorské práva pre svoje obrázky.

A man creating a folder structure in EOS Utility software on a laptop. A camera is shown next to it on the table.
Laptop showing multiple pictures of the same black male model in EOS Utility software with DPP connected. A camera is next to the laptop on a table.

Pridajte vlastné štýly obrázkov pomocou funkcie Picture Styles a pripojte sa k programu DPP

Zaregistrujte prevzaté štýly Picture Styles vo fotoaparáte EOS a vytvorte si vlastné simulácie filmu a farebné profily. Nástroj EOS Utility sa tiež ľahko integruje s programom Digital Photo Professional na zabezpečenie bezproblémového pracovného postupu.

Aktualizácia nastavení a firmvéru fotoaparátu

Uľahčite si nastavenie fotoaparátu pomocou nástroja EOS Utility. Aktualizujte nastavenia fotoaparátu vrátane nastavení siete a ftp, synchronizujte čas a dátum s počítačom a nainštalujte aktualizácie firmvéru fotoaparátu a objektívov.

A black man shown with camera in his hands in front of the laptop, updating firmware on the camera.
A laptop on a table with camera next to it. Camera screen is showing a picture of a black male model. Laptop screen is showing EOS Utility software with a selection of images of the same man.

Prenos snímok a videozáznamov z vášho fotoaparátu

Pomocou nástroja EOS Utility môžete prenášať obrázky a videá z fotoaparátu do PC alebo Mac. Zvoľte konkrétne snímky, všetky snímky alebo preneste tie snímky, ktoré ste ešte nepreniesli. Zdieľajte obrázky zo vzdialeného miesta s ostatnými a získajte okamžitú spätnú väzbu.

* Viac informácií nájdete v používateľskej príručke fotoaparátu.

K dispozícii pre systémy Mac a Windows

Prevziať softvér Canon EOS Utility

Súvisiace články

Tiež by vás mohlo zaujímať…