Canon Camera

SOFTVÉR

CANON EOS UTILITY

Ovládajte fotoaparát EOS na diaľku a jednoducho prenášajte súbory pomocou bezplatného softvéru fotoaparátu Canon pre PC a Mac.

CANON EOS UTILITY

Bezplatný softvér na prenos súborov a vzdialené snímanie pre fotoaparáty EOS

Prenášajte fotografie a filmy do PC alebo Mac alebo diaľkovo ovládajte fotoaparát na viazané snímanie. Na bezdrôtový prenos obrazu a diaľkové ovládanie použite kábel USB alebo pripojenie Wi-Fi*.
 • Spravujte svoje snímanie fotografií

  Používajte fotoaparát štandardne a počas pripojenia k nástroju EOS Utility sa nasnímané obrázky automaticky prenesú do počítača, na pamäťovú kartu fotoaparátu alebo na oboje. Nechajte klienta, aby si vybral svoje obľúbené fotografie priamo počas fotografovania.

 • Ovládajte svoj fotoaparát z diaľky

  Zabezpečte dokonalé zábery pomocou živého náhľadu s využitím rámovacích mriežok a kompozičných nástrojov. Ovládajte fotoaparát z počítača pomocou viazaného alebo bezdrôtového* snímania, ktoré je ideálne na snímanie štúdiových statických snímok alebo športové podujatia. Aplikácia EOS Utility tiež umožňuje aktivovať funkciu intervalového časovača pre časozberné videá.

 • Usporiadajte prenesené súbory

  Prenesené snímky sa môžu pre jednoduchšiu organizáciu automaticky premenovať a uložiť do priečinkov na základe dátumu nasnímania, času a iných nastavení. Môžete tiež pridať alebo zmeniť metadáta a autorské práva pre svoje obrázky.

 • Pridajte vlastné štýly obrázkov pomocou funkcie Picture Styles a pripojte sa k programu DPP

  Zaregistrujte prevzaté štýly Picture Styles vo fotoaparáte EOS a vytvorte si vlastné simulácie filmu a farebné profily. Nástroj EOS Utility sa tiež ľahko integruje s programom Digital Photo Professional na zabezpečenie bezproblémového pracovného postupu.

 • Aktualizácia nastavení a firmvéru fotoaparátu

  Uľahčite si nastavenie fotoaparátu pomocou nástroja EOS Utility. Aktualizujte nastavenia fotoaparátu vrátane nastavení siete a ftp, synchronizujte čas a dátum s počítačom a nainštalujte aktualizácie firmvéru fotoaparátu a objektívov.

 • Prenos snímok a videozáznamov z vášho fotoaparátu

  Pomocou nástroja EOS Utility môžete prenášať obrázky a videá z fotoaparátu do PC alebo Mac. Zvoľte konkrétne snímky, všetky snímky alebo preneste tie snímky, ktoré ste ešte nepreniesli.

K dispozícii pre systémy Mac a Windows

Prevziať softvér Canon EOS Utility

Súvisiace články

Tiež by vás mohlo zaujímať…