Easy-PhotoPrint Editor App

APLIKÁCIA EASY-PHOTOPRINT EDITOR

Pomocou tejto praktickej bezplatnej aplikácie môžete upravovať fotografie, vytvárať koláže, karty a iné personalizované darčeky.

Bezplatná aplikácia na úpravu fotografií pre tlačiarne PIXMA a MAXIFY

Aplikácia Easy-PhotoPrint Editor od spoločnosti Canon ponúka jednoduchý, ale mimoriadne tvorivý a osobný spôsob, ako premeniť obľúbené fotografie na štýlové výtlačky alebo jedinečné darčeky – tlač je nielen ľahká, ale aj zábavná!
 • Intuitívna obsluha pre jednoduchú tlač

  Vyberte obrázky a dokumenty priamo zo zariadenia alebo zo zariadení image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram a OneDrive, upravujte, ozdobte a vytlačte.

 • Množstvo šablón pripravených na použitie

  Vyberte si z mnohých praktických šablón a použite editor s voľným rozhraním na vytváranie schém fotografií, kariet, koláží, kalendárov, štítkov na nosiče, fotografických kartičiek, vizitiek, nálepiek a plagátov.

 • Úprava a prispôsobenie obrázkov

  Obrázky môžete upravovať, orezávať, meniť pozadie, pridávať text alebo rám a používať kreatívne pečiatky, ako sú šípky, rečové bubliny, zvieratá, čísla a symboly – jednoducho vytvorte taký výtlačok, aký chcete.

 • Tvorba koláží

  Zhromaždite svoje spomienky v jedinečnom albume pre vlastné potešenie alebo ako darček. Vyberte si vzory baliaceho papiera s možnosťou tlače a prispôsobte si ich na mieru.

 • Spravovanie obchodných a osobných záležitostí

  Vytvorte si plagáty a prispôsobte ich svojej firme. Vytlačte si identifikačné fotografie, navrhnite vlastné vizitky alebo si vytvorte kalendár a vytlačte štítky na disky.

K dispozícii pre systémy iOS a Android

Stiahnite aplikáciu Canon Easy-PhotoPrint Editor

K dispozícii pre systémy Mac a Windows

Stiahnite si aplikáciu počítačovú verziu aplikácie Canon Easy-PhotoPrint Editor

Kompatibilita

Podporované tlačiarne nájdete na nasledujúcej webovej lokalite.

Súvisiace články

Tiež by vás mohlo zaujímať…

 • Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY

  Otvorte si dvere do sveta pripojenia Wi-Fi a vykonajte zásadnú zmenu v spôsobe, akým tlačíte a skenujete.

 • Creative Park

  Od jednoduchých nápadov na vlastnoručné výrobky až po 3D modely v štýle origami – vneste do svojho každodenného života papierovú zábavu a pridajte do svojich výtvorov niečo vlastné vďaka funkcii upravovania.

 • Nail Sticker Creator for Canon

  Vytvorte si umelecké dizajny na nechty a oživte svoje jedinečné nápady pomocou našej aplikácie Nail Sticker Creator for Canon. Vyberte si zo stoviek šablón alebo vlastných fotografií a vytvorte si osobitý štýl.

 • image.canon

  Plynulý prenos fotografií a videozáznamov z fotoaparátu Canon do vašich zariadení a webových služieb.