SVADOBNÁ FOTOGRAFIA

Dlhotrvajúce spomienky: vytvorte mini výtlačky hodné vášho svadobného albumu

Objavte, prečo sú tlačiarne Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini dokonalým príslušenstvom na svadobný deň – pre vás aj vašich hostí.
Ženské ruky nalepujúce svadobné mini výtlačky do albumu s modelom Canon Zoemini S2 vedľa v bielej farbe.

Sú to práve malé radostné momenty počas svadby, vďaka ktorým vznikajú tie najnezabudnuteľnejšie fotografie. Smiech, slzy a štrnganie pohárov, keď spoločne oslavujú všetky generácie, pričom najmladší hostia často naokolo pobehujú s tvárami ufúľanými od koláčov. Profesionálni fotografi niekedy nedokážu zachytiť tieto drobné záblesky vášho veľkého dňa, pretože sa plne zaoberajú nastavovaním uzávierky na vytvorenie dokonalých záberov. Ale čo ak by vaši svadobní hostia dokázali zachytiť tieto nepozorované momenty?

Vďaka vreckovej fotografickej tlačiarni Canon Zoemini S2 2 v 1 je snímanie bezprostredných svadobných záberov a selfie hračkou. Predstavujeme vám niekoľko kreatívnych nápadov, ako môžete vy a vaši hostia používať instantnú tlačiareň Canon Zoemini na vyhľadávanie a zdieľanie týchto vzácnych momentov.

Ideálny spôsob zoznámenia

Muž a žena fotografujúci selfie fotoaparátom Canon Zoemini S2 v ružovej farbe. Fotoaparát je zaostrený, pár je rozmazaný.

So zabudovaným zrkadlom a kruhovým svetlom je Canon Zoemini S2 ideálnou možnosťou pre vytvorenie selfie - najmä svadobných selfies, na ktorých hostia zvyčajne vyzerajú najlepšie a najviac sa zabávajú.

Či už sa svadba odohráva na tropickej pláži, v malebnom prostredí domova alebo v spoločenskej miestnosti nad miestnym barom alebo reštauráciou, zvyčajne sa na nej stretávajú neznámi ľudia. Aj keď si počas slávnosti môžete naplánovať niekoľko hier, ktoré majú podporiť hostí vo vzájomnom spoznávaní sa, vytváranie spoločných fotografií môže byť prirodzeným a lacným spôsobom, ako sa zoznámiť.

Instantný fotoaparát na samostatnom stolíku označenom napríklad vežou zo šampanského, zábavnými doplnkami alebo svadobnou knihou hostí môže vytvoriť dokonalú príležitosť na odfotografovanie sa a začatie rozhovoru.

Ideálne umiestnenie mini tlačiarne

Canon Zoemini S v čiernej farbe na vrchu svadobnej knihy hostí.

Canon Zoemini S2 je dokonalým svadobným doplnkom. Hostia si môžu vytvoriť vlastné improvizované možnosti fotografií, dokážu si ich ihneď prezrieť vďaka úžasným mini výtlačkom, a môžu dokonca svoje výtlačky podpísať alebo zanechať na ich okraji krátku správu, aby ich urobili ešte viac výnimočnými.

Dve tlačiarne Canon Zoemini na stole s tanierom so zákuskom a nejakými nápojmi.

Tlačiareň Canon Zoemini je vďaka svojej hmotnosti 160 g elegantná a ľahká, vďaka čomu je nenápadným doplnkom svadobných stolov, herných staníc a pod. Používa sa naozaj jednoducho.

Umiestnenie tlačiarne fotografií Canon Zoemini S2 a fotoaparátu vedľa svadobnej torty alebo knihy spomienok môže povzbudiť vašich hostí k fotografovaniu a tlači fotografií. Prípadne, ak niektorý hosť urobil počas dňa smartfónom perfektný záber, tlačiareň Canon Zoemini sa pripojí cez Bluetooth a vytlačí ho pomocou aplikácie Canon Mini Print. Hostia môžu potom prilepiť danú fotografiu na miesto vedľa rukou napísaného odkazu a tak vytvoriť spomienku vo forme zápisu do knihy hostí.

Pri kombinovaní vopred narezanej kruhovej nálepky Canon ZINK 1,3“ s Canon Zoemini je možné pomocou aplikácie Canon Mini Print vytvoriť instantné nálepky výtlačkov z vášho telefónu. Priatelia a rodina môžu robiť zábery, vytlačiť ich, odlúpnuť papier a nalepiť svadobné fotografie do knihy hostí alebo albumu.

Vytvorte si fotobúdku sami

Žena fotografujúca selfie fotoaparátom Canon Zoemini S2 v modrej farbe.

Ak chcete vytvoriť dočasnú fotobúdku bez zbytočných nákladov, môžete použiť funkciu Live View aplikácie Canon Mini Print v kombinácii so systémom Canon Zoemini S2 a nastaviť časovač, ktorý vám poskytne dostatok času na vytvorenie dokonalého záberu.

Dve mladé ženy sa pozerajú na súbor vlastných malých farebných výtlačkov, ku ktorým boli pridané texty a skice.

Možnosti v aplikácii Canon Mini Print zahŕňajú aj efekty skíc, textov, okrajov a dokonca aj AR efektov.

Fotobúdky sú zábavným a neformálnym spôsobom, ktorý povzbudí vašich svadobných hostí, aby sa uvoľnili, objavili v sebe huncútstvo a znovu v sebe prebudili detského ducha. Sú tiež skvelé aj pre deti, najmä ak je pri nich krabica na prezliekanie naplnená zábavnými nafukovacími prvkami, papierovými maskami, výstrednými parochňami, obrovskými slnečnými okuliarmi a smiešnymi klobúkmi.

Pri vytváraní fotobúdok máte obrovské možnosti – od záberov na kvetinovom pozadí až po vytvorenie obrovského fotorámu, za ktorým môžu hostia pózovať. Canon Zoemini S2 spolu s aplikáciou Canon Mini Print umožňuje vytváranie skupinových záberov pomocou šikovnej samospúšte a diaľkovej uzávierky, čo umožňuje vašim hosťom vytvoriť a vytlačiť sentimentálne spomienkové momenty, pri prezeraní ktorých sa budete ešte dlhé roky smiať.

Po skončení svadby pozbierajte všetky výtlačky a vytvorte koláž určenú na zarámovanie, ktorá zachytáva ducha vašej slávnosti. Určite sa stane milou ozdobou vašej domácnosti a zábavným kontrastom k tradičným svadobným fotografiám.

Už nikdy nepremeškajte ten správny okamih

Ponuka tlačiarní Canon Zoemini S2 v modrozelenej, bielej a ružovej zlate.

Tlačiareň Canon Zoemini S2 ponúka na jedno nabitie približne 25 fotografií a tiež priečinok na karty Micro SD, takže môžete jednoducho zábery ukladať a vytlačiť ich neskôr bez toho, aby ste o ne prišli.

Recepcia je miestom, kde sa počas svadby odohráva mnoho kúzelných momentov. Keďže oslavy trvajú dlho do noci, hostia sú viac uvoľnení a ľudia, od ktorých by ste to najmenej očakávali, začnú predvádzať tanečné kroky, ktoré si vyhradili výlučne na takéto podujatia. Oficiálny fotograf a kameraman sú už často v tomto čase preč, a preto je na vašich priateľoch a rodine, aby zachytili tieto spontánne chvíle na fotoaparáte.

Prečo nepripraviť selfie priestor pri tanečnom parkete, kde môžu ihneď odfotiť, vytlačiť a zdieľať svoje obľúbené zábery? Fotografická tlačiareň Canon Zoemini S2 je na to ideálna a dodáva sa v modro-zelenej, bielej a ružovej farbe, aby vyhovovala téme vašej svadby.

Ak majú hostia po nočnom tanci stále dostatok energie, môžu si svoje výtlačky upraviť pomocou rôznych efektov a okrajov prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print. Navyše, ak sa minie papier, fotoaparát uloží zábery na kartu Micro SD, z ktorej si ich môžete vytlačiť neskôr.

Ideálny pre každú príležitosť

Fotografie Canon Zoemini zavesené na svetelnej reťazi pred oknom.

Fotografický papier Canon ZINK TM je odolný voči rozmazaniu a vode, vďaka čomu predstavuje dokonalú, vysokokvalitnú možnosť pre použitie s tlačiarňou Canon Zoemini.

Canon Zoemini S s výberom výtlačkov a odznakom vedľa fotoalbumu s nápisom Team Bride na prednej strane.

Od svadieb a narodenín až po spontánne dni s priateľmi. Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini sú skvelé na každú príležitosť.

Existuje mnoho pohľadov na prirodzené svadobné fotografie a nastavením vlastného hashtagu si môžete snímky vašich hostí zo svadobného dňa prehliadnuť a potom si vytlačiť tie, ktoré sa vám páčia. Ak máte umelecké cítenie, vyberte si svoje obľúbené obrázky v smartfóne a pomocou fotografického papiera s rozmermi 2x3 palcov Canon ZINKTM a tlačiarne Canon Zoemini si vytlačte výber fotografií a premeňte ich na ďakovné pohľadnice. Keďže je papier dokonale odolný voči rozmazaniu, vode a poškriabaniu, môžete svoje fotografie nalepiť na zrkadlo, puzdro na telefón alebo laptop alebo do papierového albumu či denníka.

Canon Zoemini a Canon Zoemini S2 nie sú však určené len na svadby, ale sú ideálne na použitie pri všetkých významných životných udalostiach, ako sú narodeniny, promócie, náboženské obrady a na zachytenie akéhokoľvek iného momentu, pričom vďaka tlači vám poskytnú spomienku, ktorú si môžete kdekoľvek pripnúť alebo sa o ňu podeliť s ostatnými. Môžete si dokonca vytlačiť niekoľko kópií rovnakého záberu a vytvoriť skupinové selfie so všetkými ľuďmi na ňom.

Buďte kreatívny s aplikáciou Canon Mini Print

Kreatívni svadobní hostia by mohli chcieť ešte niečo viac než okamžité zobrazenie fotografií a aplikácia Canon Mini Print odomkne množstvo funkcií, ktoré môžu využiť vrátane zábavných textových písiem, skvelých okrajov a dokonca i efektov rozšírenej reality (AR).

K dispozícii je aj inteligentná funkcia vytvorenia koláže, pomocou ktorej môžete vybrať tri, štyri alebo deväť obľúbených záberov a následne aplikácia ponúkne niekoľko kreatívnych spôsobov ich zobrazenia. Plne kompatibilný so zariadením Canon Zoemini a Canon Zoemini S2 prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Hostia môžu robiť zábery, upravovať a tlačiť fotografie formátu 2x3 palce pre zobrazenie fotografií všetkých ľudí, vďaka ktorým bol váš svadobný deň skutočne výnimočný.


Autor: Lorna Dockerill

Súvisiace produkty

 • Tlačiarne pre domácnosť

  Canon Zoemini 2

  Získajte instantné výtlačky zo svojho smartfónu kedykoľvek a kdekoľvek s vreckovou tlačiarňou Zoemini 2 na batérie.
 • Instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne

  Canon Zoemini S2

  Vylepšite si svoje selfie pomocou vreckovej tlačiarne s fotoaparátom, spolu so zrkadlom, kruhovým osvetlením, diaľkovou spúšťou a živým náhľadom.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  Zoemini

  Snímajte, prispôsobujte si a tlačte zábery na cestách vďaka tomuto dokonalému príslušenstvu – mobilnému zariadeniu do vrecka.

Súvisiace články