KREATÍVNA TLAČ

Ukážte svoj štýl: ako si zobraziť svoj dovolenkový šatník

Online štylistka Bo Brown je známa svojimi neobyčajnými módnymi kúskami, ale balenie kufra môže byť napriek tomu výzvou. Prečítajte si, ako jej tlačiareň Canon Zoemini 2 pomohla zariadiť sa.
Ruka držiaca tri obrázky ženy s rôznymi oblečeniami, vytlačené na instantnej tlačiarni Canon Zoemini 2.

Človek by si mohol myslieť, že čím kratšia dovolenka, tým jednoduchšie je zbaliť sa, ale nie vždy to tak je. Víkendový výlet do mesta môže byť rovnako náročná úloha ako cesta na dva týždne, o to viac, ak máte len príručnú batožinu. Keď máte obmedzený čas a priestor, musíte si byť istí, že máte tie správne kúsky, v ktorých sa môžete cítiť presne tak, ako na svojej ceste potrebujete. Pretože keď sa cítite skvele, môžete sa úplne ponoriť do zážitkov z objavovania nového miesta.

„Váš štýl je odrazom vášho zmýšľania,“ hovorí Bo Brown, módna influencerka. „Rada sa bavím a obliekam na nezabudnuteľné chvíle.“ Na jej každodenné videá netrpezlivo čaká jej komunita sledovateľov a jej sociálne kanály sú bohatým zdrojom informácií o rôznych štýloch. Ponúkajú tipy a triky, ako si zabezpečiť dokonalý kancelársky šatník, ako skracovať kabátiky, či ako sa vysporiadať s vyťahanými džínsami.

Bo veľmi rada cestuje a nedávno strávila víkend v Barcelone – „v živom meste, ktoré má čo ponúknuť“. Čím viac možností tam je, tým ťažšie je efektívne sa pobaliť, ale podstatné je myslieť dopredu. Vďaka instantnej tlačiarni Canon Zoemini 2 si Bo vytvorila vizuálne pomôcky, ktoré jej pomohli lepšie si vybrať svoje oblečenie. V tomto článku nám tento proces popíše.

Urobte si prieskum

Žena s dlhými tmavými vlasmi sa opiera o bicykel na malebnej mestskej ulici.

Pri výbere oblečenia ide o praktickosť, ale aj štýl. „Rozhodla som sa pre pohodlné oblečenie,“ hovorí Bo. © Noah Altink

Žena s dlhými tmavými vlasmi a slnečnými okuliarmi, ružovým topom a džínsami kráča po ulici v meste.

Cestovať naľahko nie je vždy možné. „Niekedy si zoberiem oblečenie navyše, ak by sa mi náhodou niektoré zašpinilo alebo sa mi nebude páčiť, keď tam prídem,“ hovorí Bo. © Noah Altink

Nevyberajte si len svoje obľúbené oblečenie, ale zamyslite sa – naozaj sa zamyslite – čo bude súčasťou vašej dovolenky. „Predtým, ako si zbalím kufor, sa pozriem na aktivity, ktoré budem robiť, a vyberiem si veci na deň aj na večer,“ hovorí Bo. Možno nemáte naplánovanú každú chvíľu víkendu, ale dané miesto by vám malo dať určitú predstavu o tom, čo budete robiť. Budete sa prechádzať po múzeách? Ponevierať po kaviarňach? Objavovať nočnú scénu vo večerných hodinách? Bo si rada pozerá videá na TikToku, aby zistila, čo sa deje, a „okamžite mala predstavu, čo môže daná aktivita ponúknuť,“ hovorí.

Vyberte si svoje kúsky

Kanály jej sociálnych sietí sú archívom jej módnych rozhodnutí z minulosti, takže sem sa pozrie, keď uvažuje, čo si obliecť. „Vždy, keď si vyberiem dobré oblečenie, odfotím ho ako inšpiráciu pre svoju komunitu,“ hovorí. Aj keď nemáte svoje oblečenie zaznamenané, zamyslite sa, čo dobre fungovalo v minulosti, a pozrite si štýlových influencerov, ktorých obdivujete. Ako vynikajúci zdroj inšpirácie Bo odporúča aj Pinterest a navrhuje vytvoriť si tematickú nástenku dovolenkového oblečenia pomocou tlačiarne Canon Zoemini 2.

Zamyslite sa, čo vyzerá dobre a v čom sa cítite dobre. „Keď dám dokopy správne oblečenie, cítim sa šťastná,“ hovorí Bo. Keď si Bo rozmyslí nejaký výzor, rozloží všetky kúsky, o ktorých uvažuje, na posteli – denné na jednu stranu, večerné na druhú. „Takto si vytvorím dobrý prehľad. Potom oblečenie roztriedim, aby som presne vedela, ktoré oblečenie sa hodí na akú príležitosť.“

Odfoťte, vytlačte a dolaďte

Žena sediaca vonku pri stole drží tlačiareň Canon Zoemini 2 a práve vytlačenú fotografiu.

Rozhodovanie o najvhodnejšom oblečení pre každú príležitosť môže chvíľu trvať a keď ste zaneprázdnení ako Bo, čas je tou najväčšou výzvou. Vďaka šikovnému pomocníkovi Canon Zoemini 2 je tento proces rýchlejší a zábavnejší. © Noah Altink

Po odfotení niekoľkých možností oblečenia a doplnkov si ich Bo vytlačila na tlačiarni Canon Zoemini 2, aby si mohla pozrieť svoj výber a spájať a kombinovať samostatné kúsky. „Pozrela som si, ktoré kúsky by sa hodili k viacerým oblečeniam,“ hovorí. „Napríklad cez deň a večer nosím body. Čierne nohavice sú tiež veľmi všestranné, pretože sa dajú nosiť takmer pri každej príležitosti.“ Plusom bola pre Bo možnosť tlače priamo zo smartfónu. „Pomocou aplikácie Canon Mini Print môžem jednoducho pridávať text alebo približovať fotografie,“ nadchýna sa. To znamená, že mohla k obrázkom pridať poznámky a zaznamenať myšlienky o tom, čo sa môže k sebe hodiť. Vďaka tomu, že aplikácia sa tiež ľahko používa, Bo môže vo výtlačkoch použiť svoj vlastný štýl, a tak vyjadriť svoju osobnosť.

Dokončite svoj výber

Tri modely značky Canon Zoemini 2 medzi vytlačenými fotografiami, slnečnými okuliarmi, gumičkami do vlasov a fľašou na vodu na farebnej podložke.

Model Canon Zoemini 2 sa dodáva v troch farbách – ružovo-zlatej, tmavomodrej a perleťovo bielej – aby ste si mohli vybrať svoju obľúbenú.

Odraz osoby v selfie zrkadle modrého fotoaparátu Canon Zoemini S2, ktorý drží v ruke.

Ak chcete urobiť ďalšie kroky na zjednodušenie procesu, zariadenie Canon Zoemini S2 sa dodáva s 8 MP fotoaparátom, pomocou ktorého môžete urobiť fotografiu a hneď ju vytlačiť. Je vybavený aj selfie zrkadlom, ktoré vám dáva väčšiu kontrolu nad tým, ako bude fotografia vyzerať. Podobne ako model Zoemini 2, je kompaktný a zmestí sa do vrecka.

Pre svoj barcelonský výlet sa Bo rozhodla pre tri oblečenia – na nakupovanie, na obedné rande a na jazdu bicyklom. Oblečenie na deň nakupovania – voľné nohavice so skráteným ružovým mohérovým svetrom – opisuje ako ležérne elegantné. „Ružová sa hodí veľmi dobre k modrej. Oblečenie sa doplní veľkými výraznými slnečnými okuliarmi a elegantnou kabelkou na vyváženie. Je to ideálne oblečenie na nakupovanie, pretože je pohodlné, ale aj elegantné.“ Oblečenie na obed je celé čierne, ale z látok, ktoré sa navzájom dopĺňajú. „V prípade oblečenia, ktoré je celé čierne, pracujem s rôznymi látkami, aby mu dodali viacero rozmerov,“ vysvetľuje. Úbor na bicykel využíva vrstvy, ktoré sú dôležité pri zmenách telesnej teploty počas jazdy, pretože sa môžete zastaviť, aby ste si niečo pozreli, a potom pokračovať v jazde. „Oblečenie, ktoré kombinuje štýlové čižmy s voľnými džínsami a nadrozmerným sakom, je praktické, ale zároveň moderné.“

Štýlová tradícia

Žena sediaca vonku pri stole drží niekoľko malých fotografií. Na stole je tlačiareň Canon Zoemini 2 a ružová ruža vo váze.

„Používanie tlačiarne Canon Zoemini 2 som si veľmi užívala,“ hovorí Bo. „Je veľmi pekné dať výtlačky spolu na tematickú nástenku, ale pekné je aj dať si dokopy spomienky.“ © Noah Altink

Žena s dlhými tmavými vlasmi v elegantnom čiernom oblečení sedí vonku pri stole kaviarne a drží tlačiareň Canon Zoemini 2.

Canon Zoemini 2 dokáže vytlačiť vaše fotografie za menej ako minútu. „Môžete mať veci vytlačené v priebehu niekoľkých sekúnd,“ hovorí Bo. „Aplikácia Canon Mini Print funguje bezproblémovo a automaticky sa pripojí k vášmu smartfónu.“ © Noah Altink

Tlačiareň Canon Zoemini 2 je nielen skvelý nástroj, ktorý vám pomôže zbaliť sa, ale je aj dokonalým spoločníkom na cesty. Tento elegantný vreckový model s výdržou batérie na 20 fotografií vás môže sprevádzať na cestách kamkoľvek. Samotné obrázky z plánovania oblečenia sú však skvelé na osvieženie pamäti a môžu vám pomôcť predstaviť si kompletné oblečenie, čo vám ušetrí zabalenie príliš veľkého počtu vrchných častí a nedostatok možností kompletov.

Mini výtlačky si odložte na pamiatku a nalepte si ich do albumu, výstrižkového zošita alebo denníka, aby ste si ich mohli pozrieť pri plánovaní budúcich výletov – alebo len pripomenúť úžasné zážitky.

Autorka Rachel Segal Hamilton

Súvisiace produkty

Súvisiace články