Mini Print app
alt text goes here

Canon

Aplikácia Mini Print

Dodajte fotografiám z tlačiarní Canon Zoemini a Canon Zoemini S2 osobný nádych.

Prevziať v systéme iOS

Prevziať v systéme Android

Vdýchnite život svojim snímkam

Vďaka exkluzívnemu prístupu k štýlovým a kreatívnym možnostiam a priamemu spojeniu so všetkými vašimi snímkami v sociálnych médiách je aplikácia Mini Print dokonalý spoločník pre jedinečné, zdieľateľné a personalizované výtlačky z tlačiarní Canon Zoemini a Canon Zoemini S2.

Zachyťte a tvorte

Usmejte sa, odfoťte a zachyťte dokonalý moment s aplikáciou Mini Print alebo nahliadnite do fotografických súborov a účtov na Facebooku, Instagrame, vo Fotkách Google, na Dropboxe alebo v iCloude a premeňte svoje zábery na štýlové spomienky. Každá fotografia rozmerov 2 x 3" s lepivým rubom je vytlačená technológiou ZINK™ pre snímky, ktoré sa nerozmažú, neroztrhajú a nerozmočia a o ktoré sa môžete ihneď podeliť.

Capture and create

Snímky, ktoré padnú do oka

Dodajte svojim fotkám osobnosť pomocou štýlových kreatívnych možností aplikácie Mini Print. Vyskúšajte rám, použite filter alebo pridajte vlastné skice a písmo pre originálnejší nádych. Otestujte živé efekty fotoaparátu pre netradičné selfie a AR efekty pre zdieľateľnú tlač s prekvapením navyše.

Picture-perfect

Kreatívne kolekcie

Pohrajte sa so svojimi kreatívnymi schopnosťami a usporiadajte svoje obľúbené snímky do koláže pomocou inteligentného nástroja na tvorbu koláží, prípadne použite funkciu skladania na vytvorenie lepiaceho plagátu zo štyroch alebo deviatich menších snímok.

Creative collections

Nastavenie

Získajte ešte väčšiu kreatívnu kontrolu vďaka aplikácii Mini Print pre tlačiareň Canon Zoemini S2. Využite nastavenie samospúšte a uzávierku na diaľkové ovládanie pre dokonale komponované selfie alebo zábavný skupinový záber. Nastavte oneskorenie do 3 sekúnd pomocou časovača a použite uzávierku na diaľkové ovládanie, aby ste s priateľmi získali čas zapózovať.

Tailor-made

Kompatibilita aplikácie Mini Print

Táto aplikácia je plne kompatibilná s tlačiarňami Canon Zoemini a Canon Zoemini S2 a je voľne dostupná pre zariadenia so systémom iOS aj Android.

Mobilné zariadenie musí byť pripojené k tlačiarni Canon Zoemini alebo Canon Zoemini S2 cez rozhranie Bluetooth® a aplikáciu Canon Mini Print, ktorá je k dispozícii bezplatne v obchodoch App Store a Google Play. Tlačiareň je kompatibilná s mobilnými zariadeniami so systémom iOS 9.0 alebo novším a so zariadeniami s Androidom verzie 4.4 alebo novším.

Zachyťte, vytlačte a hotovo

Premeňte spomienky na výtlačky pomocou vreckovej tlačiarne – ideálneho spoločníka mimo domova.