KREATÍVNA TLAČ

Rad Canon Zoemini: vaši najlepší festivaloví priatelia

Prečítajte si naše najlepšie tipy, ako si vychutnať kúzlo festivalu s Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini 2.
Dve ženy v pestrom oblečení, ktoré si robia selfie s okamžitým fotoaparátom sediac pred vchodom do stanu ozdobeného farebnými strapcami.

Od skupinového spevu pred hlavným pódiom cez lesné potulky až po katastrofy pri stavaní stanu a spriatelenie sa s celým tanečným parketom, keď „ide tvoja pesnička“ sú festivaly príležitosťou uniknúť od každodennej rutiny – či už ide o univerzitné termíny alebo o celodennú kancelársku drinu.

Keď sa toho toľko deje, môže byť náročné zapamätať si všetky momenty z celej mozaiky, či už po návrate, ale aj počas udalosti. Najmä po niekoľkých nociach, keď ste toho veľa nenaspali. A práve tu prichádza na scénu rad Canon Zoemini. Tieto okamžité fotoaparáty s tlačiarňou a vreckové tlačiarne sú ľahkým, jednoduchým, a rýchlym spôsobom na zdokumentovanie vášho festivalového dobrodružstva. Od etikiet na fľaše na vodu až po výtlačky selfie momentiek – skvelo znásobia vašu zábavu.

Tu sú naše najlepšie tipy na používanie radu Canon Zoemini na vylepšenie vášho zážitku z festivalov.

1. Zoberte si so sebou vreckového spoločníka

Osoba oblečená v štýle 70. rokov, ktorá si do vrecka svojich oranžových nohavíc dáva okamžitý fotoaparát s tlačiarňou značky Canon.

Kompaktné a prenosné okamžité fotoaparáty a tlačiarne z radu Canon Zoemini sú dokonalými spoločníkmi na festival. Nevyžadujú si žiadny atrament, takže všetko, čo potrebujete, je balenie papiera ZINK TM, a môžete sa pustiť do tlače.

Či už používate Canon Zoemini S2 s 8 MP snímačom alebo Canon Zoemini 2 spárovaný cez Bluetooth s vaším smartfónom, malá hmotnosť a kompaktná veľkosť radu Zoemini od spoločnosti Canon znamenajú jednoduché fotografovanie, tlač a zdieľanie záberov.

Canon Zoemini S2 váži len 188 g a ľahko sa zmestí do vrecka alebo malého ruksaku, a dokáže zaznamenávať vaše spomienky na cestách. Naraz môžete vložiť až 10 hárkov na tlač, batéria vydrží približne 25 záberov a keď sa minie papier, k dispozícii je otvor na kartu microSD.

Rovnako drobný Canon Zoemini 2 má vstavanú batériu, ktorú je možné plne dobiť z powerbanky cez USB-C už za 50 minút. Dokáže tlačiť aj počas nabíjania.

2. Prispôsobte si svoj priestor

Dve ženy stoja v stane. Jedna lepí fotografie na farebnú dekoračnú látku, druhá drží okamžitý fotoaparát s tlačiarňou.

Ozdobte svoju dekoračnú látku okamžitými samolepiacimi výtlačkami z tlačiarne Canon Zoemini 2 alebo Canon Zoemini S2, aby ste si priestor dotvorili podľa seba – môže tiež uľahčiť nájdenie vášho stanu po dlhom dni plnom zábavy.

Ruky lepiace kruhové fotonálepky na bledomodrú fľašu s vodou.

Kruhové nálepky sú vynikajúce na označovanie festivalových potrieb vrátane fliaš na vodu, gumových čižiem a skladacích stoličiek. Zadné strany nálepiek sú recyklovateľné, preto nezabudnite uchovať odpadky a správne ich zlikvidovať.

Najzaujímavejšie momenty z festivalov nemusia byť vždy na hlavnej scéne – často sa dejú s najbližšími priateľmi v kempe. Prečo nezdokumentovať zábavné pokusy o postavenie starého rodinného stanu s priateľmi? Povoľte uzdu tvorivosti a rozvešajte fotografie pomedzi stany, aby ste vyznačili svoje územie, alebo nalepte výtlačky s veľkosťou 2 x 3 palce ako dekoráciu pri vstupe.

V aplikácii Canon Mini Print môžete pridávať rámy a filtre alebo vaše obľúbené zábery skrášľovať kresbami a textami – a vďaka lepiacej zadnej strane ich bez problémov nalepíte kamkoľvek.

Canon Zoemini S2 aj Canon Zoemini 2 môžu tlačiť na 1,3" predrezané kruhové nálepky Canon ZINK, takže môžete okrúhlymi selfie fotografiami vás a vašich priateľov ozdobiť aj opakovane použiteľné fľaše na vodu a iné praktické veci, ktoré potrebujete na festivale. Je to skvelý spôsob, ako si zapamätať, čo patrí komu.

3. Oslávte festivalovú módu

Dva okamžité fotoaparáty s tlačiarňou Canon na deke vedľa mini výtlačkov, slnečných okuliarov, stužiek do vlasov a flitrovej bundy.

Čo sa týka festivalovej módy, čím divokejšie, tým lepšie. Vytvorte výzvu medzi svojimi priateľmi a zachyťte najlepšie oblečených účastníkov párty. Snímajte a upravujte fotografie na mobilnom zariadení a keď sa vrátite do stanu, vytlačte ich na Canon Zoemini 2, aby ste mohli rozhodnúť, ktorý outfit vyhráva.

Účastníci na párty sa snažia vyšperkovať svoj festivalový vzhľad – súčasťou zábavy sú farebné klobúky, štýlové okuliare a nezvyčajné outfity. Rozhodnúť sa čo si dáte na seba, skôr ako vyrazíte z kempu, však môže byť náročné. Prečo nepožiadate priateľa, aby vás nasnímal v niekoľkých rôznych outfitoch, aby ste si ich vytlačili na svojom Canon Zoemini 2 a videli, čo sa najlepšie hodí?

Prípadne si môžete vytvoriť projekt tak, že si nafotografujete najlepšie outfity, ktoré cez deň uvidíte, a potom zobrazíte svoje výtlačky kreatívnymi spôsobmi.

4. Zachyťte atmosféru

Ruka drží smartfón s aplikáciou Canon Mini Print na displeji. Na stole na boku je okamžitá tlačiareň značky Canon a niekoľko mini výtlačkov.

Zabavte sa pri skúmaní dejiska festivalu a nájdite tie najlepšie scény pre vaše fotografie. Ak vás sklame počasie, môžete si dotvárať fotografie pomocou nálepiek, filtrov, rámov a iných funkcií v aplikácii Canon Mini Print.

Čas pred západom a východom slnka, keď je svetlo najmäkšie a najteplejšie, je vo fotografii známy ako „zlatá hodina“ a je to skvelá príležitosť zachytiť atmosférické zábery. Keď sa prechádzate pomedzi stany a hudobné pódiá, poobzerajte sa po miestach, ktoré by mohli byť vhodné pre zaujímavé zábery, najmä keď začne slabnúť svetlo.

Môžete tiež skúsiť experimentovať s rôznymi režimami modelu Canon Zoemini S2 vrátane krajiny bez blesku, portrétu s automatickým bleskom a selfie s kruhovým svetlom.

Canon Zoemini S2 tlačí s rozlíšením 314 x 600 dpi a Canon Zoemini 2 s rozlíšením 314 x 500 dpi, čo zvýrazní vaše tvorivé snímky a zabezpečí, aby farby skutočne vynikli.

Ak je počasie nevýrazné a sivé, skúste prepnúť Canon Zoemini S2 z režimu živých farieb na čierno-biely režim pomocou tlačidla na jednoduchý prístup k filtrom.

5. Buďte kreatívni s vašimi selfie

Dve ženy ležiace na deke, ktoré si s okamžitým fotoaparátom s tlačiarňou Canon robia selfie.

Urobte si selfie pomocou zrkadla a kruhového svetla a skontrolujte si svoju pózu pomocou živého náhľadu v aplikácii Canon Mini Print.

Dve smejúce sa ženy s malými fotonálepkami. Jedna z nich tiež drží okamžitý fotoaparát Canon, druhá pripevňuje výtlačky na dekoráciu.

Vaše selfie s priateľom či priateľkou, ako sa pokúšate postaviť stan a nedarí sa vám? Možno vám vtedy nebolo do smiechu, ale keď si na to neskôr spomeniete, bude sa vám to zdať zábavné.

Canon Zoemini S2 je určený na selfie a dejisko festivalu je plné zábavných scén. Presvedčite priateľov, aby sa k vám pripojili na rozprávkovú jazdu alebo nájdite vyvýšené miesto s výhľadom, aby ste sa mohli spoločne odfotografovať s pozadím plným stanov a pódií. K dispozícii je praktický remienok, aby ste fotoaparát nestratili, kým sa budete pohybovať vonku.

6. Zdieľajte fotografie s novými priateľmi

Ruky držiace smartfón zobrazený s aplikáciou Canon Mini Print na displeji, s mini výtlačkami všade dookola.

Oživte svoje zábery pomocou skvelých možností štylizácie v aplikácii Canon Mini Print.

Počas niekoľkodňového kempovania si určite medzi návštevníkmi festivalu nájdete nových priateľov. Prečo sa nepodeliť o svoje festivalové zážitky a neobdarovať svojich nových kamarátov hmatateľnou spomienkou na spoločne strávený čas?

Canon Zoemini S2 vytlačí obrázok za menej než minútu a má viacfarebný indikátor LED, takže presne viete, kedy sú vaše výtlačky na ceste.

Keď otvoríte aplikáciu Canon Mini Print, môžete si fotografie vybrať nielen z vášho vlákna, ale môžete získať prístup aj k záberom z Facebooku, Instagramu a Fotografií Google. Okrem toho vám funkcia fotoaparátu v aplikácii umožňuje v reálnom čase meniť kontrast, vyváženie farieb a sýtosť.

7. Nikdy nezabudnite na daný moment

Koláž festivalových fotografií, ktoré vychádzajú z okamžitého fotoaparátu s tlačiarňou značky Canon spolu s výberom výtlačkov a malým albumom.

Prečo nevytvoriť album festivalových spomienok, o ktoré sa môžete podeliť s priateľmi?

Vaše spomienky z párty môžu rýchlo vyblednúť, môžete si však uchovať atmosféru festivalu. Vytvorte si špeciálny album, ktorý vám v budúcnosti umožní vrátiť sa v čase – alebo ho môžete darovať niektorému z vašich festivalových priateľov.

Aplikácia Canon Mini Print obsahuje inteligentný nástroj na vytváranie koláže, s ktorým môžete skombinovať svoje obľúbené snímky. Môžete vybrať dve až osem snímok a potom použiť aplikáciu na úpravu rozloženia. K dispozícii je aj funkcia dlaždíc na vytvorenie lepiaceho plagátu zo štyroch alebo deviatich menších snímok.

Takže keď sa najbližšie budete baliť na víkend plný zábavy v teréne, nezabudnite šupnúť Canon Zoemini S2 alebo Canon Zoemini 2 do ruksaku. Spolu s vaším stanom a opaľovacím krémom sú to nové veci, ktoré nesmú chýbať na festivale.Napísal Jack Fittes

Súvisiace produkty

Súvisiace články