KREATÍVNA TLAČ

Zabávajte sa s tlačou: päť dôvodov, prečo potrebujete kompaktnú fotografickú tlačiareň

Či už ste mladý telom alebo len dušou, máte k dispozícii celý rad kreatívnych spôsobov zobrazovania a zdieľania vašich okamžitých výtlačkov.
Súprava kompaktných fotografických tlačiarní Canon v rôznych farbách na drevenej polici.

Od detí až po starých rodičov a všetkých medzi nimi – my všetci radi tvoríme rýchle snímky. Väčšina z nás má na svojom smartfóne tisíce fotografií, na ktoré sa nikdy nepozeráme, a vzácne spomienky sa často strácajú v obrovských knižniciach fotografií.

Pomocou kompaktnej fototlačiarne môžete vytvoriť okamžité výtlačky, ktoré vám vydržia celý život*. Okrem toho môžete tlačiť kedykoľvek chcete a vdýchnuť svojim výnimočným okamihom život kdekoľvek sa nachádzate.

Po vytlačení svojich obľúbených záberov môžete s nimi urobiť mnoho aktivít – od tvorby personalizovaných darčekov s fotografiami pre blízkych až po albumy s nápadmi na domáce dekorácie, či cennými spomienkami na cesty.

Tu je päť spôsobov, ako môžete pomocou kompaktnej fototlačiarne Canon rozvíjať svoju kreativitu.

1. Darčeky a karty na mieru

Kompaktná tlačiareň Canon na bielom podklade vedľa zarámovaného obrázka usmiatych detí.

Model Canon SELPHY CP1500 je ideálny na nahrávanie a zdieľanie kľúčových míľnikov života. Dokáže tlačiť fotografie veľkosti pohľadnice v kvalite ako z fotolabu (KP-36IP, 100 x 148 mm), ktoré sú dokonale vhodné pre štandardné rámy. Môžete tak vytvárať osobné darčeky so snímkami nezabudnuteľných momentov, ktoré môžete poslať rodine a priateľom.

Ruky držia tablet s obrázkom usmiatej dvojice, QR kódom v rohu a možnosťami úprav v aplikácii SELPHY Photo Layout.

Do obrázkov môžete pridať pečiatky alebo filtre v aplikácii Canon SELPHY Photo Layout alebo dokonca vytvoriť QR kód na pridanie pozvánok spojených s miestom udalosti.

Fotografie sú určené na to, aby sme sa o ne delili a užívali si ich prezeranie. Ľahko použiteľná tlačiareň Canon SELPHY CP1500 predstavuje ideálne riešenie, pomocou ktorého premeníte svoje obľúbené snímky na darčeky, pohľadnice a nálepky.

Tlačiareň SELPHY CP1500, dostupná v troch farbách, má elegantný moderný dizajn a 8,9 cm farebný LCD displej s jednoduchým pripojením cez QR. Okrem bezproblémovej spolupráce so smartfónmi a ďalšími zariadeniami Apple a Android cez Wi-Fi obsahuje aj zásuvku SDXC na tlač obrázkov uložených na pamäťových kartách a port USB-C na jednoduché pripojenie ku fotoaparátom a jednotkám flash.

Tlačiareň SELPHY CP1500 dokáže tlačiť pohľadnice pripravené na odoslanie s riadkami na adresu na zadnej strane, ktoré sú ideálne na odosielanie fotografií blízkym. Tí si ich potom môžu vložiť do rámu alebo vystaviť na chladničku.

Možnosti miniatúrnej nálepky a nálepky veľkosti kreditnej karty vám umožňujú dodať šmrnc pozdravom a pozvánkam na narodeninovú oslavu. Môžete odfotiť svoje dieťa, ako sa hrá s darčekom, vytlačiť fotku ako nálepku a nalepiť ju na kartu s poďakovaním. Je to nádherné osobné poďakovanie, ktorým príjemcovi dáte vedieť, že ich darček sa vám páčil.

2. Kreatívne spôsoby organizovania

Mladé dievča tlačí hárok mininálepiek na kompaktnej tlačiarni Canon. Vedľa tlačiarne sa nachádza peračník s kancelárskymi potrebami.

Tlačiareň Canon SELPHY CP1500 vám umožňuje tlačiť prispôsobené štítky s názvami učebníc a zakladačov.

Pár rúk, ktoré sú zachytené pri opatrnom prilepovaní nálepky s mladým bežiacim dievčaťom na zelenú fľašu na vodu.

Môžete tlačiť na lepiaci papier vo formáte štvorca (KC-18IS, 54 x 54 mm), kreditnej karty (KC-18IF, 54 x 86 mm) alebo miniatúrnej veľkosti (KC-18IL, 22 x 17,3 mm), takže môžete nalepiť okamžité výtlačky na škatuľky na jedlo alebo fľaše na vodu.

Väčšina z nás by bola rada organizovanejšia, máme však problémy to dosiahnuť. Zaneprázdnení rodičia dohliadajú nielen na svoje vlastné hektické plány, ale aj na plány detí. Tlačiareň Canon SELPHY CP1500 predstavuje dokonalý nástroj, ktorý pomáha rodinám prevziať späť kontrolu nad svojimi životmi.

Táto elegantná a štýlová kompaktná tlačiareň vytlačí pohľadnice už za 41 sekúnd, ako aj nálepky v rôznych veľkostiach. Už za okamih si vytlačíte štítky na učebnice a kancelárske potreby a etikety pre kuchynské nádoby a rodinné diáre.

Pomocou aplikácie Canon SELPHY Photo Layout môžete tlačiť dokonca fotografie na preukazy totožnosti, vytvárať si záložky na mieru a zdieľať odkazy vytlačením QR kódu.

3. Výstrižkový album vytvorený s ľahkosťou

Ruky lepia fotografie do otvoreného cestovateľského denníka, obklopeného obrázkami, páskou a prchavými dielami.

Canon SELPHY Square QX10 poskytuje vysokokvalitné samolepiace výtlačky vo vysokej kvalite už za 43 sekúnd – ideálne pre cestovný denník.

Otvorené strany albumu s obrázkami mačiek vedľa kompaktnej tlačiarne Canon.

Oživte svoj album popismi, kresbami a ďalšími pamiatkovými predmetmi.

Prečo si nevytvoriť album so snímkami špeciálnej udalosti, dovolenky či prvého domáceho miláčika pri hre? Môže vám to priniesť mnoho radosti a ide o aktivitu, ktorú si môžu užiť všetky vekové kategórie.

Vždy pripravená tlačiareň Canon SELPHY Square QX10 vreckovej veľkosti vytvorí štvorcové (68 x 68 mm) fotografie s okrajom, na ktorý môžete napísať vlastné nadpisy. Je dostupná v štyroch štýlových farbách a používa kazetu, ktorá nespôsobuje neporiadok a dodáva sa spolu s papierom na nálepky (XS-20L).

Pripojenie k aplikácii Canon SELPHY Photo Layout vám umožní ešte viac pustiť uzdu svojej kreativite pri práci s obrázkami s možnosťami pridania filtrov, okrajov, vrstiev a ďalších prvkov.

4. Skrášlite svoj priestor

Ruka drží kompaktnú fototlačiareň Canon Zoemini 2, z ktorej vychádzajú dve kruhové fotonálepky.

Oživte svoj priestor nálepkami z vreckovej tlačiarne Canon Zoemini 2. 1,3-palcový vopred vyrezaná kruhová nálepka ZINK TM od spoločnosti Canon vám umožňuje premeniť vaše obľúbené selfie na kruhové nálepky, ktoré si môžete nalepiť na zrkadlá či nástenky.

Ruky pripínajú miniatúrne výtlačky na nástenku.

Ak bývate v ubytovaní pre študentov, minivýtlačky predstavujú šikovný a úsporný spôsob, ako nevýraznú miestnosť zvýrazniť osobnými prvkami.

Či už ste tínedžer žijúci s rodičmi, študent na univerzite alebo hrdý vlastník prvého domova, je vždy zábavné prispôsobiť si priestor podľa svojich predstáv.

Prenosná tlačiareň Canon Zoemini 2 je dostatočne malá na to, aby sa zmestila do voľného vrecka. Napájaná je internou nabíjateľnou batériou. Vďaka technológii ZINK (Zero INK) nevytvára neporiadok ani odpad, takže všetko, čo potrebujete, je papier. Ten je dostupný v baleniach po 20 alebo 50 hárkov.

Čo tak vytlačiť si obľúbené obrázky a zavesiť ich na reťazec pozdĺž stien spálne alebo obývacej miestnosti? Pokiaľ ide o výzdobu svojho okolia, nič nevyčarí úsmev na tvári tak ako snímky rodiny a priateľov.

Špeciálny fotografický papier ZINK od spoločnosti Canon má zadnú stranu, ktorá je recyklovateľná a je ju možné odlepiť. Vďaka tomu si môžete nalepiť výtlačky do denníka, albumu s výstrižkami alebo na nástenku. Je to aj zábavný spôsob, ako si upraviť učebnicu alebo puzdro mobilného telefónu.

5. Okamžité výtlačky na zdieľanie

Dve osoby zachytené zozadu si fotia selfie pomocou instantného mini fotoaparátu s tlačiarňou značky Canon.

Fotoaparát Canon Zoemini S2 má rovnaké pripojenie Bluetooth ako tlačiareň Canon Zoemini 2, čo vám umožňuje tlačiť fotografie priamo z vášho smartfónu – praktické riešenie na okamžité zdieľanie.

Ruky držia telefón a súčasne pridávajú nálepky na obrázok v aplikácii Canon Mini Print.

Pridajte na svoje snímky vlastnú pečiatku pomocou zábavných rámov a nálepiek v aplikácii Canon Mini Print.

Keď ste vonku s priateľmi, na víkendovom výlete alebo na večierku či festivale, je Canon Zoemini S2 dokonalým spoločníkom. Tento kompaktný a ľahký fotoaparát vybavený batériou napájanou technológiou ZINK a veľkosťou papiera 3 x 2 palce, čo zodpovedá tlačiarni Canon Zoemini 2, obsahuje zrkadlo a kruhové svetlo. Vytvoríte tak dokonalé selfie, ktoré následne môžete vytlačiť za menej ako jednu minútu.

Môžete tak zdieľať fotografie s ľuďmi, s ktorými sa stretnete alebo ich nevidíte veľmi často – s novým priateľom na festivale, prípadne s užitočným sprievodcom, ktorý vás sprevádza novým miestom. Odnesú si od vás domov tak drobnosť, vďaka ktorej na vás nezabudnú.

Okrem toho vám aplikácia Canon Mini Print umožňuje prispôsobiť si obrázky pomocou filtrov, špeciálnych efektov, nákresov a textu. Aplikáciu môžete použiť aj na tlač obrazov zo služieb Facebook, Instagram, Fotky Google, DropboxTM a iCloud. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu App Store a Google Play.

Kompaktné tlačiarne Canon sú navyše mimoriadne univerzálne a umožňujú vám tvoriť rôzne druhy projektov bez ohľadu na vaše aktuálne potreby. Pri objavovaní kreatívnych spôsobov používania fotografií si s tlačou užijete množstvo zábavy.

* V prípade uloženia do albumu. Na základe zrýchleného testovania pri teplote 23 °C a vlhkosti 50 %.

Dropbox je ochrannou známkou spoločnosti Dropbox, Inc.

Autor Matthew Richards

Súvisiace produkty

 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY CP1500

  Pomocou tejto jednoduchej kompaktnej fotografickej tlačiarne môžete za pár sekúnd vytvárať výtlačky s bohatými farbami a vysokou odolnosťou.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY CP1300

  Štýlová a prenosná na bezdrôtovú tlač krásnych výtlačkov a fotografií na preukazy z kompaktných inteligentných zariadení a fotoaparátov.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  SELPHY SQUARE QX10

  Uchovajte svoje drahocenné spomienky v podobe krásnych výtlačkov, ktoré zvládnete bezdrôtovo vytvoriť kdekoľvek.
 • Tlačiarne pre domácnosť

  Canon Zoemini 2

  Získajte instantné výtlačky zo svojho smartfónu kedykoľvek a kdekoľvek s vreckovou tlačiarňou Zoemini 2 na batérie.
 • Instantné fotoaparáty a vreckové tlačiarne

  Canon Zoemini S2

  Vylepšite si svoje selfie pomocou vreckovej tlačiarne s fotoaparátom, spolu so zrkadlom, kruhovým osvetlením, diaľkovou spúšťou a živým náhľadom.
 • Súvisiace články