KREATÍVNA TLAČ

Snímaj, štylizuj, tlač – prebuď svoju tvorivosť s radom Canon Zoemini

Popusť uzdu svojej tvorivosti na cestách s okamžitým fotoaparátom a vreckovou tlačiarňou.
Na stole je položená tlačiareň Canon Zoemini 2 a balík hárkov tlačiarenských nálepiek spolu s množstvom materiálov na vedenie denníka.

Snímky hodné zdieľania nerobíte len pre „lajky“. S instantným fotoaparátom a tlačiarňou Canon Zoemini S2 môžete zachytiť dokonalé zábery alebo bez námahy vykúzliť selfie pomocou zabudovaného zrkadla a kruhového svetla. Štylizujte a tlačte z ktoréhokoľvek miesta pomocou aplikácie Canon Mini 1 a potom zamieňajte, zdieľajte a prezentujte svoje tvorivé nadanie.

Pomocou mini fototlačiarne Canon Zoemini 2 môžete upravovať fotografie nasnímané v smartfóne pomocou rozhrania Bluetooth a aplikácie Canon Mini Print, potom ich oživiť bezdrôtovou tlačou a zdieľať s priateľmi.

Obe instantné tlačiarne využívajú papiere Canon ZINK, ktoré neobsahujú atrament, pre bezstarostnú, mimoriadne odolnú a nerozmazanú tlač.

Tri tlačiarne Canon Zoemini 2 v ružovo-zlatej perleťovo-bielej a námorníckej modrej sú rozložené na farebných kúskoch pokrčeného papiera. Každá z nich tlačí iný obrázok.

Tlačiareň Canon Zoemini 2 sa dodáva v troch elegantných farbách a je vybavená konektorom USB-C pre vysokorýchlostné nabíjanie – môžete z nej dokonca tlačiť, kým sa nabíja, a preto už nikdy nezmeškáte príležitosť vytvoriť si spomienky na cestách.

Váš nový najlepší priateľ

Nech si vyberiete ktorúkoľvek tlačiareň, majte svojho vreckového spoločníka vždy pri sebe. Vďaka štíhlemu prevedeniu oboch zariadení ich môžete hodiť do tašky alebo vrecka, aby ste boli vždy pripravení.

Vyberte si z trojice farieb, aby vrecková tlačiareň ladila s vaším osobitým štýlom, – rozhodnite sa pre eleganciu s ružovo-zlatou alebo perleťovo-bielou alebo podľahnite trendom s namorníckou modrou.

Perfektné príslušenstvo už máte. Nastal čas vyťažiť zo svojich nových zariadení Canon Zoemini 2 alebo Canon Zoemini S2 čo najviac. Pozrite sa na tieto nápady a nechajte sa inšpirovať.

Pohľad zozadu na dvoch priateľov, ktorí držia tlačiareň Canon Zoemini S2 a pomocou zrkadla si robia selfie.

Zabudovaný osvetľovací kruh zariadenia Canon Zoemini S2 je tu na to, aby bola vaša selfie dokonale exponovaná vďaka kruhovému odrazu vo vašich očiach, takže dosiahnete uhladený vzhľad hodný influencera.

1. Snímaj

So zrkadlom na selfie zariadení Canon Zoemini S2 zakaždým vytiahnete z rukáva dokonalý záber. Pózujte, vyčarujte grimasu alebo do záberu vtiahnite aj svojho priateľa a fotografia sa zmení na dokonale načasovanú spontánnu momentku. Chce to viac svetla? Zabudovaný osvetľovací okruh zariadenia Canon Zoemini S2 vám v očiach vykúzli ten správny influencerský záblesk na selfie, ktorú jednoducho musíte zdieľať.

Ak chcete získať skupinovú fotografiu celého tímu, vyskúšajte si na fotoaparáte Canon Zoemini S2 funkcie uzávierky na diaľkové ovládanie a samospúšte aplikácie Canon Mini Print. Zaujmite to správne miesto pomocou režimu živého náhľadu Live View, zachyťte atmosféru a vytlačte výsledky, aby ich videli všetci vaši priatelia.

Došiel vám papier? Žiadne obavy. Všetky vaše zábery môžete uložiť na kartu Micro SD zariadenia Canon Zoemini S2, aby ste ich mohli neskôr zobraziť, vytlačiť a zdieľať.

Pár rúk držiaci telefón s aplikáciou Canon Mini Print. Pridáva efekty na selfie fotografiu.

Aplikácia Canon Mini Print, ktorá obsahuje množstvo kreatívnych nástrojov, od možností koláže a rámovania záberu až po posúvacie ovládacie prvky jasu, kontrastu a sýtosti, je tu pre vás, aby ste si mohli svoje zábery prispôsobiť a okamžite ich vytlačiť prostredníctvom smartfónu.

2. Daj tomu štýl

Použite aplikáciu Canon Mini Print so zariadením Canon Zoemini 2 a Canon Zoemini S2 a pridajte do svojich záberov niečo z vášho postoja. Či už sú to fotografie nasnímané fotoaparátom Canon Zoemini S2, selfie z vašich sociálnych sietí alebo fotky domácich miláčikov z fotoaparátu vášho smartfónu, rozžiarte svoje zábery úpravou jasu, kontrastu a sýtosti v aplikácii.

Výtlačok môžete naštylizovať aj za pomoci rôznych rámov a filtrov. Nebojte sa pridať zábavný efekt, skice alebo čmáranice – takáto personalizovaná fotografia zaručene vykúzli úsmev na tvári. Vymyslite zábavný a kreatívny projekt, dajte dokopy koláž či náladovú koláž vás a vašich najlepších kamošov alebo pridajte niektoré z vašich obľúbených momentov na reťaz rozprávkových svetiel a vytvorte tak žiarivú výstavu.

Nad cestovateľským denníkom plným poznámok a fotografií je vidieť pár rúk, ktoré držia kruhovú nálepku s fotografiou.

2 x 3-palcové a kruhové nálepky ZINK sú ideálne na tvorbu albumov s výstrižkami.

3. Neodkladaj ho

Zažívajte a potom znovu prežívajte najlepšie okamihy svojho života vďaka okamžitým výtlačkom vytvoreným pomocou tlačiarenských papierov ZINK formátu 2 x 3 palce a kruhového tvaru s lepiacou zadnou stranou. Tieto nálepky vysokej kvality bez obsahu atramentu, odolné voči vode, roztrhnutiu a rozmazaniu, sa ideálne hodia na bezdrôtovú tlač vašich obľúbených záberov zo smartfónov a sociálnych sietí prostredníctvom aplikácie Canon Mini Print a fotoaparátu Canon Zoemini 2. Vynikajúco si tiež poradia s okamžitými výtlačkami vyhotovenými pomocou zariadenia Canon Zoemini S2.

Bez čakania si ozdobte puzdro na telefón, kancelárske potreby alebo iné predmety, aby ste nikdy nezabudli na svoje spomienky. Nasnímajte pochabé fotky zvierat, odlepte zadnú stranu a ozdobte nosič pre mačiatka/psíkov svojej najlepšej kámošky, vytlačte si selfie a skupinové zábery zo smartfónu – stenám spálne dodáte nový šmrnc, zrkadlo bude zrazu pôvabnejšie a osobné veci získajú nálepku vašej osobnosti.

Urobte z instantnej tlačiarne Canon Zoemini 2 vášho obľúbeného cestovného spoločníka. Snímajte svoje obľúbené miesta a pamiatky, prilepte ich vedľa iných spomienok a farebný cestovateľský denník je na svete. Zapíšte si aj spomienky a poznámky a získate mini časovú os udalostí, ku ktorej sa môžete hocikedy vrátiť a ukázať ju svojim priateľom.

Organizujete narodeninovú oslavu? Skúste pripraviť spomienkovú tabuľu a poproste všetkých, aby neváhali fotografovať a tlačiť. Pripravte si fotokabínku a tlačovú stanicu pomocou smartfónu a zariadenia Canon Zoemini 2 alebo multifunkčného zariadenia Canon Zoemini S2. Každú vytlačenú spomienku môžete prilepiť na tabuľu a vystaviť ju na obdiv. Oslava sa skončila? Oslávenec či oslávenkyňa si môže tabuľu pokojne zobrať domov.

4. Zdieľaj

Chcete niečo povedať? Ak túžite niekomu povedať „ďakujem“ osobným odkazom alebo vyjadriť svoju lásku, skúste nasnímať a okamžite vytlačiť roztomilú fotografiu. Jednoducho nasnímajte portrét pomocou zariadenia Canon Zoemini S2 alebo na telefóne a potom otvorte záber v aplikácii Canon Mini Print. Svoju správu ozvláštnite premyslenou poznámkou, skicou alebo čmáranicou na jej spodnej strane, obrázok vytlačte a zdieľajte ho s niekým, komu chcete vylepšiť deň.

Zapojiť sa môžu aj všetci ostatní. Jednoducho požiadajte svojich priateľov, aby vám poslali fotky zo svojich telefónov, potom otvorte aplikáciu Canon Mini Print a vytlačte prispôsobené nálepky každého z nich zo zariadenia Canon Zoemini 2

Na posteli leží rôzne oblečenie a doplnky spolu s okamžitými fotoaparátmi a tlačiarňami Canon a výberom malých fotografií.

Použite fotoaparát Canon Zoemini S2 pri balení mimosezónneho oblečenia – vytvorte zábavné štítky, ktoré zobrazujú, čo je vo vnútri každej škatule.

5. Označte štítkami

Tlačiarenske papiere ZINK odolné voči vode a rozmazaniu, ktoré sa používajú v zariadeniach Canon Zoemini 2 a Canon Zoemini S2, sú vynikajúce na kategorizáciu vašej domácnosti pomocou štítkov. Usporiadajte police a zbierky platní podľa abecedy alebo upracte kuchynské skrinky tak, že všetko vložíte do označených nádob. Môžete si tiež vytriediť topánky a uložiť šperky alebo mimosezónne oblečenie do škatúľ. Aby ste si spomenuli, čo v škatuliach je, jednoducho si ich obsah odfotografujte a nalepte z vonkajšej strany. Vybavené!

Transformujte obyčajné štítky do podoby jedinečných menoviek na vianočné alebo narodeninové darčeky. Zhromaždite najlepšie snímky svojich priateľov, pripojte ich k darčekom, čím im dodáte štýlovú a nezabudnuteľnú pečať. Pri výnimočných príležitostiach vytiahnite nepredvídateľné zábery a selfie, ktoré chcete zdieľať a ozdobte nimi vami vytvorené pohľadnice. Čo tak vytvoriť pozvánky na mieru a nalepiť na ne zábery len podľa vašich predstáv?

Pomocou zariadenia Canon Zoemini 2 môžete dokonca zdokonaliť organizáciu svojich študijných materiálov. Nálepky použite na označenie učebníc zo školy či univerzity alebo na usporiadanie poznámok, aby ste si ich mohli zopakovať pred dôležitou skúškou.

Tlačiareň Canon Zoemini 2 je umiestnená na albume s výstrižkami pokrytom malými fotografiami. Tlačí dve kruhové samolepky selfie.

Zaznamenajte si svoj obľúbený vzhľad a štýl pomocou rýchlej selfie – navždy si zapamätáte, ako dobre sa daný účes hodil k danému outfitu.

6. Módna línia len podľa teba

Povýšte kredit svojho štýlu a vytvorte si svoj osobný „lookbook“. Urobte si selfie, keď vyzeráte naozaj na úrovni, prilepte ju do svojho šatníka a vždy budete vedieť, ako sa nahodiť. Dokonca si takto môžete naplánovať aj svoje dovolenkové a festivalové outfity. S dostatočným predstihom tak budete vedieť, čo si zbaliť.

Experimentujte s vlasmi – vyskúšajte elegantný účes, bohaté kučery s nádychom vintage štýlu alebo zapletený vrkoč, výsledok okamžite nasnímajte a dokonalá inšpirácia budúcich účesov je na svete. Svoje snímky si môžete vymieňať a zdieľať s priateľmi. Názor toho druhého je predsa dôležitý!

Zbadali ste niečo, čo sa vám páči? Odfoťte tie roztomilé topánky a vytvorte si svoj vlastný zoznam želaní, ktorý bude pre vás a vašich priateľov vždy poruke. Stačí doň nahliadnuť, kedykoľvek sa chcete odmeniť, či posunúť ho svojim blízkym a dať im tip na darček k narodeninám.

Napísali Claire Price a Peter Wolinski

  1. Vyhlásenie: Vyžaduje sa, aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni Canon Zoemini 2 a Canon Zoemini S2 cez rozhranie Bluetooth® a aplikáciu Canon Mini Print, ktorá je k dispozícii bezplatne v obchodoch App Store a Google Play. Tlačiareň je kompatibilná s mobilnými zariadeniami so systémom iOS 9.0 alebo novším a so zariadeniami s Androidom verzie 4.4 alebo novším.

Súvisiace produkty

Súvisiace články