Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Snímaj, štylizuj, tlač – prebuď svoju tvorivosť s radom Canon Zoemini

Popusť uzdu svojej tvorivosti na cestách s okamžitým fotoaparátom a vreckovou tlačiarňou.

Snímky hodné zdieľania nerobíte len pre „lajky“. S fotoaparátmi Canon Zoemini, Canon Zoemini S alebo Canon Zoemini C môžete fotografie kdekoľvek zachytiť*, štylizovať a tlačiť, vymieňať či zdieľať, a podeliť sa tak o svoje tvorivé nadanie.

Váš nový najlepší priateľ

Majte svojho vreckového spoločníka vždy pri sebe – vďaka jeho štíhlemu dizajnu ho môžete hodiť do tašky alebo vrecka a ste pripravení na čokoľvek.

Vyberte si zo série trendových farieb, aby vrecková tlačiareň ladila s vaším osobitým štýlom – rozhodnite sa pre eleganciu s ružovo-zlatým, bielym alebo čiernym fotoaparátom Canon Zoemini alebo Canon Zoemini S, alebo pre odvážne odtiene čmeliakovo-žltej, mentolovo-zelenej, morskej modrej alebo žuvačkovo-ružovej farby fotoaparátu Canon Zoemini C.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Perfektné príslušenstvo už máte. Nastal čas vyťažiť zo svojho nového životného štýlu Canon Zoemini čo najviac. Pozrite sa na tieto nápady a nechajte sa inšpirovať.

1. Snímaj

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

So zrkadlom na selfie zariadení Canon Zoemini S a Canon Zoemini C zakaždým vytiahnete z rukáva dokonalý záber. Pózujte, vyčarujte grimasu alebo do záberu vtiahnite aj svojho priateľa a fotografia sa zmení na dokonale načasovanú spontánnu momentku. Chce to viac svetla? Svoju tvár nasmerujte na kruhové osvetlenie zariadenia Canon Zoemini S a vaša selfie je pripravená na zdieľanie.

Vyskúšajte funkciu uzávierky na diaľkové ovládanie aplikácie Canon Mini Print, pomocou ktorej fotoaparát Canon Zoemini S nasníma úžasné skupinové fotografie. Spoločne zapózujte a výsledky fotografovania vytlačte pre všetkých svojich priateľov.

2. Vyjadri svoj postoj

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Použite aplikáciu Canon Mini Print app** fotoaparátov Canon Zoemini a Canon Zoemini S a pridajte do svojich záberov trochu z vášho postoja. Výtlačok môžete naštylizovať za pomoci rôznych rámov a filtrov. Nebojte sa pridať zábavný efekt, skice alebo čmáranice a fotografia zaručene vykúzli úsmev na tvári.

3. Neodkladaj ho

2 girls sticking printed pictures on a board.

Dokonalá veľkosť do vrecka – vaše fotoaparáty Canon Zoemini S a Canon Zoemini C sú poruke vždy, keď chcete nasnímať špeciálny záber. Prežívajte okamihy znova a znova s mini fotografiou rozmerov 2 x 3" s lepivou zadnou stranou, ktorú ideálne vložíte do kabelky alebo peňaženky či nalepíte do denníka.

Urobte si z okamžitého fotoaparátu s tlačiarňou obľúbeného spoločníka na cesty. Snímajte svoje obľúbené miesta a pamiatky, prilepte ich vedľa iných spomienok a farebný cestovateľský výstrižkový album je na svete. Zapíšte si aj spomienky a poznámky a získate mini časovú os udalostí, ku ktorej sa kedykoľvek vrátite a ukážete svojim priateľom.

Organizujete narodeninovú oslavu? Skúste pripraviť spomienkovú tabuľu a poproste všetkých, aby neváhali fotografovať a tlačiť. Každú spomienku môžete prilepiť na tabuľu a vystaviť ju na obdiv. Oslava sa skončila? Oslávenec či oslávenkyňa si môže tabuľu pokojne zobrať domov.

4. Daj tomu štýl

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

S nalepovacími okamžitými snímkami dodáte svojim veciam osobný štýl. Odlepte zadnú lepiacu stranu zo svojich najlepších selfie či skupinových záberov – stenám spálne dodáte nový šmrnc, zrkadlo bude zrazu pôvabnejšie a notebook, taška či telefón získajú nálepku vašej osobnosti.

Vymyslite zábavný a kreatívny projekt, dajte dokopy koláž či náladovú koláž vás a vašich najlepších kamošov alebo pridajte niektoré z vašich obľúbených momentov na reťaz rozprávkových svetiel a vytvorte tak žiarivú výstavu.

5. Označuj

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Transformujte obyčajné štítky do podoby jedinečných menoviek na vianočné alebo narodeninové darčeky. Zhromaždite najlepšie snímky svojich priateľov, pripojte ich k darčekom, čím im dodáte štýlovú a nezabudnuteľnú pečať. Pri výnimočných príležitostiach vytiahnite nepredvídateľné zábery a selfie, ktoré chcete zdieľať a ozdobte nimi vami vytvorené pohľadnice. Čo tak vytvoriť pozvánky na mieru a nalepiť na ne zábery len podľa vašich predstáv?

Vaše okamžité mini zábery vám tiež môžu pomôcť lepšie sa zorganizovať. Môžete vytriediť topánky a šperky či sezónne oblečenie a uložiť ich do škatúľ. Aby ste si spomenuli, čo v škatuliach je, jednoducho si ich obsah odfotografujte a nalepte z vonkajšej strany. Vytriedené!

6. Povedz to fotografiou

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Chcete niečo povedať? Ak túžite niekomu povedať „ďakujem“ osobným odkazom alebo vyjadriť svoju lásku, skúste nasnímať a okamžite vytlačiť roztomilú fotografiu. Jednoducho nastavte výtlačok na rozmer 2 x 2" a fotoaparátom Canon Zoemini S alebo Canon Zoemini C nasnímajte portrét. Svoju správu ozvláštnite premyslenou poznámkou, skicou alebo čmáranicou na jej spodnej strane.

7. Módna línia len podľa teba

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Povýšte kredit svojho štýlu a vytvorte si svoj osobný „lookbook“. Urobte si selfie, keď vyzeráte naozaj na úrovni, prilepte ju do svojho šatníka a vždy budete vedieť, ako sa nahodiť. Experimentujte aj s vlasmi – vyskúšajte elegantný účes, bohaté kučery s nádychom vintage štýlu alebo zapletený vrkoč, výsledok zachyťte okamžite a dokonalá inšpirácia budúcich účesov je na svete. Svoje snímky si môžete vymieňať a zdieľať s priateľmi. Názor toho druhého je predsa dôležitý!

8. Chceš to

Zbadali ste niečo, čo sa vám páči? Odfoťte tie roztomilé topánky a vytvorte si svoj vlastný zoznam želaní, ktorý bude pre vás a vašich priateľov vždy poruke. Stačí doň nahliadnuť, kedykoľvek sa chcete odmeniť, či posunúť ho svojim blízkym a dať im tip na darček k narodeninám.

*Zariadenia Canon Zoemini S a Canon Zoemini C majú vstavaný fotoaparát

**Vyhlásenie: Vyžaduje sa, aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni Canon Zoemini alebo Canon Zoemini S cez rozhranie Bluetooth® a aplikáciu Canon Mini Print, ktorá je k dispozícii bezplatne v obchodoch App Store a Google Play. Tlačiareň je kompatibilná s mobilnými zariadeniami so systémom iOS 9.0 alebo novším a so zariadeniami s Androidom verzie 4.4 alebo novším.

Autorkou je Claire Price

Súvisiace články
Zoemini S2 print story

INSTANTNÉ FOTOAPARÁTY

Zachyťte rytmus s fotoaparátom Canon Zoemini S2

Premeňte okamihy na spomienky s prenosnou mini fototlačiarňou 2 v 1 od spoločnosti Canon.

Express your style with print

INSTANTNÉ TLAČIARNE

Vyjadrite svoj štýl pomocou tlače

Zistite, ako módna blogerka Izzy Manuel používa Canon Zoemini S2, aby oživila svoje zábery.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

KREATÍVNA TLAČ

Vyjadrite sa prostredníctvom tvorivého vedenia denníka

Vedenie denníka môže byť spôsobom, ako vyjadriť svoju tvorivosť a zároveň zlepšiť svoje duševné zdravie.

Súvisiace produkty

Súvisiace články

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Späť na všetky tipy a techniky