How to use your Canon camera as webcam!

SÚPRAVY NA STREAMOVANIE OD SPOLOČNOSTI CANON

Ako môžete používať váš fotoaparát Canon ako webovú kameru!

Naše nové súpravy na videokonferencie a streamovanie naživo vám umožnia jednoducho zostať v spojení so svojou rodinou, priateľmi a kolegami. Či už organizujete vysokokvalitné videostretnutia so svojimi klientmi, alebo streamujete hranie s priateľmi, na naše prémiové súpravy na videokonferencie s pripojením USB sa môžete spoľahnúť.

Súpravy USB na streamovanie

Naše súpravy na videokonferencie s pripojením USB fungujú s radom vybraných fotoaparátov EOS a PowerShot. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme súpravy na videokonferencie so všetkým, čo potrebujete.

Stačí, ak si prečítate jednoduchý a podrobný návod nižšie, v ktorom nájdete pokyny na nastavenie vašej súpravy na streamovanie cez USB. Ešte spomenieme, že tieto súpravy na streamovanie pre fotoaparáty Canon dokonale fungujú s populárnymi platformami na videokonferencie a streamovanie naživo.

Nastavenie súpravy s pripojením USB

Fotoaparáty EOS M50, EOS M6 Mark II a PowerShot G7 X Mark III a taktiež ich súpravy príslušenstva boli vytvorené za účelom dosiahnutia čistejších farieb, vyššej kvality obrazu a prispôsobiteľnej ohniskovej vzdialenosti. Či už ste obchodní profesionáli pracujúci z domu, priatelia, čo chcú dobehnúť zameškané, alebo rodina, ktorá sa stretáva virtuálne, zmena vášho fotoaparátu EOS alebo PowerShot na videokonferenčnú webovú kameru je práve to, čo potrebujete, aby ste zostali v spojení.

Nastavenie vašich súprav s pripojením USB krok za krokom – Prvý krok:

Prevezmite si softvér EOS Webcam Utility. Softvér si môžete prevziať kliknutím na odkaz nižšie.
Prevziať pre operačný systém Windows

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Druhý krok:

V ďalšom kroku zapojte fotoaparát do elektrickej siete. Zasuňte DC adaptér a pripojte sieťový adaptér. Potom zapojte fotoaparát do elektrickej siete. Mnohé naše fotoaparáty sú kompatibilné s adaptérmi sieťového napájania, ktoré nahradia vašu batériu. Niektoré súpravy na videokonferencie, ako napríklad v prípade fotoaparátu PowerShot G7 X Mark III, sa dodávajú s dvoma batériami. Každá batéria zabezpečí až 100 minút fungovania, takže môžete zostať pripojení, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete.

Step two:

Tretí krok:

Zapnite fotoaparát.

Step three:

Štvrtý krok:

Prepnite fotoaparát na režim videozáznamu a potom na režim Auto. Zabezpečíte tak, že budete mať vždy správnu expozíciu.

Step four:

Piaty krok:

Pripojte k fotoaparátu kábel USB a druhý koniec pripojte k jednému z portov USB v počítači.

Step five:

Šiesty krok:

Umiestnite fotoaparát na statív a nakloňte ho smerom k sebe.

Step six:

Siedmy krok:

Otvorte svojho obľúbeného poskytovateľa videokonferencií a prejdite na svoje nastavenia videa. Vo svojich nastaveniach videa kliknite na softvér EOS Webcam Utility a všetko je pripravené. Softvér EOS Webcam Utility vám nedovolí používať zabudovaný mikrofón vo vašom fotoaparáte. Na zaistenie zvukovej komunikácie však môžete použiť mikrofón na svojom notebooku alebo slúchadlá s mikrofónom pripojené k vášmu počítaču.

Step seven:

Súpravy na streamovanie od spoločnosti CanonVylepšite svoju súčasnú webovú kameru s novými kamerovými súpravami na streamovanie od spoločnosti Canon a získajte lepšiu kvalitu obrazu.

Potrebujete pomoc?

Riešenia USB fungujú s naším radom vybraných fotoaparátov EOS a PowerShot. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme nákupného sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom správneho fotoaparátu Canon.

Nákupný sprievodca

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533

Tiež by vás mohlo zaujímať…Objavte rad fotoaparátov a softvér od spoločnosti Canon, vďaka ktorým budete môcť zostať pripojení kdekoľvek na svete.