How to use your Canon camera as webcam!

SÚPRAVY NA STREAMOVANIE OD SPOLOČNOSTI CANON

Ako môžete používať váš fotoaparát Canon ako webovú kameru!

Naše nové súpravy na videokonferencie a streamovanie naživo vám umožnia jednoducho zostať v spojení so svojou rodinou, priateľmi a kolegami. Či už organizujete vysokokvalitné videostretnutia so svojimi klientmi, alebo streamujete hranie s priateľmi, na naše prémiové súpravy na videokonferencie s pripojením USB sa môžete spoľahnúť.

Súpravy USB na streamovanie

Naše súpravy na videokonferencie s pripojením USB fungujú s radom vybraných fotoaparátov EOS a PowerShot. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme súpravy na videokonferencie so všetkým, čo potrebujete.

Stačí, ak si prečítate jednoduchý a podrobný návod nižšie, v ktorom nájdete pokyny na nastavenie vašej súpravy na streamovanie cez USB. Ešte spomenieme, že tieto súpravy na streamovanie pre fotoaparáty Canon dokonale fungujú s populárnymi platformami na videokonferencie a streamovanie naživo.

Nastavenie súpravy s pripojením USB

Fotoaparáty EOS M50, EOS M6 Mark II a PowerShot G7 X Mark III a taktiež ich súpravy príslušenstva boli vytvorené za účelom dosiahnutia čistejších farieb, vyššej kvality obrazu a prispôsobiteľnej ohniskovej vzdialenosti. Či už ste obchodní profesionáli pracujúci z domu, priatelia, čo chcú dobehnúť zameškané, alebo rodina, ktorá sa stretáva virtuálne, zmena vášho fotoaparátu EOS alebo PowerShot na videokonferenčnú webovú kameru je práve to, čo potrebujete, aby ste zostali v spojení.

Nastavenie vašich súprav s pripojením USB krok za krokom – Prvý krok:

Prevezmite si softvér EOS Webcam Utility. Softvér si môžete prevziať kliknutím na odkazy nižšie.
Prevziať pre operačný systém Windows
Prevzatie pre systém Mac

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Druhý krok:

V ďalšom kroku zapojte fotoaparát do elektrickej siete. Zasuňte DC adaptér a pripojte sieťový adaptér. Potom zapojte fotoaparát do elektrickej siete. Mnohé naše fotoaparáty sú kompatibilné s adaptérmi sieťového napájania, ktoré nahradia vašu batériu. Niektoré súpravy na videokonferencie, ako napríklad v prípade fotoaparátu PowerShot G7 X Mark III, sa dodávajú s dvoma batériami. Každá batéria zabezpečí až 100 minút fungovania, takže môžete zostať pripojení, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete.

Step two:

Tretí krok:

Zapnite fotoaparát.

Step three:

Štvrtý krok:

Prepnite fotoaparát na režim videozáznamu a potom na režim Auto. Zabezpečíte tak, že budete mať vždy správnu expozíciu.

Step four:

Piaty krok:

Pripojte k fotoaparátu kábel USB a druhý koniec pripojte k jednému z portov USB v počítači.

Step five:

Šiesty krok:

Umiestnite fotoaparát na statív a nakloňte ho smerom k sebe.

Step six:

Siedmy krok:

Otvorte svojho obľúbeného poskytovateľa videokonferencií a prejdite na svoje nastavenia videa. Vo svojich nastaveniach videa kliknite na softvér EOS Webcam Utility a všetko je pripravené. Softvér EOS Webcam Utility vám nedovolí používať zabudovaný mikrofón vo vašom fotoaparáte. Na zaistenie zvukovej komunikácie však môžete použiť mikrofón na svojom notebooku alebo slúchadlá s mikrofónom pripojené k vášmu počítaču.

Step seven:

Súpravy na streamovanie od spoločnosti Canon

Vylepšite svoju súčasnú webovú kameru s novými kamerovými súpravami na streamovanie od spoločnosti Canon a získajte lepšiu kvalitu obrazu.

Potrebujete pomoc?

Riešenia USB fungujú s naším radom vybraných fotoaparátov EOS a PowerShot. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme nákupného sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom správneho fotoaparátu Canon.

Nákupný sprievodca

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
VYBRANÝ PRODUKT

Canon PowerShot G7 X Mark III

Ideálny pre vlogerov, blogerov, na streamovanie naživo aj na videokonferencie. Fotoaparát s pripojením, ktorý nahráva skvelé videá a sníma fotografie, ktoré sa budú páčiť vašim fanúšikom.

Zobraziť podrobnosti

G7X MK III Vlogging

Podmanivé videozáznamy, ktoré si vaše publikum zamiluje

Zachyťte výnimočne ostré krajinky v rozlíšení 4K. Nahrávajte spomalené záznamy športu s rýchlymi snímkovými frekvenciami až 120 sn./s. Pripojte externý mikrofón, aby ste nahrali krištáľovočistý zvuk do svojich cestovateľských vlogov. Streamujte sa naživo pri hraní v úchvatnej kvalite a vylepšite si webovú kameru na obchodné videokonferenčné hovory. S fotoaparátom PowerShot G7 X Mark III máte nekonečné možnosti.

Celý článok si prečítate tu

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Tiež by vás mohlo zaujímať…

Objavte rad fotoaparátov a softvér od spoločnosti Canon, vďaka ktorým budete môcť zostať pripojení kdekoľvek na svete.