EOS R1

Bezzrkadlové fotoaparáty

Canon EOS R1

Oznamujeme vývoj fotoaparátu EOS R1: vlajkovej lode bezzrkadloviek EOS, ktorá vám umožní získať náskok.

Ahead of the game

Fotoaparát EOS R1 vyvíjame tak, aby spĺňal mimoriadne vysoké požiadavky a potreby profesionálov. EOS R1 bude mať novovytvorený obrazový procesor DIGIC Accelerator spolu s DIGIC X a novým snímačom, čo umožní spracovanie dát s vysokou rýchlosťou pre pokročilé sledovanie automatického zaostrovania a vyššiu kvalitu obrazu.

EOS R1

Na vašich značkách…

S radosťou oznamujeme vývoj plnoformátovej bezzrkadlovky EOS R1. Tento vlajkový fotoaparát využíva nový obrazový procesor DIGIC Accelerator, ktorý spolupracuje s už existujúcim procesorom DIGIC X a novým senzorom na spracovanie veľkého objemu dát pri vysokých rýchlostiach, čo prináša nové možnosti pre profesionálnych fotografov.

Pripravte sa...

Fotoaparát EOS R1 bude nepretržite sledovať objekty v športových situáciách, aj keď sú na chvíľu skryté pred zrakom, napríklad keď sa pri tímových športoch objekty prelínajú. Novo vyvinutá funkcia Priorita akcie automaticky rozpozná hlavný objekt vykonávajúci určitú činnosť, napríklad fotografovanie lopty, a okamžite presunie rámček automatického zaostrovania, čo umožňuje fotografom zachytiť kľúčové momenty.
Kombinácia nového systému spracovania obrazu a technológií hlbokého učenia prispeje k zlepšeniu kvality obrazu.

EOS R1

Do toho!

Tento rok uvedieme na trh model EOS R1.
Ako prví sa dozviete o tomto vzrušujúcom vývoji, ako aj o najnovších ponukách od spoločnosti Canon, tipoch a návodoch, novinkách a pozvánkach na miestne podujatia.