EOS 80D

Vďaka skvelej rýchlosti, intuitívnemu ovládaniu a moderným technológiám je táto všestranná digitálna zrkadlovka s podporou Wi-Fi ideálna na skúmanie nových oblastí fotografovania a dosahovanie skvelých výsledkov, ktoré si vaša kreativita právom zaslúži.

Výhody

 • Flexibilný fotoaparát, ktorý udrží krok s rýchlou akciou
 • Skvelá kvalita fotografií a videí v rôznych podmienkach
 • Všetko, čo potrebujete na rozvoj vašich fotografických zručností
 • Ideálne na vytváranie kreatívnych videí
 • Jednoducho sa pripojte, snímajte a zdieľajte svoje fotografie a videá

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS 80D

Osloboďte svoj tvorivý potenciál


Rýchle intuitívne ovládacie prvky a moderné technológie vám pomôžu rýchlo napredovať v každej oblasti fotografovania a tvorby videí. Snímajte aj tú najrýchlejšiu akciu vďaka sériovému snímaniu s rýchlosťou 7 snímok/s a rýchlo reagujúcemu 45-bodovému systému automatického zaostrovania krížového typu, ktorý poskytuje vysokú presnosť pri rôznych podmienkach osvetlenia a so širokou paletou objektívov.

Vynikajúca kvalita


Snímajte detailné fotografie plné atmosféry a života v akejkoľvek situácii vďaka 24,2-megapixelovému snímaču APS-C CMOS a 7560-pixelovému meraciemu snímaču RGB+IR, ktorý zabezpečí presnú úroveň expozície. Veľký rozsah citlivosti ISO 100 až 16 000 a detekcia blikania prinášajú skvelé výsledky aj pri slabom svetle a konzistentnú expozíciu pri blikajúcom alebo umelom svetle.

Majte všetko pod kontrolou a rozvíjajte svoje fotografické zručnosti


Inteligentný hľadáčik so 100 % pokrytím výrezu vám umožní vidieť všetko vo vašom zábere a v reálnom čase zobrazuje nastavenia snímania. Preskúmajte kreatívne uhly snímania a vychutnajte si intuitívne ovládanie s veľkým 7,7-centimetrovým dotykovým displejom Vari-Angle LCD, ktorý môžete použiť aj na kompozíciu a snímanie akcie pomocou funkcie Live View pri rýchlosti 5 snímok/s s priebežným automatickým zaostrovaním.

Zdokonaľte svoje videá


Snímajte videá s rozlíšením Full HD 60p s možnosťou vytvárať plynulé akčné sekvencie alebo efekty spomaleného záznamu vo formáte MP4 a niekoľkými nastaveniami snímkovej frekvencie. Technológia Dual Pixel CMOS AF poskytuje výkonný systém automatického zaostrovania na sledovanie pohybujúcich sa objektov, kým funkcie Časozberné video, HDR a Kreatívne filtre vám umožnia používať špeciálne efekty priamo vo fotoaparáte.

Jednoduché zdieľanie, diaľkové snímanie


Vďaka technológiám NFC* a Wi-Fi* je jednoduché pripojiť sa k fotoaparátu a ovládať ho na snímanie videí a fotografií na diaľku pomocou aplikácie Camera Connect na kompatibilných smartfónoch a tabletoch. Prípadne môžete použiť program EOS Utility na vašom počítači Mac alebo PC a snímať na diaľku. Komunikáciu Wi-Fi a NFC môžete použiť aj na prenos do zariadenia Canon Connect Station alebo tlač snímok prostredníctvom kompatibilných tlačiarní.

* Pri použití kompatibilných zariadení

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS 80D, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EOS 80D Hodnotenia a recenzie

Osloboďte svoj tvorivý potenciál

Výkonný, všestranný a pohotový fotoaparát, s ktorým preskúmate vlastnú kreativitu. Fotoaparát EOS 80D je vynikajúci na fotografovanie športov, portrétov, krajín, ulice, cestovateľských zážitkov či záberov pri slabom svetle. Vďaka inovatívnym technológiám zaručujúcim úchvatné výsledky v akejkoľvek situácii je vhodný aj na profesionálne snímanie videí.

0%
  Whats in the box

  Flexibilný fotoaparát, ktorý udrží krok s rýchlou akciou

   

  EOS 80D

  Objavte nové oblasti fotografie

  Reagujte inštinktívne na daný okamih a jednoducho zachytávajte rýchle dianie na športových akciách alebo v divokej prírode vďaka vysokovýkonnému systému automatického zaostrovania, maximálnej frekvencii sériového snímania 7 snímok/s a prispôsobiteľným ovládacím prvkom.

  EOS 80D

  Systém 45 bodov automatického zaostrovania krížového typu

  Zachytávajte bleskovú športovú akciu na super ostrých záberoch dokonca aj pod reflektormi vďaka citlivému a presnému systému automatického zaostrovania, ktorý funguje v náročných podmienkach osvetlenia až –3 EV.  Systém využívajúci 45 bodov automatického zaostrovania krížového typu vám poskytuje slobodu výberu bodu alebo oblasti automatického zaostrenia vhodnú pre vašu kompozíciu, pričom ponúka väčšiu presnosť a kontrolu nad širšími oblasťami zaostrovania, vďaka čomu dosiahnete výnimočné výsledky bez ohľadu na to, v ktorej časti záberu sa váš objekt nachádza.

  Sériové snímanie frekvenciou 7 snímok/s

  Doprajte si najlepšiu možnú šancu na zachytenie letmých momentov vďaka maximálnej rýchlosti sériového snímania 7 snímok/s pri plnom rozlíšení. Ideálne pre spontánne zábery športov a divokej prírody.

  0%
   EOS 80D

   27 bodov AF kompatibilných s clonou f/8

   Snímajte ostré zábery vďaka systému automatického zaostrovania pri použití rôznych kombinácií objektívov a telekonvertorov vďaka 27 bodom automatického zaostrovania, ktoré podporujú zaostrovanie pri hodnote clony f/8.

   Prispôsobiteľné ovládacie prvky

   Využívajte kontrolu a flexibilitu tela EOS strednej kategórie vďaka prispôsobiteľným ovládacím prvkom, hornému panelu LCD a zobrazeniu živého náhľadu Live View, ktoré umožňujú jednoducho kontrolovať nastavenia a rýchlo upravovať fotoaparát podľa vašich potrieb.

   EOS 80D

   Skvelá kvalita fotografií a videí v rôznych podmienkach

   Snímajte v kvalite, ktorú si vaša kreativita zaslúži. EOS 80D sníma pri rôznych podmienkach osvetlenia výnimočné zábery plné detailov, farieb a atmosféry, ktoré sú vďaka 24,2-megapixelovému snímaču APS-C CMOS a snímaču DIGIC 6 ihneď pripravené na úpravu a prezentáciu.

   EOS 80D

   Merací snímač RGB+IR so 7 560 pixelmi

   Využívajte výhody presnej a konzistentnej expozície v rôznych situáciách vďaka meraciemu snímaču RGB+IR so 7 560 pixelmi, ktorý rozpoznáva infračervené aj viditeľné svetlo.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Prirodzené snímky pri slabom osvetlení

   Snímajte prirodzené fotografie plné atmosféry aj pri poklese úrovne osvetlenia vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO 100 až 16 000 (H: 25 600), ktorý znižuje nutnosť použiť blesk a poskytne vám flexibilitu pre kratšie expozičné časy.

   Detekcia blikania

   Detekcia blikania zabezpečuje konzistentnú expozíciu a farby pri priebežnom sériovom snímaní pod blikajúcim alebo umelým svetlom.

   0%

    Všetko, čo potrebujete na úplnú kontrolu a rozvíjanie vašich fotografických zručností

    Inteligentný hľadáčik

    Majte prehľad o všetkom až po samotné okraje záberu a v reálnom čase sledujte nastavenia snímania v inteligentom hľadáčiku so 100 % pokrytím záberu. Snímajte diskrétnejšie pomocou režimu tichého sériového snímania s frekvenciou 3 snímok/s.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Výklopný displeji LCD so živým náhľadom Live View

    Objavte kreatívne uhly snímania a vychutnajte si intuitívne ovládanie vďaka 7,7-centimetrovému výklopnému dotykovému displeju LCD Clear View. Pripravte kompozíciu a snímajte akciu z odlišného uhla pohľadu vďaka sériovému snímaniu s funkciou živého náhľadu Live View a automatickým zaostrovaním Dual Pixel CMOS pri frekvencii 5 snímok/s.

    Integrovaný vysielač Speedlite

    Objavte kreatívne možnosti osvetlenia umiestnením bleskov Canon Speedlite mimo fotoaparátu a ich ovládaním pomocou integrovaného vysielača pre blesk Speedlite modelu EOS 80D.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Systém EOS

    Preskúmajte nové kreatívne príležitosti so širokou ponukou objektívov EF a príslušenstva v rámci systému EOS.

    EOS 80D

    EOS 80D

    Zvuk profesionálnej kvality
    Využite úplnú kontrolu nad úrovňami hlasitosti zvuku prostredníctvom ponuky fotoaparátu a zaznamenajte zvuk profesionálnej kvality so vstupmi na slúchadlá a mikrofón.

    Rôzne formáty súborov
    Zaznamenávajte vo formáte súborov MP4 a MOV s rôznymi možnosťami snímkovej frekvencie a kodekov na jednoduchú úpravu a ukladanie.

    EOS 80D

    Výkonná kombinácia na snímanie videozáznamov

    Ak chcete dosiahnuť dokonalé riešenie na snímanie videozáznamov, skombinujte fotoaparát EOS 80D s flexibilným vysokovýkonným objektívom EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM s technológiou Nano USM, ktorá umožňuje plynulé tiché zaostrovanie pre videozáznamy a super rýchle automatické zaostrovanie pre statické zábery. Doplňte ho voliteľným adaptérom pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 a dosiahnete presné ovládanie zoomu pri snímaní videozáznamov.

    Okamžité pripojenie pomocou rozhrania NFC

    EOS 80D

    Okamžité pripojenie pomocou rozhrania NFC

    Pohotovo pripojte fotoaparát ku kompatibilným zariadeniam so systémom Android* jediným ťuknutím vďaka technológii NFC. Pripojte sa jednoducho pomocou kľúča Wi-Fi z iných zariadení. * Pri použití kompatibilných zariadení so systémom Android

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Priblížte sa s fotoaparátom EOS 80D prostredníctvom rozhrania NFC k zariadeniu Connect Station, jednoducho ukladajte svoje fotografie a videá a podeľte sa o ne s ostatnými na HD televízore alebo na sociálnych sieťach či online albumoch.

    Softvér EOS Utility

    EOS 80D

    Softvér EOS Utility

    Pripojte sa ku fotoaparátu odkiaľkoľvek z počítača PC alebo Mac a vychutnajte si jednoduchý prenos obrázkov a ovládanie na diaľku pomocou dodaného softvéru EOS Utility.

    Aplikácia Canon Photo Companion

    Aplikácia Canon Photo Companion

    Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac - aby ste mohli oživiť svoje príbehy.

    Zistite viac

    Prevziať aplikáciu Canon Photo Companion cez aplikáciu iTunes
    Prevziať aplikáciu Canon Photo Companion pre systém Android

    Recenzie

    Technické parametre

    f1_8-2_8

    Vytvárajte fotografie v úžasnej kvalite, ktoré sú plné detailov.

    Ikona CMOS typu 1.0

    Výkonný procesor DIGIC na zaručenie pohotového výkonu a presných farieb.

    DIGIC 7

    Zachyťte všetko dianie s maximálnou frekvenciou snímania 7 snímok/s.

    Full HD 60p

    Zaostrite na objekty a sledujte ich, nech sú kdekoľvek vo vašom zábere.

    vari-angle_KF

    Snímajte z vysokých a nízkych zorných uhlov.

    EOS_movie_KF

    Snímajte videá v rozlíšení až 1080p a frekvenciou 60 sn./s.

    Dual Pixel AF

    Vychutnávajte si plynulé nepretržité zaostrovania pri snímaní videa a fotografií v režime Live View.

    Wi-Fi NFC

    Jednoduché pripojenie a zdieľanie

    inteligent viewfinder

    Pozrite si informácie o snímaní a zaostrení zobrazené nad objektom počas snímania.

    Awards

    EISA Awards 2016

    Odporúčané pre vás