Honba za dokonalou fotografiou

Vytvorené pre tých, ktorí milujú rýchlosť. Staňte sa prvým, kto zachytí výnimočný okamih, ktorý ostatným fotografom unikne. Či už ide o fotografie, alebo videá, popustite uzdu svojej kreativite ako nikdy predtým.

story-02-left

Sledujte a zaostrite na rýchlo sa pohybujúce objekty.

story-02-right

Vyjadrite svoju tvorivosť

0%

  Udržte krok s tou najrýchlejšou akciou

  Zachyťte želaný okamih aj vo vysokej rýchlosti

  Nasnímajte sériu snímok rýchlosťou až 10 snímok za sekundu s plne automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. Vďaka pohotovej manipulácii zachytíte okamih, na ktorý čakáte, v zlomku sekundy a veľká vyrovnávacia pamäť vám umožní pokračovať v snímaní bez poklesu výkonu.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Zmocnite sa okamihu

   Model EOS 7D Mark II používa dva obrazové procesory DIGIC 6 na zaručenie rýchlej odozvy. Vďaka minimálnemu času oneskorenia počas snímania zachytíte prchavé okamihy s precíznym načasovaním.

   65-bodové širokoplošné automatické zaostrovanie

   Na dosiahnutie dokonalého zaostrenia počas snímania disponuje fotoaparát EOS 7D Mark II 65 bodmi zaostrenia na sledovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov. Každý bod zaostrenia je „krížového typu“*, čo znamená, že sa vie veľmi rýchlo a presne uzamknúť na vodorovný aj zvislý detail. Na pomoc pri snímaní vo výnimočne slabých svetelných podmienkach dokáže model 7D Mark II zaostriť aj pri mesačnom svetle s intenzitou len -3EV.

   * Počet bodov AF, bodov krížového typu a dvojitých bodov krížového typu závisí od použitého objektívu

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   Výber bodu automatického zaostrenia

   Využívajte všetkých 65 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.

   Pokročilé zaostrovanie iTR

   Systém automatického zaostrovania iTR modelu EOS 7D Mark II využíva na rozpoznávanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v rámci záberu informácie o farbách a tvárach. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Výtlačky vo výstavnej kvalite

    Či už snímate voľnú prírodu, motoristický šport alebo život na ulici, vďaka novo navrhnutému snímaču s 20,2 megapixelmi dosiahnete výsledky, ktoré si s hrdosťou zavesíte na stenu. Fotoaparát EOS 7D Mark II sníma fotografie a videozáznamy plné detailov aj pri slabom osvetlení.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    150 000-pixelový merací snímač s infračervenou detekciou

    Fotoaparát EOS 7D Mark II používa na konzistentné a presné meranie expozície snímač so 150 000 pixelmi, ktorý rozdeľuje scénu na 252 oblastí. Každá oblasť je analyzovaná a správne nastavenia expozície sa nastavia buď automaticky, alebo sú odporučené fotografovi. Pre lepšiu presnosť v náročných svetelných podmienkach sa okrem svetla vo viditeľnej časti spektra meria aj infračervené svetlo.

    Vynikajúci výkon v podmienkach so slabým osvetlením

    Keď úroveň osvetlenia klesne, môžete ďalej snímať bez obmedzenia vašej tvorivosti. Fotoaparát EOS 7D Mark II poskytuje vynikajúcu obrazovú kvalitu až do citlivosti ISO 16 000 (rozšíriteľná na citlivosť ekvivalentnú ISO 51 200) – dokonalé na diskrétne fotografovanie na ulici, zastavenie pohybu v čase v náročných podmienkach a dokonca aj snímanie makro fotografií z ruky.

    EOS 7D Mark II

    Detekcia blikania

    Blikajúce svetlo, aké napríklad vyžarujú žiarivky, môže počas snímania spôsobovať nekonzistentný jas a farbu. Fotoaparát EOS 7D Mark II dokáže rozoznať takéto podmienky a každý záber načasovať tak, aby prebehol v čase najvyššieho jasu blikajúceho svetelného zdroja. Zaručí tým konzistentnosť výsledkov.

    0%

     Fotoaparát stvorený pre vás

     Ako budete používať svoj fotoaparát EOS 7D Mark II? Nastavte si ovládacie prvky snímania, systém zaostrovania a množstvo iných používateľských ovládacích prvkov podľa seba. Dokonca si môžete prispôsobiť aj hľadáčik fotoaparátu so 100 % pokrytím a elektronickým zobrazením v reálnom čase.

     Prispôsobiteľné ovládacie prvky

     EOS 7D Mark II

     Ako radi fotografujete

     Veľa z ovládacích prvkov fotoaparátu EOS 7D Mark II je prispôsobiteľných, čo vám umožňuje nastaviť ho podľa aktuálnej úlohy. Uložte si prispôsobené nastavenia ako predvoľbu na použitie v budúcnosti.

     Inteligentný hľadáčik II

     EOS 7D Mark II

     Inteligentný hľadáčik II

     Vychutnajte si prirodzené zobrazenie použitím hľadáčika modelu EOS 7D Mark II s približne 100 % pokrytím hľadáčika a 1,0x zväčšením. Prehľadný displej LCD ukazuje informácie o zaostrení a snímaní, ako aj elektronickú vodováhu s dvomi osami pre rovné horizonty.

     6 prednastavení AF

     Používajte automatické zaostrovania vlastným spôsobom

     Systém automatického zaostrovania fotoaparátu EOS 7D Mark II možno vyladiť podľa toho, čo fotografujete a ako fotografujete. A ak pracujete rýchlo, jednoducho si vyberte jednu zo šiestich prednastavených kombinácií bodov AF, pomocou ktorých zmeníte správanie fotoaparátu.

     EOS 7D Mark II

     Všestranný dizajn EOS

     Od ulice až po ateliér – fotoaparát EOS 7D Mark II si poradí s každou fotografickou situáciou. Vďaka rýchlosti a presnosti je ideálny na šport a akciu, zatiaľ čo jeho funkcie na fotografovanie pri slabom osvetlení a vstavané GPS z neho robia skvelú voľbu pre fotografov na cestách. Otázka znie: ako budete používať ten váš?

     EOS 7D Mark II

     Odolnosť voči poveternostným vplyvom

     Keď sa podmienky zhoršia, môžete pokojne fotografovať ďalej. Ovládacie prvky utesnené proti poveternostným vplyvom chránia fotoaparát EOS 7D Mark II proti vode a prachu a konštrukcia z horčíkovej zliatiny mu pridáva na odolnosti.

     Vstavané GPS

     Fotoaparát EOS 7D Mark II dokáže označiť snímky a videá informáciami o presnej polohe, kdekoľvek na svete sa nachádzate. Zaznamenávajte zemepisnú dĺžku, šírku, výšku a svetovú stranu, ako aj koordinovaný svetový čas (UTC).

     EOS 7D Mark II

     Režim vysokého dynamického rozsahu (HDR)

     Pri fotografovaní v situácii s vysokým kontrastom vám snímanie HDR pomôže zachovať detaily v tmavých tieňoch i jasných tónoch. Fotoaparát EOS 7D Mark II v rýchlom slede nasníma tri zábery s rôznou expozíciou a spojí ich do prirodzene pôsobiaceho výsledku priamo z fotoaparátu.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Viacnásobná expozícia

     Vytvárajte kompozitné snímky vo fotoaparáte pomocou režimu viacnásobnej expozície a vrstvenia jednej snímky na druhú.

     dual-memory

     Dve zásuvky na pamäťové karty

     Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje zásuvky na dve pamäťové karty, čím umožňuje automatické zálohovanie súborov pri snímaní, ako aj rozšírenú úložnú kapacitu.

     EOS 7D Mark II

     Teraz s rozhraním Wi-Fi na ovládanie fotoaparátu na diaľku a zdieľanie snímok

     Vložte dodaný Wi-Fi adaptér W-E1 do otvoru na kartu SD fotoaparátu a snímajte a ovládajte fotoaparát bezdrôtovo vrátane živého náhľadu Live View z displeja inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača. Prenášajte obrázkové súbory do inteligentného zariadenia priamo z miesta snímania pre jednoduché nahrávanie na sociálne siete a do služieb zdieľania súborov.

     Rozšírené funkcie snímania videozáznamov

     Dostaňte svoje videoprojekty na novú úroveň vďaka štandardizovaným funkciám. Užite si snímanie spomalených videí v rozlíšení Full HD rýchlosťou 60 sn./s a ovládajte zvuk vďaka vstupom pre mikrofón a slúchadlá.

     EOS 7D Mark II

     Vysokovýkonné zaostrovanie určené pre videozáznamy a režim živého náhľadu Live View

     Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje technológiu CMOS AF s dvojitými pixelmi na rýchle a plynulé sledovanie automatického zaostrovania počas snímania videozáznamov alebo používania živého náhľadu Live View. Každý pixel má dve fotografické diódy, ktoré možno čítať samostatne počas automatického zaostrovania alebo spolu na zachytenie snímky. Rýchlosť a citlivosť sledovania zaostrenia je možné počas snímania videozáznamov upraviť s cieľom získania malých zmien zaostrenia.

     EOS 7D Mark II

     Ostaňte pripojení

     Bežný konektor HDMI možno použiť na výstup materiálu vo Full HD do externých rekordérov, vďaka čomu fotoaparát EOS 7D Mark II plynulo zapadne do profesionálneho pracovného toku úpravy videí. Zásuvky pre slúchadlá a mikrofón umožňujú nahrávať vysoko kvalitný digitálny zvuk a tiché ovládacie prvky pomáhajú meniť nastavenia fotoaparátu bez rušivého hluku.

     Aplikácia Canon Photo Companion

     Aplikácia Canon Photo Companion

     Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac - aby ste mohli oživiť svoje príbehy.

     Zistite viac

     Prevziať aplikáciu Canon Photo Companion cez aplikáciu iTunes
     Prevziať aplikáciu Canon Photo Companion pre systém Android

     Ocenenia produktov

     Recenzie fotoaparátu EOS 7D Mark II

     Technické parametre

     Zistite viac o fotoaparáte EOS 7D Mark II, jeho funkciách a o tom, čo dokáže.

     Až 10 záberov za sekundu

     Nasnímajte sériu snímok rýchlosťou až 10 snímok za sekundu.

     Digic 6 Dual

     Snímajte s vysokou frekvenciou snímania a vychutnávajte si úžasnú reprodukciu farieb.

     150 000-pixelový merací snímač RGB+IR

     Každá scéna sa rozoberie a analyzuje, aby sa dosiahlo konzistentne presné meranie expozície.

     65 bodov AF krížového typu

     Vďaka 65 bodom AF krížového typu po celom zábere môžete zaostriť na objekty kdekoľvek.

     EOS Full HD video

     Snímajte videá v rozlíšení až 1080p a frekvenciou 60 sn./s. Zásuvky na mikrofón a slúchadlá na zabezpečenie úplnej kontroly nad zvukom.

     Zásuvka na kartu CF + dve zásuvky na karty SD

     Dve zásuvky na pamäťové karty umožňujú automatické zálohovanie pri snímaní alebo rozšírenú úložnú kapacitu.

     20,2-megapixelový snímač CMOS

     Vytvárajte fotografie v úžasnej kvalite, ktoré sú plné detailov.

     Technológia Dual Pixel AF CMOS

     Vychutnávajte si plynulé nepretržité zaostrovania pri snímaní videa a fotografií v režime Live View.

     GPS

     Označte polohu každej fotografie, ktorú nasnímate – skvelé pre fotografov na cestách.

     Obsah balenia

     Prevziať ovládače, softvér, firmvér a príručky

     Podpora produktu

     Odporúčané pre vás