Digitálne zrkadlovky

Canon EOS 200D

Kompaktný, jednoduchý a všestranný – fotoaparát prepojený s vaším životom

Objavte fotoaparát EOS 200D

Snímanie špičkových fotografií a videozáznamov ešte nikdy nebolo také jednoduché
Canon Camera

Canon Camera

Fotografie, ktoré sa vám budú páčiť ešte roky

Snímajte fotografie s rozlíšením 24,2 megapixela, ktoré sú plné detailov a farieb a vyzerajú skvelo už priamo z fotoaparátu – dokonalé pre veľké výtlačky, fotoknihy a online galérie a skvelé na rozprávanie príbehov fotografiami. Fotoaparát EOS 200D sme vybavili procesorom DIGIC 7, aby dokázal zachytávať zábery pri slabom osvetlení, a funkciou Dual Pixel CMOS AF pre najrýchlejšie zaostrovanie pomocou živého náhľadu Live View na svete.*

Snímajte s plytkou hĺbkou ostrosti

Vďaka veľkému snímaču APS-C fotoaparátu EOS 200D môžete jednoducho snímať s nízkou hĺbkou ostrosti, čo je ideálne na portréty. Dokonale ostré tváre pred nádherne rozostreným pozadím. Je to postup, ktorý používajú profesionálni fotografi na celom svete.

Canon Camera
Canon Camera

Prenosnejší. Viac fotografií. Na viacerých miestach

EOS 200D je najľahšia digitálna zrkadlovka na svete s výklopnou obrazovkou¹ navrhnutá tak, aby ste ju mohli prenášať bez toho, že by vás zaťažila, a mohli ste si tak vychutnávať fotografovanie digitálnou zrkadlovkou na viacerých miestach. Vezmite si ju na dovolenku, na večierky a oslavy alebo s ňou jednoducho vyrazte na prechádzku, keď pocítite nával kreativity.

Ako budete snímať?

Nech svoj fotoaparát používate akýmkoľvek spôsobom, model EOS 200D ponúka rovnako rýchle zaostrovanie a rýchlu odozvu. Snímajte pomocou optického hľadáčika, ktorý bez omeškania zobrazuje svet taký, aký v skutočnosti je, vytvárajte kompozície pomocou výklopnej obrazovky podobnej smartfónu a využite vôbec najrýchlejšie zaostrenie so živým náhľadom Live View na svete.*

Canon Camera

Bezproblémové snímanie videozáznamov

Videozáznamy výbornej kvality v rozlíšení Full HD sa snímajú jednoducho vďaka funkcii Dual Pixel CMOS AF poskytujúcej nepretržité zaostrovanie.
Canon Camera
Canon Camera

Lekcia skvelej fotografie

Používateľské rozhranie s návodmi fotoaparátu EOS 200D vám pomôže vybrať to správne nastavenie pre efekt, ktorý chcete vytvoriť. Je to, akoby ste mali vlastného osobného školiteľa na fotografovanie, ktorý stojí priamo vedľa vás.

V partnerstve s vašimi inteligentnými zariadeniami

Prehľadávajte, upravujte a zdieľajte fotografie z fotoaparátu EOS 200D v smartfóne alebo tablete² – je to jednoduché. Stále pripojenie Bluetooth® s nízkou spotrebou energie vám umožní získať prístup k fotoaparátu, aj keď ho máte v taške.

Canon Camera

Cieľom spoločnosti Canon je do roku 2050 dosiahnuť nulové emisie CO2 vrámci jej obchodných činností

Dosiahneme to prostredníctvom priemerného zlepšenia indexu životného cyklu emisií CO2 na jeden produkt o 3 % ročne, čo by v prípade udržateľnosti znamenalo zníženie úrovne z roku 2008 do roku 2030 zhruba o 50 %. Rozumieme, že to je v súlade s úrovňou zníženia, ktorú požaduje Parížska dohoda.

Naďalej sa podrobíme cielenému prieskumu z dlhodobého hľadiska ako formu kontroly nášho prínosu k realizácii nízkouhlíkovej spoločnosti.

Canon Camera

Aplikácia Canon Photo Companion

Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac – aby ste mohli oživiť svoje príbehy.

Canon Camera

Víta vás rodina EOS

Spoločne s rozvíjaním vašej kreativity narastá aj náš systém fotoaparátov, príslušenstva a viac než 80 objektívov, ktoré vám pomôžu v každej situácii.

Technické parametre

 • Notification Imagee

  24,2 megapixela

  Rozlíšenie

 • Notification Imagee

  5 sn./s

  Sériové snímanie

 • Notification Imagee

  Max. hodnota citlivosti ISO 25 600

  Rozšíriteľná na ISO 51,200

 • Notification Imagee

  Videosekvencie EOS

  Full HD rýchlosťou 60p

 • Notification Imagee

  Optický hľadáčik

  S 9-bodovým automatickým zaostrovaním

 • Notification Imagee

  DIGIC 7

  Obrazový procesor

 • Notification Imagee

  Live View

  S funkciou Dual Pixel CMOS AF

 • Notification Imagee

  Bezdrôtové prepojenie

  Bluetooth®, NFC a Wi-Fi

Notification Imagee

Obsah balenia

 • Telo digitálneho fotoaparátu EOS 200D

 • Očnica EF

 • Kryt fotoaparátu R-F-3

 • Popruh EW-400D

 • Nabíjačka batérií LP-E17 (s krytom batérie)

 • Batéria LP-E17

 • Napájací kábel

Odporúčané objektívy

Kompatibilné príslušenstvo

Canon EOS 200D
Hodnotenia a recenzie

Súvisiace produkty

Súvisiace aplikácie