Digitálne zrkadlovky

Canon EOS 200D

Kompaktný, jednoduchý a všestranný – fotoaparát prepojený s vaším životom

Objavte fotoaparát EOS 200D

Snímanie špičkových fotografií a videozáznamov ešte nikdy nebolo také jednoduché

Canon Camera

Fotografie, ktoré sa vám budú páčiť ešte roky

Snímajte fotografie s rozlíšením 24,2 megapixela, ktoré sú plné detailov a farieb a vyzerajú skvelo už priamo z fotoaparátu – dokonalé pre veľké výtlačky, fotoknihy a online galérie a skvelé na rozprávanie príbehov fotografiami. Fotoaparát EOS 200D sme vybavili procesorom DIGIC 7, aby dokázal zachytávať zábery pri slabom osvetlení, a funkciou Dual Pixel CMOS AF pre najrýchlejšie zaostrovanie pomocou živého náhľadu Live View na svete.*

Snímajte s plytkou hĺbkou ostrosti

Vďaka veľkému snímaču APS-C fotoaparátu EOS 200D môžete jednoducho snímať s nízkou hĺbkou ostrosti, čo je ideálne na portréty. Dokonale ostré tváre pred nádherne rozostreným pozadím. Je to postup, ktorý používajú profesionálni fotografi na celom svete.

Canon Camera
Canon Camera

Prenosnejší. Viac fotografií. Na viacerých miestach

EOS 200D je najľahšia digitálna zrkadlovka na svete s výklopnou obrazovkou¹ navrhnutá tak, aby ste ju mohli prenášať bez toho, že by vás zaťažila, a mohli ste si tak vychutnávať fotografovanie digitálnou zrkadlovkou na viacerých miestach. Vezmite si ju na dovolenku, na večierky a oslavy alebo s ňou jednoducho vyrazte na prechádzku, keď pocítite nával kreativity.

Ako budete snímať?

Nech svoj fotoaparát používate akýmkoľvek spôsobom, model EOS 200D ponúka rovnako rýchle zaostrovanie a rýchlu odozvu. Snímajte pomocou optického hľadáčika, ktorý bez omeškania zobrazuje svet taký, aký v skutočnosti je, vytvárajte kompozície pomocou výklopnej obrazovky podobnej smartfónu a využite vôbec najrýchlejšie zaostrenie so živým náhľadom Live View na svete.*

Canon Camera

Bezproblémové snímanie videozáznamov

Videozáznamy výbornej kvality v rozlíšení Full HD sa snímajú jednoducho vďaka funkcii Dual Pixel CMOS AF poskytujúcej nepretržité zaostrovanie.
Canon Camera

Lekcia skvelej fotografie

Používateľské rozhranie s návodmi fotoaparátu EOS 200D vám pomôže vybrať to správne nastavenie pre efekt, ktorý chcete vytvoriť. Je to, akoby ste mali vlastného osobného školiteľa na fotografovanie, ktorý stojí priamo vedľa vás.

V partnerstve s vašimi inteligentnými zariadeniami

Prehľadávajte, upravujte a zdieľajte fotografie z fotoaparátu EOS 200D v smartfóne alebo tablete² – je to jednoduché. Stále pripojenie Bluetooth® s nízkou spotrebou energie vám umožní získať prístup k fotoaparátu, aj keď ho máte v taške.

Canon Camera

Cieľom spoločnosti Canon je do roku 2050 dosiahnuť nulové emisie CO2 vrámci jej obchodných činností

Dosiahneme to prostredníctvom priemerného zlepšenia indexu životného cyklu emisií CO2 na jeden produkt o 3 % ročne, čo by v prípade udržateľnosti znamenalo zníženie úrovne z roku 2008 do roku 2030 zhruba o 50 %. Rozumieme, že to je v súlade s úrovňou zníženia, ktorú požaduje Parížska dohoda.

Naďalej sa podrobíme cielenému prieskumu z dlhodobého hľadiska ako formu kontroly nášho prínosu k realizácii nízkouhlíkovej spoločnosti.

Photographer looking down view finder

Aplikácia Canon Photo Companion

Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac – aby ste mohli oživiť svoje príbehy.

Canon Camera

Víta vás rodina EOS

Spoločne s rozvíjaním vašej kreativity narastá aj náš systém fotoaparátov, príslušenstva a viac než 80 objektívov, ktoré vám pomôžu v každej situácii.

Technické parametre

 • 24,2 megapixela

  Rozlíšenie

 • 5 sn./s

  Sériové snímanie

 • Max. hodnota citlivosti ISO 25 600

  Rozšíriteľná na ISO 51,200

 • Videosekvencie EOS

  Full HD rýchlosťou 60p

 • Optický hľadáčik

  S 9-bodovým automatickým zaostrovaním

 • DIGIC 7

  Obrazový procesor

 • Live View

  S funkciou Dual Pixel CMOS AF

 • Bezdrôtové prepojenie

  Bluetooth®, NFC a Wi-Fi

Obsah balenia

 • Telo digitálneho fotoaparátu EOS 200D

 • Očnica EF

 • Kryt fotoaparátu R-F-3

 • Popruh EW-400D

 • Nabíjačka batérií LP-E17 (s krytom batérie)

 • Batéria LP-E17

 • Napájací kábel

Odporúčané objektívy

Kompatibilné príslušenstvo

 • Blesk Canon Speedlite 270EX II

  Všestranný kompaktný blesk Speedlite na rôzne príležitosti.

 • Koltová brašna na fotoaparát Canon HL100, čierna

  Silná, štýlová a robustná koltová brašna Canon na ochranu a prenášanie digitálnej zrkadlovky a objektívu základnej úrovne.

 • Batéria Canon LP-E17

  Rezervná alebo náhradná batéria Canon pre váš kompatibilný fotoaparát.

 • Pamäťová karta SanDisk 64 GB Extreme PRO SDXC UHS-I C10

  Určená na profesionálne používanie predstavuje rýchle a vysokokapacitné úložisko.

Canon EOS 200D
Hodnotenia a recenzie

Súvisiace produkty

Súvisiace aplikácie

 • Canon Camera Connect

  Pripojte svoj fotoaparát k zariadeniu Apple či Android a snímajte pomocou neho na diaľku či jednoducho preberajte fotografie a podeľte sa o ne so svetom.