EOS R7

Bezzrkadlové fotoaparáty

Canon EOS R7

Technológia EOS R je kompatibilná s dizajnom APS-C a je určená pre malý, rýchly a výkonný hybridný, bezzrkadlový fotoaparát.

Preskúmajte divokú prírodu

 • Kam pôjdete ďalej?

  V odkaze našich impozantných fotoaparátov EOS 7D pokračuje model EOS 7R, ktorý spája najmodernejší výkon a neuveriteľnú rýchlosť v tele bezzrkadlového fotoaparátu radu EOS R novej generácie.

 • Inovácia EOS R spĺňa APS-C.

  EOS R7 sa buduje okolo snímača veľkosti APS-C, takže objektívy ponúkajú o 1,6x väčší telefotografický dosah ako ekvivalentná ohnisková vzdialenosť na fotoaparáte s úplným rámom. Budete sa cítiť, akoby ste boli hneď pri zábere, aby ste mohli zachytiť portréty zvierat a výkonné akčné zábery plné nárazu.

 • Technické parametre

  • Technológia Dual Pixel CMOS AF II

   Automatické zaostrenie, ktoré rozpozná a sleduje ľudí, zvieratá a vozidlá

  • Nepretržité snímanie rýchlosťou 15 snímok/s

   Plus sériové snímanie rýchlosťou 30 snímok/s s elektronickou uzávierkou fotoaparátu

  • 32,5-megapixelový snímač veľkosti APS-C

   Ideálne vyváženie rozlíšenia, rýchlosti a výkonu pri slabom osvetlení

  • Zaostrenie -5EV pri slabom svetle

   Presné zaostrenie pri slabých svetelných podmienkach

  • ISO 32 000

   Štandardná maximálna citlivosť

  • Full HD až do 100/120p

   Pre dokonale plynulý pohyb9

  • Súčinný stabilizátor obrazu

   Stabilizácia tela a objektívu pracujú súčinne až 7 krokov v rámci ochrany pred chvením fotoaparátu1

  • 4K/60p

   Zachytávanie HD videa

  • Elektronický hľadáčik s 2,36 miliónom bodov

   S obnovovacou frekvenciou až 120 snímok/s

  • 7,5 cm dotyková obrazovka typu vari-angle s 1,62 milióna bodov

   Pozrite sa na svoj objekt z iného uhla

  • Procesor DIGIC X

   Citlivé ovládanie a minimálne oneskorenie elektronického hľadáčika

  STIAHNITE SI NOVÝ FIRMVÉR PRE FOTOAPARÁT EOS R7

  Začnite využívať výhody riešení VR od spoločnosti Canon aktualizáciou vášho fotoaparátu EOS R7, aby bol kompatibilný s objektívom Canon RF-S 3.9mm F3.5 STM DUAL FISHEYE .

  Ak chcete získať ďalšie informácie a hneď si ho prevziať, kliknite na prepojenie nižšie.

  Predstavujeme fotoaparát EOS 700D

  Ďalšia kapitola v dizajne fotoaparátu APS-C.

  Sledujte fotografa a tvorca prírody Daniho Connor, pretože využíva EOS R7 na získanie vyhľadávania na Pyrenejskom ryne.

  EOS R7 – stručný prehľad

 • Automatické zaostrenie novej generácie

  Umelá inteligencia s technológiou hĺbkového učenia a rozpoznanie objektu

 • Kvalita snímok na novej úrovni

  Pre 7 zastávky3 ochrany pred chvením fotoaparátu s RF-S 18-150mm F3,5-6.3 JE STM až 8 zastávok13 s inými RF šošovkami

 • Blesková rýchlosť, ktorá vás ohromí

  Dokonalý fotografický moment môže trvať len zlomky sekundy, preto sme navrhli, aby bol EOS R7 výnimočne rýchly

 • Nová kapitola kvality snímky

  Fotografie a video, ktoré pohŕdajú očakávaniami

 • Ďalšie slovo v komunikácii

  Zdieľanie, odosielanie, tok údajov a spracovanie

 • Automatické zaostrenie novej generácie
  Umelá inteligencia s technológiou hĺbkového učenia a rozpoznanie objektu

  Poskytli sme technológiu EOS R7 Deep Learning AI a ITR AF, ktorú nájdete v našich fotoaparátoch EOS R3, EOS R5 a EOS R6. To znamená, že dokáže rozpoznať ľudí, zvieratá a vozidlá a udržať ich v ostrom centre pozornosti, nech sa v ráme pohybujú.

  Automatické zaostrenie, ktoré napĺňa očakávania

  Fotografi z oblasti voľne žijúcich živočíchov budú mať radi, ako fotoaparát rozpoznáva počas letu vtáky, pričom ich udrží ostré ako let naprieč krajinou. Športoví fotografi si budú môcť vychutnať schopnosť sledovať ľudí, keď sa pohybujú rýchlo a nepredvídateľne – dokonca aj vtedy, keď majú nasadenú prilbu, pozerajú sa iným smerom alebo sa obracajú hore nohami.

  Systém zaostrovania EOS R7 s dvoma pixelmi CMOS AF II pokrýva a sleduje objekty nad takmer 100 % rámu 1 a zabezpečuje rýchle a presné automatické zaostrenie, aj keď úroveň svetla klesne na úroveň –5EV 2 alebo s maximálnymi otvormi ako f/22.

  Automatické zaostrenie, ktoré napĺňa očakávania

  Kvalita snímok na novej úrovni
  Pre 7 zastávok ochrany pred chvením fotoaparátu3

  Predstavte si možnosť snímať fotografie s dlhou expozíciou z ruky, úmyselne rozmazávať pohybujúce sa objekty bez toho, aby ste sa dostali k statívu. Alebo zachytávať dokonale plynulé video pri chôdzi s fotoaparátom. Stabilizátor obrazu v tele (IBIS) v rámci operačného systému EOS R7 odomkne všetky nové spôsoby, ktoré budú kreatívne, a mohol by vás len opätovne zvážiť, ako používate kamerový systém.

  7-stop ochrany pred chvením fotoaparátu
  Stabilný obraz aj v nestabilných situáciách

  Stabilný obraz aj v nestabilných situáciách

  IBIS fotoaparátu spolupracuje s optickým systémom, ktorý je zabudovaný do mnohých našich RF objektívov. Vďaka bleskovej komunikačnej rýchlosti a širokej fyzickej šírke RF držiaka je možné až 7 zastávok 3 s RF-S 18-150 mm F3,5-6.3 IS STM a až 8 zastávok 13 s inými RF šošovkami stabilizácie na 5 osiach, čo umožňuje stabilné snímanie dlhých expozícií bez chvenia fotoaparátu.

  A pri snímaní s objektívmi bez IS (napr. rýchlymi primárnymi objektívmi) umožňuje široké uchytenie objektívu systému EOS R systém IBIS EOS R7, aby aj naďalej poskytoval vysoko účinnú stabilizáciu proti chveniu fotoaparátu.

  Os R7 panoramatické

  Tento systém tiež pomáha pri snímaní panorámatických horizontov v šikmej rovine a udržiava snímané objekty ostré pri snímaní alebo snímaní panorámy.

  Dokonale stabilné videá

  Pri snímaní videa sa k systémom IBIS a OPTICKÝM IS pripája tretí kus technológie: Movie Digital IS. Tieto systémy spolu vyhladzujú pohyb fotoaparátu do takej miery, že by ste sa mali ospravedlniť za to, že záznam bol natočený použitím gimbalu.

  V neurčitý čas…
  Blesková rýchlosť, ktorá vás ohromí

  Dokonalý fotografický moment môže trvať len zlomky sekundy, preto sme navrhli, aby bol EOS R7 výnimočne rýchly. Zachytávajte SÚBORY RAW, JPEG a HEIF pri neuveriteľných 15 fps6 – alebo až 30 snímok/s4 pri použití tichej elektronickej uzávierky fotoaparátu7 – s nepretržitým AF a AE, ktoré neustále reaguje pri snímaní. Horná rýchlosť elektronickej uzávierky 1/16,000 sekundy odhaľuje detaily, ktoré často nekapotované oko.

  Procesor DIGIC X

  Stvorený na rýchlu reakciu

  Procesor DIGIC X fotoaparátu zabezpečuje rýchle a živé ovládanie a prakticky eliminuje oneskorenie hľadáčika pre skutočne reagujúci zážitok zo snímania. Do jednej série 30 snímok/s možno nasnímať až 42 NESPRACOVANÝCH súborov a 126 súborov vo formáte JPEG.8

  Plynulý pohyb, dokonale zachytený na videu

  Pri snímaní videa sú v rozlíšení 4K k dispozícii rýchlosti snímok až 60p a pri snímaní záznamu vo vysokom rozlíšení (Full HD)9 až 120 p. Zachytáva pohybujúce sa objekty s neuveriteľnou presnosťou a vytvára dokonale plynulé efekty pomalého pohybu v povýrobe.

  Funkcia Fluid Motion, dokonale zachytená na videu

  Nová kapitola kvality snímky
  Fotografie a video, ktoré pohŕdajú očakávaniami

  Bez ohľadu na to, či snímate statické zábery alebo videozáznam, snímač CMOS s rozlíšením 32.5 megapixelov modelu EOS R7 a proces spracovania obrazu DIGIC X prinášajú úžasné výsledky. Technické výhody systému EOS R sú v kombinácii s našimi odbornými znalosťami v oblasti optiky a dizajnu snímačov, takže kvalita obrazu je lepšia ako čokoľvek, čo ste doteraz zažili.

  Fotografovanie najohrozenejšej mačky na svete

  Kvalita obrazu mimo očakávania

  Fotografie sú plné detailov, farieb a dynamického rozsahu – dokonca aj pri slabom osvetlení vďaka maximálnej citlivosti ISO 32,000. Vysokokvalitné videosekvencie v rozlíšení 4K môžete vytvoriť prevzorkovaním VÝSTUPU ZO 7 K senzora, zatiaľ čo protokol Canon Log 3 zaručuje široký dynamický rozsah a možnosti úpravy záberov po snímaní.

  Kvalita obrazu mimo očakávania

  Nasnímané s EOS R7

  • f/11
  • 1/80
  • 32 000

  Ďalšia veľká vec v dizajne EOS
  Nové funkcie, známe dojmy

  Urobte ďalšie kreatívne kroky pomocou fotoaparátu, ktorý vám prinesie nové technológie na dosah ruky, no zároveň sa cíti ako dobre a inštinktívne ako vaša digitálna zrkadlovka. Nové dizajnové prvky – ako kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia a zadné ovládacie koliesko – sa spájajú s klasickým systémom EOS Handling a okamžite rozpoznateľnými stránkami ponuky, takže sa od začiatku budete cítiť ako doma.

 • Elektronický hľadáčik

  Dokonca aj úžasný10 2.36-miliónbodový elektronický hľadáčik s rýchlosťou 120 snímok/s má režim podpory OVF, ktorý pomôže tým, ktorí prechádzajú z digitálnych zrkadloviek.

 • Výklopná obrazovka LCD

  Displej Vari-angle uľahčuje snímanie aj z nezvyčajných uhlov Podporuje sa aj vertikálne zaznamenávanie videa, vďaka čomu je jednoduché zachytiť príbehy sociálnych médií.

 • Kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia

  Nové dizajnové prvky zahŕňajú kombinovaný volič bodu automatického zaostrenia a zadné riadiace koliesko.

 • Výhody formátu APS-C

  Výhody formátu APS-C

  Snímač veľkosti APS-C fotoaparátu EOS R10 poskytuje 1,6x väčší rozsah teleobjektívu ako objektív s rovnakou ohniskovou vzdialenosťou plnoformátového fotoaparátu. Menší formát snímača tiež zvyšuje prenosnosť EOS R7 – je to skvelé pri výlety z voľne žijúcich zvierat, fotografovaní vzduchových relácií alebo zachytávaní akcie na trati.

  Širšie možnosti vďaka integrácii

  A rozprávaním s objektívmi môžete všetky svoje existujúce objektívy EF a EF-S preniesť do EOS R7 prostredníctvom rôznych adaptérov Canon ,kde budú fungovať presne tak, ako si pamätáte – ak nie lepšie, vďaka väčšej funkčnosti systému EOS R.

  Systém EOS R7 môžete prispôsobiť tak, aby fungoval presne podľa svojich predstáv. Prispôsobiteľné ukazovatele a tlačidlá dopĺňajú vlastné režimy snímania a programovateľnú obrazovku My Menu.

  Širšie možnosti vďaka integrácii

  „VĎAKA KAMERE S RÝCHLOSŤOU A DOSAHOM SYSTÉMU R V KOMBINÁCII SO SNÍMAČOM APS-C JE NEUVERITEĽNÉ.“

  Ďalšie slovo v komunikácii
  Zdieľanie, odosielanie, tok údajov a spracovanie

  EOS R7 je pripojená kamera, ktorá je schopná spolupracovať s smartfónom, tabletom alebo počítačom prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect. Pripojenie Bluetooth Low Energy Link udržiava pripojenie k vášmu inteligentnému zariadeniu, aby ste mohli prehľadávať, preberať a zdieľať obrazy a video v plnej alebo zmenšenej veľkosti pomocou rozhrania Wi-Fi – kdekoľvek snímate. Aj systém EOS R7 je vyrobený v zariadení iPhone11 , takže ho môžete pripojiť pomocou vysokorýchlostného kábla USB-C.

  Aktualizujte svojich nasledovníkov na sociálnych médiách zaujímavými udalosťami, ako sa to deje, alebo odošlite obrázky priamo klientovi, ak profesionálne pracujete s EOS R7, dokonca umožňuje prenos videa v reálnom čase na YouTube5.

  Diagram pripojenia

  Spustite svoj pracovný postup úprav na začiatku

  Zabudované rozhranie Wi-Fi zjednodušuje pripojenie nezávisle k našej online bráne, image.canon, čím umožňuje hladký priamy prenos12 vašich obrázkov a videoklipov do cloudového úložného priestoru na neskoršie prezeranie. Preneste všetky obrázky tak, aby ste boli pripravení a čakali na vás, keď sa vrátite domov, alebo ak chcete rýchlosť, vyberte a preneste iba tie obrázky, ktoré uprednostňujete.

  Spustite svoj pracovný postup úprav na začiatku

  Cieľom spoločnosti Canon je do roku 2050 dosiahnuť nulové emisie CO2 vrámci jej obchodných činností

  Dosiahneme to prostredníctvom priemerného zlepšenia indexu životného cyklu emisií CO2 na jeden produkt o 3 % ročne, čo by v prípade udržateľnosti znamenalo zníženie úrovne z roku 2008 do roku 2030 zhruba o 50 %. Rozumieme, že to je v súlade s úrovňou zníženia, ktorú požaduje Parížska dohoda.

  Naďalej sa podrobíme cielenému prieskumu z dlhodobého hľadiska ako formu kontroly nášho prínosu k realizácii nízkouhlíkovej spoločnosti.

  Photographer looking down view finder
  Obsah balenia EOS C70

  Obsah balenia

  Všetko, čo potrebujete na ďalšej ceste v oblasti fotografovania a natáčania videí.

  • Telo kamery EOS R7

  • Kryt fotoaparátu R-F-5

  • Remienok na fotoaparát

  • Kryt pätky ER-SC2

  • Nabíjačka na batérie LC-E6E

  • Súprava batérií LP-E6NH

  • Kryt napájacieho akumulátora

  • Sieťový kábel

  • Súprava používateľských príručiek

  Príslušenstvo a objektívy

  Súvisiace články

  Súvisiace produkty

  Canon EOS R7
  Hodnotenia a recenzie

  1. Platí, keď sa počas sledovania zobrazuje rámček objektu a k fotoaparátu je pripojený kompatibilný objektív, pričom je aktívne automatické zaostrovanie s plným rozsahom alebo je objekt úspešne rozpoznaný v inom režime oblasti. Podrobné informácie o podporovaných rozptylových skách nájdete v časti [doplnkové informácie] pre EOS R7 v „cam.start.canon”.
  2. Počas snímania statických záberov s objektívom s clonou f/1.2, stredovým bodom AF, jednoobrázkovým AF pri teplote 23 °C/73 °F, ISO100. Okrem objektívov RF s povrchovou vrstvou na vyhladenie rozostrených plôch
  3. 7 krokov na základe normy CIPA s objektívom RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM pri ohniskovej vzdialenosti 150 mm
  4. Rýchlosť nepretržitého snímania môže byť pomalšia v závislosti od podmienok snímania, nastavenia fotoaparátu alebo použitého objektívu atď. Podrobné informácie nájdete v rozšírenej používateľskej príručke. Informácie o objektívoch, ktoré podporujú maximálnu rýchlosť nepretržitého snímania so systémom SERAF, nájdete v časti doplnkové informácie o systéme EOS R7 na webovej lokalite „cam.start.canon”. V závislosti od povahy objektu alebo podmienok snímania sa môže vyskytnúť skreslenie obrazu posuvnej uzávierky.
  5. Služba dobystream fotoaparátu podporuje len funkciu yDatastream na YouTube. Pred použitím služby Datastream je potrebné vykonať registráciu v roku image.canon. Najnovšie požiadavky nájdete na lokalite YouTube. Prehrávanie naživo na kanáli YouTube sa môže zmeniť, pozastaviť alebo ukončiť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Canon nepreberá žiadnu zodpovednosť za žiadne služby poskytované tretími stranami vrátane ich živej distribúcie na portáli YouTube.
  6. Rýchlosť nepretržitého snímania sa môže líšiť v závislosti od rôznych podmienok. Podrobnosti nájdete v časti Technické údaje.
  7. Môžu sa generovať iné zvuky ako uzávierka (clona, ​zvuk pohonu zaostrovania objektívu a zvuk elektroniky, atď.).
  8. Pod testovacími štandardmi spoločnosti Canon s kartou UHS-II s kapacitou 32 GB (počas jednosnímkových AF, ISO 100, štandardný štýl obrazu) závisí počet snímok od rôznych nastavení a použitých šošoviek. Podrobnosti o podporovaných objektívoch nájdete v časti „cam.start.canon“.
  9. V režime videozáznamu s vysokou snímkovou frekvenciou sa nenahráva zvuk
  10. Maximálna snímková frekvencia počas automatického zaostrovania, stlačenia spúšte do polovice alebo sériového snímania je 59,94 sn./s. Upozorňujeme, že snímková frekvencia zobrazenia môže byť nižšia v závislosti od používaného objektívu a podmienok snímania.
  11. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, IPad Pro, iPhone a Lightning sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Registrované v USA a iných krajinách. AirPrint je obchodná známka spoločnosti Apple Inc.
  12. Automatický prenos snímok pri spustení fotoaparátu pri aktivácii automatického odosielania. Automatické nahrávanie sa neuskutoční po každom jednotlivom obraze, ale po zapnutí fotoaparátu.
  13. Na základe normy CIPA, 8,0 krokov s objektívom RF 24-105mm F4 L IS USM pri ohniskovej vzdialenosti 105 mm V závislosti od času zakúpenia je potrebné firmvér objektívu aktualizovať. Podrobné informácie o podporovaných rozptylových skách nájdete v časti doplnkové informácie z EOS R7 na webovej stránke „cam.start.canon”