EOS-1D X Mark III

To najlepšie je teraz ešte lepšie – predstavujeme fotoaparát EOS‑1D X Mark III

Spoločnosť Canon Inc. uvádza ďalšiu úroveň kvality a výkonu v oblasti digitálnych zrkadloviek

Krása dokonalosti. Predstavujeme EOS-1D X Mark III

Spoločnosť Canon Inc. Oznámila vývoj modelu EOS-1D X Mark III, ktorý by mal byť nasledovníkom fotoaparátu EOS-1D X Mark II, vlajkovej lode v oblasti profesionálnych digitálnych zrkadloviek uznávanej medzi fotografmi športu a prírody z celého sveta.

Zaregistrujte svoj záujem o fotoaparát EOS-1D X Mark III

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o fotoaparáte EOS-1D X Mark III, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Nová éra rýchlosti a presnosti automatického zaostrovania

Fotoaparát EOS-1D X Mark III obsahuje úplne nový snímač AF s 28-násobne vyšším rozlíšením než jeho predchodca, využíva pokročilé algoritmy automatického zaostrovania s technológiou hĺbkového učenia a prináša tak jedinečné sledovanie zaostrenia v ľubovoľnej situácii. Živý náhľad Live View a video zas získali kvalitu systému Dual Pixel CMOS AF na zhruba 90x100 percentách snímača s 525 oblasťami AF. Vďaka automatickému zaostrovaniu v širšom rozsahu EV nebolo zaostrovanie nikdy tak presné a flexibilné.

A new era in autofocus speed and accuracy

Výnimočné statické zábery a videozáznamy

Vďaka novému snímaču CMOS značky Canon a výkonnému novému spracovaniu DIGIC je kvalita snímok aj pri vysokej citlivosti ISO ešte neuveriteľne lepšia. To dopĺňa video v rozlíšení 4K pri 60p, plus možnosti RAW alebo 10-bitového videozáznamu s profilom Canon Log so záznamom na interné úložisko alebo karty CFexpress. Nový, jasnejší hľadáčik zaručuje kontakt so snímaným subjektom s nulovým oneskorením.

Outstanding stills and video

Vysokorýchlostná komunikácia fotoaparátu

Rýchle doručenie zaznamenaného obsahu je pre profesionálov veľmi dôležitým krokom. Preto fotoaparát EOS-1D X Mark III prináša plynulé pripojenie s technológiami Wi-Fi, Bluetooth s nízkou spotrebou energie a GPS. Model EOS-1D X Mark III je navrhnutý tak, aby pracoval rýchlejšie než fotoaparáty kedykoľvek predtým. Dosahuje to dvojnásobnou rýchlosťou prenosu modelu EOS-1D X Mark II cez vstavaný ethernetový port alebo voliteľný vysielač WFT-E9 a prepracovaným rozhraním, ktoré poskytuje jednoduchšie a intuitívnejšie ovládanie.

High speed camera communications

Vždy pripravený podať výkon bez ohľadu na situáciu

Fotoaparát EOS-1D X Mark III bol radikálne vylepšený, aby poskytoval špičkový výkon. Prináša tak bleskovú frekvenciu 16 snímok/s s optickým hľadáčikom a 20 snímok/s pomocou mechanickej alebo elektronickej uzávierky v režime živého náhľadu s plne automatickou expozíciou a zaostrovaním. Fotoaparát je skonštruovaný tak, aby vynikal vo všetkých oblastiach s výrazne vylepšenou výdržou batérie LP-E19, novými osvetlenými tlačidlami a úplne novým ovládaním výberu bodu automatického zaostrenia AF v rámci tlačidla AF-ON, ktoré dopĺňa viacúčelový ovládač. To všetko v tele z horčíkovej zliatiny chránenom pred poveternostnými vplyvmi.

Always ready to perform, whatever the situation

Zaregistrujte svoj záujem o fotoaparát EOS-1D X Mark III

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o fotoaparáte EOS-1D X Mark III, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Tiež by vás mohlo zaujímať…

Canon Professional Services

Členovia majú možnosť lokálne aj na významných podujatiach využívať podporu CPS, ktorá zahŕňa prioritnú opravu a v závislosti od úrovne členstva bezplatné zapožičanie náhradného vybavenia.

Pridajte sa

Zistite viac

Canon Professional Services
  • Canon
  • Fotoaparáty
  • To najlepšie je teraz ešte lepšie – predstavujeme fotoaparát EOS-1D X Mark III