Revolúcia v rozlíšení

Vďaka spojeniu rýchlej, inštinktívnej manipulácie so zrkadlovkou DSLR s rozlíšením 50,6-megapixelov zachyťte jedinečné detaily v každom okamihu. Fotoaparát EOS 5DS zmení vaše nazeranie na svet.

0%

  Tlačte snímky v umeleckej kvalite vo formáte A0 a väčšom

  Tlačte snímky s vysokým rozlíšením vo veľkom formáte – A0 a väčšom – s nízkou úrovňou šumu, vernými odtieňmi pleti a výnimočne presnou reprodukciou farieb vďaka výkonným duálnym procesorom DIGIC 6.

  Reagujte na aktuálny vývoj situácie

  Vychutnajte si rýchle spracovanie obrazu a odozvu fotoaparátu – dokonca aj pri veľkom objeme údajov zaznamenaných 50,6-MP snímačom – vďaka dvojici procesorov DIGIC 6. Vďaka bezkonkurenčnej schopnosti zaznamenať 50,6-megapixelové snímky zachytíte všetko dianie pri frekvencii snímania 5 sn./s, zatiaľ čo pripojenie USB 3.0 umožní rýchle viazané snímanie a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

  Mimoriadna ostrosť vždy, keď na nej záleží

  Pokročilé sledovanie a rozpoznávanie objektov

  Technológia AF EOS Intelligent Tracking and Recognition (iTR) využíva informácie o farbách a tvárach na rozpoznanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v zábere. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

  Širokouhlé 61-bodové automatické zaostrenie

  Vďaka 61-bodovému systému automatického zaostrovania dokážete zaostriť rýchlo a presne, dokonca aj pri slabom svetle. 41 zaostrovacích bodov krížového typu, vrátane piatich extra citlivých bodov dvojitého krížového typu, poskytuje dokonalú presnosť.

  Výber bodu automatického zaostrenia

  Využívajte všetkých 61 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.

  Odolnosť voči poveternostným vplyvom

  Vďaka ovládacím prvkom chráneným pred vodou a prachom a odolnej konštrukcii z horčíkovej zliatiny môžete snímať s istotou za každých podmienok.

  Dve zásuvky na pamäťové karty

  Zásuvky na karty CompactFlash a SD umožňujú automatické zálohovanie súborov priamo počas snímania na jednoduché zdieľanie s klientmi a rozšírenie ukladacej kapacity.

  Odporúčané objektívy

  Zachytávajte život z novej perspektívy pomocou našich odporúčaných objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a zoomom. Odporúčané objektívy zahrňujú ultraširokouhlé objektívy na fantastické snímanie krajín a dlhé telefotografické objektívy, ktoré vás svojou vynikajúcou kvalitou priblížia k športovým podujatiam a divej zveri. Veľa objektívov disponuje širokými clonami na snímanie pri slabom svetle a mechanizmami naklonenia a posunu, ktoré ponúkajú výnimočnú reguláciu hĺbky poľa.

  Funkcie fotoaparátu podporujú vašu tvorivosť

  Zobrazovanie v režime vysokého dynamického rozsahu (HDR)

  Zachovajte detaily v jasných tónoch i tieňoch vďaka snímaniu HDR. Funkcia je ideálna na fotografovanie krajiniek a zátiší, pričom spája tri snímky s rôznou expozíciou: štandardná, podexponovaná a preexponovaná

  [Natural/Prirodzené]

  Art Standard/Štandardné umelecké

  Art vivid (Umelecké živé)

  [Art bold/Umelecké tučné]

  Art embossed (Umelecké reliéfne)

  Viacnásobná expozícia

  Vytvárajte úžasné kompozitné snímky priamo vo fotoaparáte pomocou režimu viacnásobnej expozície, ktorý vrství viacero snímok na seba s celou škálou automatických možností nastavenia viacnásobnej expozície.

  Videá Full HD EOS

  Zaznamenávajte videá EOS v rozlíšení Full HD s tvorivou manuálnou kontrolou nad obrazom a zvukom.

  Snímanie s časovačom

  Vytvárajte úžasné časozberné videá so vstavaným predprogramovateľným intervalovým časovačom. Uzávierku možno dokonca na určitý čas uzamknúť v režime dlhodobej expozície (Bulb) pre zábery s výnimočne dlhou expozíciou.

  Štýl Picture Style Jemné detaily

  Pomocou štýlu Picture Style Jemné detaily môžete uprednostňovať postupné tóny a detaily zachytené snímačom s vysokým rozlíšením. Zároveň poskytuje parametre priostrenia nastaviteľné priamo vo fotoaparáte, ako je prah a jemnosť pre súbory JPEG – aby ste mohli vytvárať pôsobivé zábery priamo z fotoaparátu.

  Negujúci dolnopriepustný filter

  Bežné konštrukcie digitálnych zrkadloviek využívajú dolnopriepustný filter pred snímačom fotoaparátu na zabránenie vzniku digitálnych artefaktov, ako moaré a nepresné farby. Takéto filtre snímky mierne rozostrujú. Preto sa tento účinok vo fotoaparáte EOS 5DS R neguje za účelom dosiahnutia tých najostrejších snímok. Vďaka nízkemu riziku vzniku artefaktov v dôsledku tejto vlastnosti je EOS 5DS R ideálnou voľbou na snímanie v exteriéri alebo v kontrolovaných podmienkach štúdia, no na iné účely môže byť model EOS 5DS lepšou voľbou.

  Originálna snímka EOS 5DS R

  Ostrosť - EOS 5DS R oproti EOS 5DS

  Ocenenia produktov

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Recenzie

  Technické parametre

  50,6-megapixelový snímač CMOS formátu APS-C

  50,6 MP snímač CMOS

  Duálny procesor DIGIC 6

  Duálny procesor DIGIC 6

  150 000-pixelový merací snímač RGB+IR

  150 000-pixelový merací snímač RGB+IR

  Do 5,0 snímky za sekundu

  Do 5,0 snímky za sekundu

  Model 61AF

  61-bodové automatické zaostrenie

  Snímanie v režime orezania

  Snímanie v režime orezania

  USB 3.0

  USB 3.0

  Systém tlmenia vibrácií zrkadla

  Systém tlmenia vibrácií zrkadla

  Intervalové snímanie s časovačom

  Intervalové snímanie s časovačom

  Zobraziť úplne technické parametre

  Prevziať ovládače, softvér, firmvér a príručky

  Podpora produktu

  Môže sa vám tiež páčiť...

  Canon Professional Network

  Odborne a podrobne: objavte všetko, čo potrebujete vedieť o skvelých fotoaparátoch s 50,6-megapixelovým snímačom EOS 5DS a EOS 5DS R.

  story-20-right.jpg

  Zaregistrujte si svoj produkt

  Dajte nám o sebe vedieť a zaregistrujte sa na odber informačného letáku You Connect od spoločnosti Canon s množstvom inšpirácií, noviniek a rád.