Systém EOS R

SYSTÉMU EOS R

Vďaka našej inteligentnej technológii automatického zaostrovania a neuveriteľnému sortimentu objektívov RF ponúka oceňovaný systém EOS R vysoko intuitívny prístup k fotografovaniu a natáčaniu videa, aby ste sa vy mohli sústrediť na svoj objekt a svoje umenie.

„EOS R mi uľahčuje sústrediť sa na tvorbu“

Brent Stirton, Ambasádor značky Canon
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Vytvorené podľa vás. Pre vás.

 • Pretože vám rozumieme

  Navrhujeme a vytvárame agilné, citlivé zobrazovacie technológie, ktoré vám pomôžu zachytiť váš svet.

 • Technológie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky

  Inteligentná technológia hlbokého učenia a optický dizajn, ktorý vám dáva kontrolu.

 • Pripravené na budúcnosť. Hneď teraz.

  Systém, ktorý spĺňa vaše kreatívne potreby nielen dnes, ale aj v budúcnosti.

The new EOS generation

Nová generácia EOS. Ako to začalo a kam to smeruje.

Zistite, ako sa inžinieri spoločnosti Canon pustili do vývoja radu EOS R a jeho revolučného bajonetu – so širším priemerom, krátkym zadným ohniskom a rýchlejšou komunikáciou - a nahliadnite do zákulisia tohto jedinečného systému, ktorý ponúka najlepšiu rovnováhu medzi mechanickou, elektrickou a optickou konštrukciou – to všetko s neobmedzenými možnosťami do budúcnosti.

Prelomová technológia, ktorá posúva hranice

Zoznámte sa s kľúčovými výhodami systému EOS R a zistite, ako priekopnícka technológia Canon zachytáva výnimočné zábery, aké ste nikdy nepovažovali za možné.

 • Ohromujúca optická kvalita

  Nová generácia objektívov, ktoré dokáže vyrobiť iba spoločnosť Canon.

 • Rýchle a spoľahlivé zaostrovanie

  Automatické zaostrovanie, ktoré je úžasnejšie ako kedykoľvek predtým vďaka technológii Dual Pixel CMOS AF II.

 • Výkonný optický stabilizátor a vstavaný stabilizátor obrazu

  Neuveriteľná stabilizácia, ktorá kompenzuje váš pohyb a dýchanie – a dokonca aj to, ako sa otáča Zem.

 • Intuitívny, ergonomický dizajn

  Vynikajúca ergonómia na špičkovej úrovni.

Ohromujúca optická kvalita

Objektívy RF ponúkajú optickú dokonalosť, neuveriteľný dizajn a spoľahlivý výkon za všetkých podmienok.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

RF 70-200mm F2,8L IS USM – Fantastický dizajn s vynikajúcou kvalitou obrazu. To všetko z malého, kompaktného tela, ktoré je menšie ako akýkoľvek iný profesionálny objektív 70-200 mm. Neverili nám, no my sme to dokázali. A to všetko vďaka výhodám, ktoré ponúka bajonet RF.

Objektívy RF 600mm a 800mm F11 IS USM

Objektívy RF 600 mm a 800 mm F11 IS USM – Kompaktné a ľahké teleobjektívy so svetelnosťou f/11, ktoré prinášajú kreativitu s veľkým zväčšením pre všetkých. Vďaka RF konštrukcii a fotoaparátom systému EOS R s funkciou Dual Pixel CMOS AF sa otvárajú nové možnosti fotografovania a natáčania videa.

RF 50mm F1.2L USM

RF 50 mm F1,2L USM – Objektív RF, ktorý udáva nové štandardy v optickom inžinierstve, poskytuje vynikajúcu ostrosť, mimoriadnu kreatívnu kontrolu a výkon pri slabom osvetlení.

RF 5,2 mm F 2.8L DUAL FISHEYE

RF 5,2 mm F2,8L DUAL FISHEYE - Zachyťte svet v ohromujúcej 8K virtuálnej realite s týmto prelomovým objektívom série L, ktorý vznikol len vďaka bajonetu RF a krátkej konštrukcii zadného ohniska.

Rýchle a spoľahlivé zaostrovanie

Nech sa objekt nachádza kdekoľvek, fotoaparáty radu EOS R ho nájdu vďaka citlivému a inteligentnému automatickému zaostrovaniu – bez ohľadu na podmienky. Umelá inteligencia s technológiou deep learning bola naprogramovaná tak, aby dokázala rozpoznávať ľudí, vozidlá a zvieratá, pričom sa zameriava na oči, tvár, hlavu alebo telo objektov.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Slabé osvetlenie

Aj keď úroveň svetla klesne, neznamená to, že sa musíte obávať, že zmeškáte záber alebo siahnete po blesku, ktorý by mohol pokaziť náladu. Systém stabilizácie obrazu Canon poskytuje úžasný výkon aj v tých najtmavších podmienkach.

Video a fotografie

Spoločnosť Canon bola pred viac ako desiatimi rokmi priekopníkom Full HD videa v digitálnej zrkadlovke a teraz so systémom EOS R posúva veci do nových sfér s 8K videom a fotografiami vo vysokom rozlíšení vďaka hybridným fotoaparátom, ktoré využívajú to najlepšie zo všetkých našich prelomových technológií.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Rýchlo sa pohybujúce objekty

Systém EOS R nanovo definuje možnosti automatického zaostrovania. Naša technológia sledovania objektu stanovila štandard pre kontinuálne automatické zaostrovanie, ktoré ponúka neuveriteľnú úroveň presnosti zaostrovania.

Vladimir Rys

„Stačí nasmerovať objektív správnym smerom a všetko ostatné sa urobí za vás.“

Vladimir Rys, ambasádor spoločnosti Canon

Výkonný optický stabilizátor a vstavaný stabilizátor obrazu

Snímajte s istotou, aj keď podmienky hrajú proti vám, vďaka technológiám optickej stabilizácie obrazu a vstavanej stabilizácie obrazu od spoločnosti Canon.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Stabilné výsledky v pohybe

Dlhé expozície z ruky nemusia byť problémom. Vďaka fotoaparátom s technológiou IBIS (In-Body Image Stabilizer) od spoločnosti Canon spolupracujú s kompatibilnými objektívmi RF a poskytujú až 8-stupňovú stabilizáciu*.

Rock Steady results on the move

Jasné a stabilné video

Natáčajte s istotou, aj keď sú podmienky nepriaznivé, s funkciou Movie Digital IS. V kombinácii s technológiami optickej stabilizácie obrazu a vstavanej stabilizácie obrazu od spoločnosti Canon dodáva táto dodatočná funkcia vašim videám ďalšiu vrstvu plynulosti.

Intuitívny, ergonomický dizajn

Proces zachytenia snímky by mal byť intuitívny. Fotoaparáty Canon radu EOS R boli navrhnuté tak, aby spolupracovali s vami a vašim telom. Naša ergonómia je svetovo uznávaná a spája fotoaparát a telo novým priekopníckym spôsobom.

Intuitive, ergonomic design

Fotoaparáty, ktoré vám pohodlne padnú do ruky – technici spoločnosti Canon sa snažia, aby sa s našimi fotoaparátmi pracovalo čo najpraktickejšie. To všetko sa začína dizajnom, ktorý bol navrhnutý na základe mnohých prototypov, aby sa dospelo k úchopu, ktorý skvele padne do rúk.

Intuitívne ovládanie, ktoré vás nikdy nerozhodí – Ovládanie ide prirodzene od ruky. Vďaka dômyselnej konštrukcii našich fotoaparátov je vaša pozornosť vždy sústredená na snímaný objekt – aj počas úprav.

Ovládací prstenec objektívu na úpravy v pohybe - Vďaka konštrukcii objektívov RF a ich schopnosti rýchlejšie a dynamickejšie komunikovať s fotoaparátom poskytuje prispôsobiteľný ovládací prstenec na objektíve ďalšie možnosti jemného doladenia nastavení fotoaparátu počas snímania.

Prehľadné ponuky – Ľahko sa orientujte v systéme ponúk EOS, ktorý bol starostlivo prepracovaný tak, aby zachoval známe skupiny nastavení a možností.

Prispôsobte si fotoaparát podľa seba – Prispôsobte svoj štýl fotografovania fotoaparátu a dolaďte nastavenia na rýchlejšiu a lepšiu prácu.

Pomôžeme vám nájsť dokonalý fotoaparát Canon

Náš vyhľadávač fotoaparátov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám nájsť ten najvhodnejší pre vás.

Keď je veľké najlepšie. Plnoformátové fotoaparáty EOS R

Rad plnoformátových bezzrkadloviek EOS R od spoločnosti Canon je navrhnutý pre neposedných tvorcov a ponúka ohromujúcu kvalitu obrazu spolu s tými najlepšími technológiami na dosiahnutie špičkových výsledkov. Pretože nič iné ani neočakávate.

 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R1

  Vo vývoji: EOS R1 s novou technológiou spracovania obrazu DIGIC Accelerator a pokročilou detekciou a sledovaním objektov.
  Zobraziť podrobnosti EOS R1
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R8

  Prejdite k plnoformátovému fotografovaniu a videu a realizujte svoje tvorivé ambície.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R6 Mark II

  Fotografie alebo videozáznamy, akcie alebo portréty – spojenie výkonu a kvality obrazu modelu EOS R6 Mark II umožní rozlet vašej tvorivosti
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R3

  Vďaka rýchlosti, ktorá je jeho základom, čakali na tento bezzrkadlový fotoaparát profesionálni fotografi z oblasti športu, spravodajstva a divokej prírody.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R5

  Zabudnite na to, čo viete o bezzrkadlových fotoaparátoch. Nekompromisný výkon modelu EOS R5 prináša revolúciu v oblasti fotografovania a tvorby filmov.
  Zobraziť podrobnosti EOS R5
 • Systém Cinema EOS

  EOS R5 C

  Zachyťte úžasné 8K video a 45 Mpx statické zábery pomocou našej najmenšej kamery Cinema EOS, ktorá je pripravená na všetko.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R6

  Bez ohľadu na to, čo a ako snímate, s fotoaparátom EOS R6 môžete svoju tvorivosť prejaviť tak, ako ste si to doteraz ani nevedeli predstaviť.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R

  Plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát, ktorý fotografom aj filmárom otvára úplne nové kreatívne možnosti.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS RP

  Malý a ľahký plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s intuitívnym ovládaním vhodný na cesty a každodenné fotografovanie.
 • Dosiahnite ďalej. Výhody formátu APS-C

  Formát APS-C má mnoho výhod, medzi ktoré v neposlednom rade patrí menšia veľkosť fotoaparátu, vďaka čomu sa technológia EOS R stáva dostupnou pre každého, kto chce objavovať svoju kreativitu.

  Objektívy RF

  Objektívy RF ponúkajú optickú dokonalosť a dynamický výkon za všetkých podmienok, zatiaľ čo adaptéry EF na EOS R umožňujú používať objektívy EF-S a EF na fotoaparátoch EOS R

  V rukách profesionálov

  Pozrite sa, čo dokáže systém EOS R v rukách odborníkov na fotografovanie a filmovanie

 • ČLÁNOK

  Jazda v teréne s modelom Canon EOS R3

  Fotograf motoristických športov Vladimir Rys vyskúšal prelomové sledovanie pretekárskeho vozidla pomocou AF fotoaparátu Canon EOS R3 pri svojom prvom fotografovaní elektrického rallye.

 • ČLÁNOK

  Prvé zábery fotoaparátom Canon EOS R5: zachytenie nádherných detailov prírody

  Ulla Lohmann a Robert Marc Lehmann hovoria o tom, ako im 45-megapixelový snímač a automatické zaostrenie so sledovaním očí fotoaparátu Canon EOS R5 pomohli pri zachytení úžasných záberov prírody.

 • ČLÁNOK

  Natáčanie cestovateľského filmu s fotoaparátom EOS R5 C

  Ako filmár Kevin Clerc zachytil jedinečný pohľad na Madeiru pomocou plnohodnotnej hybridnej kamery Canon.

 • ČLÁNOK

  Tanec do svetla: fotografovanie s fotoaparátom Canon EOS R6

  Ambasádorka spoločnosti Canon Wanda Martin na svojom módnom fotografovaní inšpirovanom umením, prvom fotografovaní s fotoaparátom Canon EOS R6.

 • ČLÁNOK

  Testovanie fotoaparátu Canon EOS R pri slabom osvetlení

  Fotoreportér Daniel Etter fotografoval temné, archaické podmienky v rumunských uhoľných baniach pomocou plnoformátovej bezzrkadlovky Canon EOS R.

 • ČLÁNOK

  Dobrodružná fotografia so systémom EOS RP

  Outdoorový lifestylový a zážitkový fotograf Jake Baggaley vysvetľuje, ako mu ľahký fotoaparát Canon EOS RP poskytuje kreatívnu výhodu.

 • Súvisiace produkty

  Preskúmajte zvyšok sortimentu fotoaparátov Canon

  • Bezzrkadlové fotoaparáty

   Pôsobivá kvalita, kompaktné rozmery. Rady plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov EOS M a EOS R prinášajú výkonnosť digitálnej zrkadlovky v tele kompaktného fotoaparátu.

  • Digitálne zrkadlovky

   Náš rad digitálnych zrkadloviek EOS ponúka špičkovú obrazovú kvalitu pre začiatočníkov aj profesionálov.

  • Kompaktné digitálne kamery

   Prenosné a všestranné fotoaparáty PowerShot a IXUS zahŕňajú kreatívne kompaktné modely pre profesionálov, superzoomy aj jednoduché modely, pri ktorých stačí namieriť a snímať.

  • Systém EOS VR

   Vytvárajte pohlcujúci trojrozmerný obsah pomocou kompatibilného Full Frame fotoaparátu EOS a objektívu RF 5,2 mm F2,8L DUAL FISHEYE a zároveň využite efektívnejší a jednoduchší pracovný postup s EOS VR SYSTEM.

  • Systém Cinema EOS

   Výnimočná kvalita obrázka, kreatívne ovládanie bez hraníc. Či už natáčate pôsobivé nezávislé dokumentárne filmy, návykové box-setové drámy alebo oceňované celovečerné filmy, existuje zariadenie Canon Pro Video, ktoré môže katapultovať vašu kreativitu do nových výšin.

  1. * 8 stupňov podľa normy CIPA v závislosti od použitého objektívu.