Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

Dosiahnite živé farby a úžasnú monochromatickú fotografickú tlač s profesionálnym fotografickým papierom Pro Luster s listrovou textúrou pre získanie tradičného vzhľadu výtlačkov v kvalite fotoštúdia, ktorý si môžete vytvoriť aj doma.

Výhody

  • Hladký lesklý povrch
  • Vynikajúca reprodukcia farieb
  • Čiernobiele výtlačky s rovnomernými odtieňmi
  • Vynikajúca odolnosť voči blednutiu
  • Dokonale vhodný pre tlačiarne PIXMA Pro

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Pro Luster LU-101

Profesionáli


Tento hladký saténový atramentový fotografický papier pripomína klasický živicový papier, ktorý sa používa v tmavých komorách. Bol navrhnutý pre profesionálnych fotografov, ktorí chcú svoju prácu predviesť v tom najlepšom svetle bez toho, aby museli obrázky posielať do fotoštúdia.

Úžasné výtlačky


Profesionálny fotografický papier Luster zaručuje konzistentný vzhľad a živé farby s ostrými detailmi, ako aj úžasné čiernobiele výtlačky v bohatých odtieňoch čiernej s hladkým tónovaním.

Fotografie, ktoré vydržia po celý život


Profesionálny fotografický papier Luster, optimalizovaný na použitie s fotografickými tlačiarňami Canon PIXMA, ponúka výnimočnú kvalitu a trvácnosť obrázkov. Pri použití s originálnymi atramentmi LUCIA alebo ChromaLife100+ značky Canon chráni fotografie od ich poškodenia plynmi či svetlom, a tak zachováva vaše cenné spomienky. Obrázky potom môžete bez obáv vystavovať alebo dokonca predávať.

Konzistentnosť


Rýchly čas schnutia, odolnosť voči vode a lesklejší povrch než u pololesklého papiera – všetky tieto vlastnosti sa pripisujú povrchovej vrstve s jemnými časticami. Konzistentný tón a farba obrazu bez ohľadu na svetelné podmienky, pri ktorých sa obraz vystavuje, z neho robia ideálny papier pre štúdiá a výstavy.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Pro Luster LU-101, jeho funkciách a možnostiach využitia.

260-gsm

Hmotnosť v gramoch na meter štvorcový

0.26-mm

Hrúbka v milimetroch

Fotografický softvér

Pomocou softvéru, ktorý inšpiruje kreatívne spôsoby tlače, preneste spomienky naspäť do skutočného života.

Zistite viac