Objektívy pre EOS R

Canon Mount Adapter EF-EOS R

Tento adaptér navrhnutý na používanie so systémom Canon EOS R umožňuje použitie objektívov EF a EF-S s fotoaparátmi EOS R.

 • Používajte svoje objektívy s objímkou EF a EF-S s fotoaparátmi Canon EOS R

  Upevňovací adaptér Canon EF-EOS R umožňuje používanie objektívov s objímkou EF a EF-S s fotoaparátmi Canon EOS R, pričom zachováva rovnakú úroveň výkonu a funkčnosti, akú ponúkajú digitálne zrkadlovky EOS.

 • Nízka hmotnosť a jednoduché použitie

  Tento užitočný adaptér s hmotnosťou približne 110 g sa zmestí do tašky na súpravu, takže je k dispozícii vždy, keď ho potrebujete. Jednoducho zarovnajte montážne značky na objektíve a adaptéri, otočte objektív v smere hodinových ručičiek, kým nezaznie cvaknutie, a pripevnite ho k fotoaparátu ako obvykle.

 • Stvorené na profesionálne používanie

  Upevňovací adaptér Canon EF-EOS R je utesnený proti prachu a vlhkosti a je vybavený kovovým bajonetom objektívu na zadnej aj prednej strane. Vonkajšia úprava adaptéra ladí s fotoaparátom aj objektívom.

Tiež by vás mohlo zaujímať

 • Adaptéry pre systém EOS R

  Rad upevňovacích adaptérov EF-EOS R, ktoré umožňujú používať objektívy EF a EF-S s fotoaparátmi Canon EOS R a pomocou staršej optiky využívať nové funkcie.

 • Vyhľadávač objektívov

  Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

 • Upevňovací adaptér EF-EOS R s ovládacím prstencom

  Upevňovací adaptér EF-EOS R s ovládacím prstencom je vybavený ovládacím prstencom umožňujúcim upraviť clonu, expozičný čas, citlivosť ISO alebo kompenzáciu expozície bez toho, aby ste museli pozrieť mimo hľadáčika fotoaparátu EOS R.

 • Upevňovací adaptér EF-EOS R so zásuvkou na filter

  Upevňovací adaptér EF-EOS R so zásuvkou na filter umožňuje používať zasúvacie filtre na úpravu expozície a tvorbu efektov.

 • Systém EOS R

  Systém R je určený pre netrpezlivých tvorcov. Je to bezchybný systém, ktorý s vami intuitívne spolupracuje na dosiahnutí vášho jedinečného pohľadu.